Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem a nőket akiket a...

Irigylem a nőket akiket a férjük tart el?

Figyelt kérdés

Sajnos engem az enyém nem tudna, nem élünk meg egy fizuból. Most, hogy munkát keresek már csak kajára költünk másra nincs felesleg.

Ilyenkor úgy irigylem azokat a nőket, akik otthon vannak háztartásbeliként mert elég a férj pénze.

Nekem meg minden sz.rt el kell vállalnom addig, még nem találok megfelelőt, mert szükséghelyzet van.


2016. jan. 4. 20:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát igen aki szokott dolgozni, annak unalmas ha otthon kell ülnie egyedül. De látom te inkább mereszted a popsid 😃
2016. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%
de, elég széles látóköröm van. De ha egy nő lusta dolgozni és eltartatja magát a férjével, akkor igenis, otthon lesse a férje minden kívánságát nevelje otthon a gyerekeit, és csináljon meg mindent amiért a férje úgymond "megfizeti" Itt a környéken sok ilyen kedves kis nő van, reggel nyolcra berakják a gyereket oviba, aztán egész nap korzóznak a városban, költik a férjük pénzét, záráskor felveszik a gyereket, otthon lepasszolják a bébiszitterre, míg ők kipihenik a nehéz napot. És fennen hirdetik hogy ez a természetes. Én is megtehetném ezt, párom közel 600.000 ft-ot keres, én se panaszkodhatom, de nem azért csináltam két diplomát, hogy otthon üljek és elkapjam a plázalázat. Egyébként meg a széles látókör az nem az, hogy tiszteljük a lusta nőket, hanem hogy bármiről el lehet beszélgetni az illetővel.
2016. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert valaki nem dolgozik,még nem biztos,hogy lusta,egyszerűen,úgy él mint mondjuk Ákos felesége,beteljesíti a női princípiumot :D


Persze nem minden házasság alkalmas erre a felállásra,ehhez kell egy olyan férfi,aki inkább a hagyományos családmodellt részesti előnyben ilyen szempontból.Sok pasi inkább azt érezné,hogy kihasználják,még ha olyan színvonalon élnek is,hogy nincs szükség a nő keresetére.

2016. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

Ne is irigyeld őket! Az ilyen nők csak kihasználják a férjüket, nem önállósodnak.

Nekem elhiheted, mert egy rokonomnak a felesége ilyen. Büdös neki a munka (pedig nem cigány), még a gyerekekkel se foglalkozik eleget, ő parancsolgat: ő mondja meg, hogy mit kéne csinálni meg ilyenek. Másik rokonom volt náluk vendégségben nyár vége felé és azt mondta, olyan büdös szennyesruha-szag van a házukban, hogy szó szerint elmenekült tőlük.


Egy barátnőm együtt lakik a párjával és együtt fizetik a rezsit, nem szidják egymás munkahelyét, mennyi lett a számla, mert meg tudják beszélni rendesen.

2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%
Ne általánosíts,mi is így élünk a férjemmel,nálunk sosincs büdös:)))
2016. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
utolsó büszke is lehetsz rá, hogy nem foglalkozol a gyerekeddel, pedig más dolgod sincs. gondolom a kozmi-szoli-shopping szentháromságban élsz.
2016. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A mi is így élünk a férjemmel mondatot arra értettem,hogy én is otthon vagyok,és csak a férjem jár el munkahelyre dolgozni.


Különben biztos tuti infó lehet bárkinek is az amit valaki olyan mesél,akinek valaki mesélte :D

2016. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!