Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreznek ellenállhatatlan...

Miért éreznek ellenállhatatlan késztetést egyes anyák, feleségek, hogy a gyerekük, férjük fenekébe is belenézzenek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ivadékgondozó állatoknál és az embernél is vannak olyan egyedek, amelyekben (akikben) az ösztön az átlagosnál erősebben működik.
2015. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert túlságosan aggódnak.
2015. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsiak mi van ott!
2015. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
sosem hallottam meg ilyet!
2015. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Túlaggódják magukat. Esetleg lehet, hogy kicsit bizalmatlanok, de ez inkább szeretet, mint más. Mindenki mással fejezi ki, a túlaggódós anyák ezzel
2015. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Mármint direkt a fenekükbe néznek, vagy mindent szeretnek átnézni, mindenről tudni? Van ilyen férfiban is, nem csak nőben. Egyébként nem tudom miért van ez így, lehet szeret ellenőrizni és kontroll alatt tartani mindent.
2015. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván nem szó szerint értette a kérdező, hanem, hogy ezek a nők mindenre kíváncsiak, mindenről tudni akarnak ami a férjükkel/gyerekükkel történik.


Szeretet és aggódás…nagyon szép szavak, de szerintem itt nem erről van szó. Az igazi szeretet és aggódás nem ilyen véleményem szerint. Az ilyen nők vagy unatkoznak, vagy kontrollmániásak. Feleségek esetében szerintem általában nincs hobbijuk vagy munkájuk, amivel értelmesen el tudnák tölteni az időt. Anyukák esetében pedig valószínűleg a gyerek a minden az életükben, köré épített fel mindent, stb. És ha már megszülte, neveli, és annyi áldozatot hozott érte, nehogy már ne ’nézhessen bele a fenekébe is’.

2015. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!