Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez mindig?

Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
Ma van a tizenhatodik születésnapom,nagyon nagyon sok ember felköszöntött,szüleim is.Most is itt vannak a rokonok,és a 10hónapos unokaöcsém. Miért van az,hogy egyfolytába vele van foglalkozva? nem csak most,hanem mindig. A drága keresztanyám annyit nem tudott mondani,hogy boldog szülinapot vagy valami.. mindig csak a gyerek. Most is körülötte forog a világ. Én szeretem őt meg minden,csak azért rosszul esik.. ezzel a kérdéssel nem magamra akarom felhívni a figyelmet..de nektek ez hogy esne?
2010. márc. 13. 18:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Meg tudom érteni a kérdezőt. Ha az ő születésnapjára jött össze a család nem érdemel meg 2 jó szót egy ölelést. Ha már valaki szeretet akar az már emós? Én velem a családom utáltatta meg az ünnepeket, és a szülinapot. Le lehet pontozni.
2010. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

18:42

Megértem, én is mondtam anyunak,hogy nem kell semmi ünneplés,ajándék,torta.

De mégis ez lett és legszivesebben elmennék itthonról.

2010. márc. 13. 18:48
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esett neki, és ezért kiírta magából, mert más nem jutott eszébe. Mindegy, megtörtént... felköszönthette volna. Most már mindegy. Legfeljebb nem köszönti fel legközelebb ő se...
2010. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hamar elmúlik az újdonság varázsa az öcséddel kapcsolatban.
2010. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az első nem bunkó,csak szókimondó,és tényleg kimondta az igazat,én Vele értek egyet,még ha bánni is fogják a százalékaim!

Szerintem a Kérdező éretlen a korához képest,ezt jól tükrözi,hogy képes féltékeny lenni egy pici gyerekre,akit nyilvánvaló,hogy babusgatni kell még.Másrészt,aki nem érti meg azt,hogy első a kisbaba,annak agyilag is akadnak gondjai 16 éves létére.Attól,hogy szülinapja van,nem kötelező mindenkinek fényesre nyalni a s..ggét,és nem kell folyton neki a középpontban lennie.A figyelem az más dolog,azt is megkapta,hiszen van torta,ünneplés.

Szerintem is túlérzékeny,hisztis,elkényeztetett,és le van maradva a korától.Mások ilyenkor már azon gondolkodnak,melyik diszkóba menjenek ünnepelni,és nem egy 10 hónapos baba miatt puffognak a keresztanyjukra.Vagy haverokkal lógnak.Túlságosan függ a családjától ,ezért éhezi úgy a figyelmet,mint egy 10 éves kislány.

Előre örülök a 0 százalékomnak.Itt nem népszerű az,aki kimondja,amit gondol.

2010. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó tudod mit, csak azt kívánom neked, hogy az én családom körében töltsd el minden szülinapodat. Ahol mindenki az alkoholista nagymamára figyel. Volt torta meg minden, de 5 perc szeretet figyelem ölelés nem.
2010. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Csak tudod,itt nincs szó alkoholista nagyiról,itt csak egy 10 hónapos kisbaba van,aki nem tehet semmiről,és akire egy olyan 16 éves kamasz féltékeny,aki mindent megkapott,amit csak akart.Tudod,a kettő közel sem ugyanaz.

Sajnálom,hogy a Te családod ilyen,de nem én tehetek róla.Én utoljára 10 évesen kaptam tortát,és volt,hogy ajándékot sem.Mégsem vertem ki a hisztit.Örültem volna,ha együtt lett volna a mi kicsit sem összetartó családunk.Ennyit erről.

2010. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

20:33

itt se voltál,nem tudod mivolt szóval ne alkoss rólam véleményt,hogy el vagyok kényeztetve stbstb.

foglakozz magaddal :)

2010. márc. 13. 21:13
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért bántjátok?


16 évesen elég szeretetéhes tud lenni az ember, én is az voltam. Érthetően rosszul esik az, amit csinálnak. Nem rosszindulatból teszik, hanem csak nem veszik észre magukat. Ne haragudj rájuk ezért.


A szeretethiánnyal meg együtt kell élni. Én személy szerint Isten szeretetével vigasztalódtam meg, megtértem.

2010. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező,nekem akkor is ez a véleményem.Te tetted fel a kérdést,ezért foglalkozom vele,és ezért válaszolok rá.

Nem bántani akarlak,de vedd észre,hogy másoknak ennél ezerszer nagyobb gondjaik vannak.Te már mindjárt felnőtt leszel,nem értem,miért kell féltékenykedni ennyi idősen egy pici babára.Más fel tudja magát találni,és este elmegy a haverokkal szórakozni valahova,nem ilyeneken kesereg.

Életrevalónak kell lenni,és nem szabad mindenen megsértődni.

2010. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!