Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez mindig?

Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
Ma van a tizenhatodik születésnapom,nagyon nagyon sok ember felköszöntött,szüleim is.Most is itt vannak a rokonok,és a 10hónapos unokaöcsém. Miért van az,hogy egyfolytába vele van foglalkozva? nem csak most,hanem mindig. A drága keresztanyám annyit nem tudott mondani,hogy boldog szülinapot vagy valami.. mindig csak a gyerek. Most is körülötte forog a világ. Én szeretem őt meg minden,csak azért rosszul esik.. ezzel a kérdéssel nem magamra akarom felhívni a figyelmet..de nektek ez hogy esne?
2010. márc. 13. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%

Egy 10 hónapost felügyelni kell majdnem mindig. Bölcsőhalál mond valamit?

16 vagy, ne töketlenkedj, menjél biciklizni, vagy koszold be a kezed puncival.

Önérzetes nyikhaj.

2010. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Mekkora paraszt vagy, kedves első!!!

Egy kis gyerek, sokkal több törődést igényel mint egy 16 éves kamasz..Ez természetesen nem azt jelenti, hogy veled nem kell foglalkozni, de nézzd el addig míg tényleg kicsi a baba. Ettől őt nem szeretik jobban!

2010. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Abban igazad van, hogy egy 10 hónapos nagyon kicsi. Nyilván foglalkozni kell vele. De meddig tart azt mondani, hogy boldog születésnapot, 2 puszi, egy kis csekélység, és kész. Ebből a szempontból megértelek. De egy 10 hónaposnak szinte állandó felügyelet kell.
2010. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Az vagyok igen, de az ilyenekből lesz az öngyilkossággal fenyegetőző, 30 kilós, EMO-s, középpontban akarok lenni, nyalják ki a s.ggemet anyámék, jellemtelen, életre fel nem készült, agy amputált, soroljam még?
2010. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Az első valóban nagy paraszt.Bölcsőhalál m ég a pici babáknál is nagyion ritka,10 hónaposnál pedig nincs.A babát nyiván elkényeztették egy kicsit,idegen helyen is van,ezért törődik vele mindenki.Azért a keresztanyád felköszönthetett volna.Igazad,van,hogy rosszul esik,de ne törődj vele.Te se köszöntsd föl őt a szülinapján.
2010. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne ezért emos?
2010. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Első.. te hülye vagy már bocsáss meg:) nem gondolod,hogy ilyeneket nem kéne mondani?

Amúgy azt tudom,hogy kicsi és foglalkozni kell vele, ha nekem lenne ennyi idős a gyerekem én is így tenném,de nem sz*rnék azért a mások fejére se.. :)

2010. márc. 13. 18:30
 8/24 A kérdező kommentje:

18:24

Hát igazad van.. mindig is bunkó volt, sose bírtuk egymást,de én nem fogok lesüllyedni az ő szintjére :)

2010. márc. 13. 18:31
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rosszul esne... amúgy,de beérném 2 puszi, egy jókivánság. 10 másodperc se.Elsőnek mit kell leszólni a másikat?Nyilván nem babusgatást akart. Egy két jó szóba senki nem hal bele.
2010. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

1. vagyok.


Persze kell foglalkozni minden korosztállyal, azért társas lény az ember, de nehogy már kardinális probléma legyen ez!

2010. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!