Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez mindig?

Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
Ma van a tizenhatodik születésnapom,nagyon nagyon sok ember felköszöntött,szüleim is.Most is itt vannak a rokonok,és a 10hónapos unokaöcsém. Miért van az,hogy egyfolytába vele van foglalkozva? nem csak most,hanem mindig. A drága keresztanyám annyit nem tudott mondani,hogy boldog szülinapot vagy valami.. mindig csak a gyerek. Most is körülötte forog a világ. Én szeretem őt meg minden,csak azért rosszul esik.. ezzel a kérdéssel nem magamra akarom felhívni a figyelmet..de nektek ez hogy esne?
2010. márc. 13. 18:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy szeretet hiánya van. A szeretethiány sok későbbi probléma hátterében áll.
2010. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

14:16

Haverokkal 1hónapja megvolt beszélve,hogy megyünk bulizni,de pár napja meghalt nagyapám. Pont születés napom előtt, és nemhiszem,hogy így kell gyászolni.Szülinapot se akartam emiatt,de anyámék erőltették.Mondták,hogy menjek bulizni, de mondtam ha már összehívta a családot akkor nem megyek sehova,végülis miattam jöttek. Nem szeretet hiányba szenvedek,mert szeretnek a szüleim meg a családom,csak azért egy 10hónapos gyerek miatt ne sz*rjon már az egész rokonság a fejemre.Itt nem azt értem,hogy ne foglalkozzanak vele. Nyilvánvaló,hogy törődést igényel mivel még magáról nem tud gondoskodni.

Azért is vagyok mérges,mert 4re volt megbeszélve,hogy jönnek.Erre keresztanyám szokásához híven 6körül ért ide.Apám ugyanolyan mérges volt rá,mert az egy dolog,hogy 2évente hív fel, de hogy még a szülinapomra se tudja idetolni a s.ggét időbe,azért ahoz tehetség kell.Szóval szerintem volt okom haragudni.A haverokkal való bulizást is lemondtam kb. a semmi miatt,mert egész végig itt ültem a szobámba és gépeztem. Erről ennyit

2010. márc. 14. 18:09
 23/24 anonim ***** válasza:
Ettől még nem kell bekapni keresztbe! Most nem Rád figyelt mindenki,megtörténik,hogy nem Te vagy a középpontban.Keresztanyád meg olyan,amilyen,nem érdemes Vele foglalkozni.
2010. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ha úgytűnt,mintha keresztbe bekapnálak, csak leírtam az előzményeket:))És valóban,keresztanyám ilyen,de attól még szeretem az unokaöcsémet és nem ő tehet az egészről,hanem az anyja
2010. márc. 14. 20:05
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!