Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek egy lány mikor...

Fiúk! Nektek egy lány mikor ellenállhatatlan?

Figyelt kérdés
A fiuk szemébe én is ellenállhatatlan szeretnék lenni, és a lányok is ismerjék be hogy igenis az vagyok. Mit tehetek ezért? De úgy, hogy ne tegyem ki mindenem, mint a ..... Olyasmi féle szeretnék lenni, mint Monroe. Sok oldalon olvastam, hogy ellenállhatatlan volt. Nyílván olyan nem leszek csak hasonló. Tippeket, tanácsokat várok. De hülye beszólogatásra nem vagyok kíváncsi. 14/L

2015. jún. 14. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz kell edzened. Alakot formálnod először is.
2015. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
lol ezt nem lehet így erőltetni. ha nem olyan a kisugárzásod, a legtrendibb ruhákban meg legjobb sminkkel, hajjal is középszerű leszel.
2015. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha nincs erős kisugárzásod, akkor tökmindegy, mit aggatsz magadra, sehogy nem leszel ellenállhatatlan.

Egy ellenállhatatlan nő akkor is az, ha kócos, nincs rajta semmi smink és egyszerű ruhákban van.

Egy 14 éves kislány meg sehogy nem lesz az...

2015. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Es a kisugarzasomat, hogy fejlesszem?

Mar bocsi, de nem ertem, hogy miert kell kislanyozni. Szerintem mar nem vagyok kislany, tudom, hogy nagylany se, de hat akkor is idegesito, hogy kislanykent kezeltek;)

2015. jún. 14. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Olvasgass önbizalommal és annak fejlesztésével foglalkozó dolgokat: cikkeket a neten, akár könyveket is kivehetsz a könyvtárból.


Nem bántásból mondtam, hogy kislány vagy, de egy 30-hoz közelítő emberhez viszonyítva az vagy, csak pont azt a korszakodat éled, amikor ez a világ legnagyobb sértése, de ez a tényen nem változtat. Én is utáltam, mikor ennyi idősen "lekicsiztek", pedig utólag visszagondolva tényleg az voltam.

2015. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
fitnesz modell test,kedves érdeklődő természet,jó főzési tudomány.
2015. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok a kisugárzásomon javítani, és edzeni!! Viszont edzőterembe nem tudok elmenni, szerintem ilyen idősen nem is engednének be, meg nincs is rá lehetőségem..Szóval valaki tudna nekem egy alapos, egész testet megmozgató edzés gyakorlatot linkelni? Nagyon jó lenne..:)
2015. jún. 15. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
a fegyencedzés című könyvet vedd meg,olvasd el és az alapján el tudsz kezdeni otthon edzeni,van benne több edzésterv is.
2015. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ibra1536 válasza:
21%
Válj csillagharcossá. :D Akkor ellenállhatatlan leszel. :D
2015. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!