Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elvált feleségek miért...

Hosszú F. Kelemen kérdése:

Az elvált feleségek miért tekintenek vetélytárskén volt férjük új feleségére?

Figyelt kérdés
Talán titkon még reménykedtek? Aztán egyszerre elszáll minden esélyük?

2015. ápr. 7. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Engem csak simán az idegesítene, hogy van egy másik nő, aki a "helyemre lépett". Tök mindegy, hogy akarok-e valamit még a volt férjemtől, vagy sem, akkor is zavarna, hogy az a nő átvette a helyemet.
2015. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A nok mindig meregetik maguk egymashoz. Ki kivel, ki hogy nez ki, oltozkodik stb. Faj nekik FOLEG AZ ha az ex az uj novel boldog, de veluk nem volt az. Hisz az azt jelentheti hogy veluk volt a problema.
2015. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert teljes elválás NINCS attól, akivel egyszer teljes testi-lelki-szellemi egységben érezte magát egy két ember. Ezt jelenti, és nem biztos, hogy "titkon reménykedik" ez is lehet, de nem feltétlenül. Mivel teljesen nem vált el, maradt valami kötelék a lelkében - ezen keresztül rivalizál, irigykedik, gyűlölködik, sóvárog - változatos módon, a megfelelő aláhúzandó.
2015. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Amiért a volt férjek a volt asszony új férjére.
2015. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én személy szerint örülök, hogy az új asszony vitte a volt férjemet, legalább kitakarodott az életemből.
2015. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már megint egy hülye általánosító kérdés!


ENnyi erővel azt is meglehetne kérdezni, hogy a volt a férjek meg az új férjre miért.

2015. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Amiért az új feleség a régire.
2015. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En sosem ereztem ilyet, konkretan orutem annak h valaki szereti miutan kiraktam:-)))Az egyetlen ami zavart az az, h bemutatta az en szuleimnek is es negyesben szerveztek programokat:-)))))
2015. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!