Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem a nőket akiket a...

Irigylem a nőket akiket a férjük tart el?

Figyelt kérdés

Sajnos engem az enyém nem tudna, nem élünk meg egy fizuból. Most, hogy munkát keresek már csak kajára költünk másra nincs felesleg.

Ilyenkor úgy irigylem azokat a nőket, akik otthon vannak háztartásbeliként mert elég a férj pénze.

Nekem meg minden sz.rt el kell vállalnom addig, még nem találok megfelelőt, mert szükséghelyzet van.


2016. jan. 4. 20:52
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Magamat én is el tudom, amikor épp dolgozom. De mint most is, elvesztettem a munkám. Nekik meg ilyen gondjuk nincs.
2016. jan. 4. 21:59
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

de nem ök tesznek azért hogy ne legyen ilyen gondjuk

ne foglalkoz ingyenélökel inkáb vesd bele magad a munka keresésbe

2016. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Ingyenélők? Egy családban, ahol megélnek egy keresetből, a nő otthon gyermekeket nevel és ez mindkét félnek megfelel, milyen alapon ingyenélőzöl le bárkit is?
2016. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Ők azok akik beteljesítik a női princípiumot :D Én is így élek,de most már Kövértől tudom,hogy ennyi lehet max az álmaim netovábbja :D
2016. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal, hogy ezen agyalsz, csak a mindennapjaidat keseríted meg. Olyan aspektusból közelíts munkavégzés terén, hogy oké, most ez van, ezt kell csinálni, de lesz jobb.

Olvass utána, milyen komplexusokat tud okozni az irigység érzése. Szóval a sebnyaldosás helyett legyél pozitív, és azokra gondolj, akiknek nem kell dolgozniuk.

2016. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, tehát NE azokra gondolj, elírtam.
2016. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
55%

hát nem tudom, nekem az a kategória a házi prostituált, mivel fizetnek a szolgáltatásiért. Én nem tudom elképzelni hogy valakinek az a jó hogy otthon mereszti, nem tesz le semmit az asztalra, csak a kasszából ki. Nekem a gyereknevelés és a háztartás vezetése nem olyan dolog amiért otthon kéne tespedni, azok is megcsinálják, akik dolgoznak.

Bár gondolom, aki gyereket nevelni van otthon, az nem adja a gyereket óvodába csak 5 évesen, addig kér papírt a jegyzőtől, hisz ő azért van otthon, ráadásul minden nap kitakarítja a házat, naponta három fogásos ebédet főz, és utána még meleg vacsorát is, a férjnek semmit nem kell otthon megmozdítania se, az asszony, hisz otthon van, füvet nyír, kapál, szerel. Hisz ezért vannak otthon, ahogy harsogják legtöbben.

2016. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Nehez eleted lehet, utolso. Se szeles latokorod, se toleranciad, se nyitottsagod. Rohadt szar lehet.
2016. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban az irigylésre való? Én most szabin vagyok, nyáron nagy volt a hajtás, ezért nem voltam szabin, most kellett kivennem. Dög unalom. 2 óra alatt megcsinálom az ebédet (kb. feleslegesen, mert a férjem eszik bent, este már nem szeretne főt ételt), kitakarítok aztán megy az unalom. Ma már voltam sportolni, vásárolni, kész a takarítás, de még van 5-6 órám mire a férjem hazaér. Most itt ülők a gép előtt és semmi értelmeset nem csinálok..

Plusz ha valakit eltartanak az hatalmas nagy kiszolgáltatás. Tudod hány tökéletes pár van ahol minden szép és jó, egészen addig amig nem tudod meg az igazat. Gyerekkel pénz nélkül hová tudsz menni ha baj van?

Végül pedig nagyon nagyon ritka az olyan család ahol jól megtudnak élni egy fizuból. Mi pl. biztos nem tudnánk utazni, lakást felújítani ha csak a párom dolgozna (pedig az átlagnál jóval jobban keress). Szóval mire is vagy irigy?

2016. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Anyám...felnőtt ember és unatkozik...na ezt sem hallottam még :D Ezt én nem reklámoznám annyira.Vegyél elő egy könyvet és olvass,az még senkinek sem ártott meg.
2016. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!