Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen miért tekintenek...

25 évesen miért tekintenek ránk még gyerekként?

Figyelt kérdés

A családom idősebb tagjai (nagyszülők, idősebb rokonok, de még a szüleink is) gyerekként kezelnek engem, és a velem egykorú unokatestvéreimet is. Igaz, nekünk még nincs családunk vagy gyerekünk, de mindannyian egyetemet végeztünk, dolgozunk is, és természetesen elvégezzük a háztartási munkát, főzünk stb.

Ha viszont valamilyen komolyabb ügyben kell döntést hozni, nem igazán veszik figyelembe a véleményünket, de már apróságokban is megnyilvánul, hogy "semmibe vesznek" minket.


2011. febr. 28. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves vagyok,de detto ez a helyzet... Ha saját családom lesz,talán változik a helyzet.
2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen komoly ügyben kellene döntést hoznotok? Szerintem nem kell az ilyennel foglalkozni. Akármit tesztek, úgyis úgy fognak rátok tekinteni, mint a gyerekekre, hisz mellettük nevelkedtetek fel.
2011. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak.

34 éves családanya vagyok...van férjem, gyerekem. A szüleim még mindig gyerekként kezelnek.


S ez így lesz amíg meg nem halunk. Mert akkor is az ő kislánya/kisfia, kisunokája stb maradsz. Majd ha gyereked lesz, akit félthetsz, akit imádhatsz majd megérted.


Amíg nekem nem volt én sem értettem. :) Most már igen.

2011. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor én nem szólok semmit a 21 évemmel. Nálunk még gügyöknek is nekem közben:D

Jövőben elköltözöm otthonról, onnantól remélem a változás szelét:D

2011. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!