Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem a nőket akiket a...

Irigylem a nőket akiket a férjük tart el?

Figyelt kérdés

Sajnos engem az enyém nem tudna, nem élünk meg egy fizuból. Most, hogy munkát keresek már csak kajára költünk másra nincs felesleg.

Ilyenkor úgy irigylem azokat a nőket, akik otthon vannak háztartásbeliként mert elég a férj pénze.

Nekem meg minden sz.rt el kell vállalnom addig, még nem találok megfelelőt, mert szükséghelyzet van.


2016. jan. 4. 20:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Én nem irigylem, de nem is ítélem el őket. Mindenki élje a saját életét. Te is.
2016. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
én nem irigylem, nincs az a pénz amiért kiszolgáltatnám magam egy másik embernek. Márpedig ha ő tart el, akkor ez fog történni.
2016. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Én nem irigylem őket, hiszen mindennek ára van.
2016. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Én nem irigylem, de én is erre vágyom, legalábbis most erre van szükségem.Persze ez nem jelenti azt, hogy kihasználnám.Szeretetet, hűséget, megbecsülést kapna.És nem kell felhördülni, tudok jó pár nőről, akiket totálisan ellátja párjuk, eltartja évek óta a nőcit, pedig még tudja is, hogy fűvel-fával csalja.Én nem vagyok ilyen, mégsem találtam még eltartót :/
2016. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Én azokat a nőket sem irigylem, meg Téged se.

Szimplán én is szeretnék dolgozni, adni a családi kasszába, de nem kényszerből hanem, mert én szeretném.


Amúgy így mi értelme a kérdésnek? Megmagyaráztad a leírásban.

2016. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Igen, irigyled őket.
2016. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Egy barátnőmet eltartotta a férje. Minden nagyon szép és jó volt, amíg a fickó váratlanul meg nem halt.

15 év kihagyás után (gyakorlatilag soha nem volt állandó munkahelye), 2 gyerekes egyedülálló anyaként képzelheted, mennyire könnyen talált normálisan fizető állást, miközben az addig általa vezetett háztartás se szűnt meg létezni. A férj megtakarításait hamar felélték, a megmaradt hitelek nem fizették ki magukat.


És persze a többség sorsa nem ilyen tragikus, és minden rendben megy, de én pont a bizonytalanság miatt inkább pucolnék WC-t, mint hogy teljesen egy másik embertől függjek.

2016. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk én sem úgy gondolom, hogy végleg teljesen e férfi tartson el, de nagy segítség, ha neki nem okoz problémát, ha csak négy órában dolgozom mellette, vagy vállalkozáson ügyködöm, tanulok, tehát valamit magam is próbálok elérni, de ő mint támogató is szerepel mellettem.Teljesen kiszolgáltatott nem szeretnék lenni.
2016. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem irigylem, mert nagyon kiszolgáltatott helyzetet teremt.
2016. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
mért nem azokra a nökre irigykedsz akik magukat tudják eltartani
2016. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!