Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a felesége...

Miért gondolják azt a feleségek, hogy a férjük azért jár a kocsmába, hogy összejöjjön a pultos lánnyal?

Figyelt kérdés
sok nös ember jár hozzám be a kocsmába, de mindegyikkkel ki akarnak kezdeni a pultosok?
2015. dec. 15. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez már nagyon régi tévhit. Anno egy nagyon szép pincérnőnek rengeteg férfi próbált udvarolni, ezt sokan tudták is, innen maradt meg máig ez a tévhit.
2015. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

pultosként a jat miatt kedves az ember lánya :-)))

nem a kikaposság miatt

2015. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak sokan azt hiszik, hogy azért miattam járnak oda a férjük. lehet van kivétel, de ez nem általánositható. vagy szerintetek aki bejön egy kávéra, sörre, azt gondoljam, miattam jár ide?
2015. dec. 15. 14:33
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezt meg ugyan honnan szedted hogy miattad mennek be egy kávéra, vagy sörre? És azt honnan szeded hogy a feleségek ezt gondolják? A vendégeid mondják ezt neked, vagy maguk a feleségek? Ugyan már!
2015. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
miért járna egyáltalán kocsmába?
2015. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Carragher_x ***** válasza:
24%

Mert vmi nincs rendben az önértékelésükkel és/vagy magával a kapcsolattal. Ilyenkor mindenki "veszélyforrás", akinek nincs farka.:)


Egyébként bizonyos arányban biztosan miattad járnak be, de nem azért, hogy összejöjjenek veled, simán a hely része vagy, egy kellemes dekorációs elem.

2015. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hogy honnan veszem, hogy miattam járnak be? hallottam, hogy a felesége nem szereti, ha kocsmázni jön minden nap, akár egy kolára is.mert azt hiszi, miattam jár rendszeresen
2015. dec. 15. 17:50
 8/11 A kérdező kommentje:
járnak be nös családos emberek, akár napi szinten kávézni is.de miattam jön minden nap?
2015. dec. 15. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Jaj de magas lovon ülsz :)
2015. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki ha a férjem minden nap kocsában üldögélne ,na nem azért mert féltékeny lennék egy pultoslányra.Ahogy elnézem átlagban sem kinézetre sem szellemileg nem ütnek meg túl nagy szintet ,de ha esetleg miattad is járnak nyugi nem feleségül venni szeretnék általában a pincérnöket ,akiknek olyan sok mindenki "udvarol".Szóval ,semmikép ne gondolj bele többet a dologba ,a feleség meg nézzen már kicsit magába (meg a tükörbe) ,ha a kocsmai felszolgáló (meg gondolom minden más nö) miatt idegeskedik.
2015. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!