Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mitől lesz egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől lesz egy lány ízig vérig ellenállhatatlan számotokra?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi hogy mi az amitől ha nem is minden fiú de a nagyja része megfordul. Többnyire olyanra vagyok kíváncsi hogy a pillanat törtrésze alatt mi az amit észreveszel. Kisugárzás, küllem, jellem, testbeszéd vagy csak egyéni szimpátia, de mi az ami alapján azt mondod "na ez igen!"?

2014. aug. 31. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arc, csöcsök, csak ezt a kettőt tudom tüzetesen megvizsgálni a pillanat törtrésze alatt.
2014. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy, kerek popsi:D
2014. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Szép jó kedélyt sugárzó arc, formás fenék és alacsony termet. Nekem ez jön be legjobban. 17/f
2014. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az alacsony csajok miért jönnek be jobban? sok olyan fiút ismerek akik a pici formás lánykákat szeretik :)
2014. aug. 31. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert az alacson termet magas osztrogen/progeszteron, es alacsony tesztoszteron szintre utal -> alfanosteny.

Olvass Szedi Gabort!

2014. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert én sem vagyok magas :D. Általában nekem is az jön be ha valami szép a lányon, cici, vagy segg, és a legritkábban nézem az arcát, ha viszont az is megfog, ezektől akár függetlenül, az jelent valamit úgy érzem.

Öltözködj úgy hogy sejtess valamit, de ne ess túlzásba, húzd ki magad persze csak természetesen és mosolyogj, de ne csak arra aki tetszik, hanem mindenkire, persze nem állandóan mint egy fakutya. Az okostelefon meg ne legyen állandóan az arcod előtt mert attól hülyét kapok. De ez lehet csak az én véleményem. 21 F

2014. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nnnnnaaa most akkor mesélek. Maradi vagyok nincs okostelóm és imádom a vicceket meg a nevetést soha senki felé nem voltam még mogorva :) teljesen normálisan öltözködöm mert sztem nincs jó alakom ugyhogy nem rakok ki semmit de el sem takarom azt. Az arcom tök átlagos semmi szépség nincs benne de nem is csúnya csak olyan ami van aztán kész. Szóval ha az ember meglát nem ítél semmilyennek. És ez a legrosszabb. A véleménytelenség. Ha valakiről nincs véleményed teljes mértékben hidegen hagy. Épp ezt akarnám elkerülni, de sajnos a külsőmben nincs meg minden adottság ehhez. Így arra mentem volna hogy kisugárzás alapján lehetne e alkotni valamit.
2014. aug. 31. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép arc, kellő méretű mellek (ez nálam nem olyan fontos), formás fenék, hosszú combok, 170cm nél alacsonyabb, vékony/átlagos alkat!
2014. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
A kisugárzás nyerő lehet. Viszont a kisugárzásodat nem veheti észre mindenki, mert mindenkire máshogyan hatsz. Nekem pont egy ilyen lány tetszett meg, aki külsőleg teljesen semleges mindenféle értelemben, de olyan kisugárzása van felém, hogy teljesen kicsinál agyilag :) Viszont lehet elbuktam, mert nem mentem oda és felszívódott véglegesen úgytűnik... Na de a lényeg az, hogy előbb utóbb lesz olyan akinek bejössz, mert olyan vagy amilyet keres :)
2014. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a cukiarcuak fognak meg, aki teleg levesz a labamrol.
2014. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!