Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is egy szobanövény?

Más férje is egy szobanövény?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.....

Otthon vagyok a 17 hónapos fiammal gyed-en, egész napomat elveszi, a férjem este 9 körül v utána jár haza, ilyenkor már a gyerekkel nincs nagyon feladat, de ha altatás van akkor az rám hárul. Az tiszta sor, h mivel itthon vagyok főzök, takarítok, amennyire a pici engedi, de a férjem gyakran a fejemhez vágja, h kosz van nálunk és rendetlenség....pedig ő nem segít semmiben, sőt inkább keresztbetesz.....a tányérját életében nem rakta el a mosogatóba (nem h elmosogatni), csak úgy dobálja a szennyesét az egész lakásban, még az is nagy eredmény, ha megeszi a főztömet....gyakran csak nincs kedve hozzá aztán eszik máshol.....én meg persze dobom ki. Anno azt beszéltük, h vannak női és férfi feladatok....szerinte pl a kert, a fűnyírás....na van egy 10 m2-es kertünk, abban a füvet is gyakran én nyírom.....persze ez csak idénymunka.....szerintem

Én nem várom el h főzzön, mosson.....de legalább megbecsülhetné, ha én csinálom....lehet h többet keres (h én gyeden), de ha el kéne vinnie mosatni a ruhát, takarítania kellene.....lehet h meglepődne mennyiért vállalnák, amit ő lenéz.

Ha véletlenül hazajönne, akkor is inkább lemegy az edzőterembe, számtalan vitánk volt, már nem is akarom meggyőzni h én is ember vagyok, én is szeretnék néha mást is csinálni, mint a szart vakarni.....erre egyébként az volt a válasza h vigyem át a gyereket az anyósomhoz, aki mellesleg utál......ez meg klasszikus

Szóval a panaszkodásból ennyi, arra lennék kíváncsi, h ez másnál is így megy, ez egy nő szerepe? örülnék pozitív példáknak is, esetleg FÉRFIAK is írhatnának, h erről mi a véleményük.....vidítsatok fel!!!

Néha azt kérdezem h kell e ez vajon nekem, teljesen kiábrándultam a férfiakból!


2010. márc. 2. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
94%
12:25-öst írtam, jól le is pontoztak, pedig segíteni akartam. mindegy. azóta írtad, hogy a férjed vállalkozó. enyém is az, lehet, hogy nem 6 ra jár dolgozni, de maga a vállalkozói lét rengeteg feszültséget okoz. én is voltam, tudom :) nálunk nekem is jó állásom van, persze, néha én is stresszelek, de úgy vagyok vele, ha megszűnik az állásom, lesz másik...viszont neki ez nem ilyen egyszerű! gondolj bele, egyetlen rossz döntésével az egész családotok egzisztenciáját is elveszítheti! ez óriási nyomás. megértem, hogy egy feszült nap után nem a fürdetés az első, amire vágyik...mégegyszer mondom, én is voltam vállalkozó, tudom, hogy ez mivel jár!
2010. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
93%

Végig olvastam amit írtál.

Két gyerköcös anya vagyok.Férjem dolgozik,jó késön jár haza.Mondhatom,hogy minden házi teendö rám marad.Logikus,

hogy nem érek a végére.Nem kritizál,csinálom ahogy tudom.

Ö meg ad nekünk mindent az ö részéröl,én meg teszem az én dolgom.Utána nem kell szennyest pakolgatni.

2010. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:

sajna tényleg nem ismertek engem.....és őt sem....így csak abba tudtok kapaszkodni, amit írok, de ebből nem derül ki, h mi van valójában....

a történetünket csak azért vázoltam, h ne egy ilyen csupasz kérdést tegyek ki, tényleg nem akarom magam sajnáltatni, természetes, h hibás vagyok, de én úgy gondoltam, h majd alakulunk mind a ketten....én megtanultam főzni....ő megtanulja a szennyesét nem széthagyni.....tudom, nem lehet megváltoztatni egy embert, csak maga változhat....engem viszont elkeserített ez az egész és nem hiába nem az volt a kérdés, h váljak e vagy sem?

2010. márc. 2. 13:59
 64/72 anonim ***** válasza:
100%

ahogy a gyerekeket,a férjeket sem szabad elkapatni..így válik feleségből rabszolga..

Mindketten hibásak vagytok hogy ez valahol megromlott,el kell válni.Ne éljen se ő se te olyan kapcsolatban amiben nem boldog,sőt,mármár utálkozás van.Egyikőtők sem érdemli ezt,pláne a gyerek nem...

2010. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező!


Mivel még nagyon fiatal vagy, itt az idő, hogy lépj!


Ez a pasas egy lusta link disznó, aki nagyon is jól érzi magát ebben, csak az az egy dolog zavarja, hogy a "cselédjét" nem szereti, nem tiszteli, lenézi!

Ellenben ő azért örül a gyereknek, mert az egy indok arra, hogy téged kicsináljon és sakkban tartson!

Ő a link munkájával (vállalkozónak semmit sem kell csinálnia, csak a tökeit vakarja, és semmi fizikai munkát nem végez, ezért is megy edzeni utána, hogy ne kelljen dolgoznia még véletenül se, a felesleges feszültségét, azt valahol le kell dolgoznia, mert abszolút nem fáradt, az biztos!!!)


Ismerem az ilyen faszikat, nem kell bemutatni!


Amit tudsz tenni:

-elmégy fodrászhoz, fittnessterembe, vagy kocogni, foglalkozzál magaddal, hogy legyél szép!

-hidd el ha lemennek a kilók, még az önbizalmad is megjön!

- a cselédkedést hamar hagyd abba!


Mondd meg neki, hogy te szeretnél vele cserélni, te akarsz elmenni vállalkozónak (az ő helyére) és ő meg maradjon itthon és pucolja a házat és kergesse a szaros pelenkás gyereket!


Mit szólna hozzá?


Amúgy ne mosogass el, ne takaríts utána, ellenben magadra és a gyerekre adjál!


És ha lesz munkahelyed stb. szakítás igencsak célszerű lenne, ha nem akarod a fiatal éveidet boldogtalanságban tölteni!


Amúgy meg lehet hogy az "edzést" egy nőcskén vezeti le!

Legyél nyitott ismerkedj kedves férfiakkal!


Nincsenek női-férfi szerepek, mert senki sem színész! Mindenki magát adja egy kapcsolatban!

Nem túl jó szerep ingyencselédnek lenni, akit még nem is becsülnek. Ez már nem is cselédség, hanem rabszolgaság.

2010. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
felesleg nincs rajtam, csak a lábamon 2 cm szőr...:)
2010. márc. 2. 14:08
 67/72 anonim ***** válasza:
70%
Az én férjem nem szobanövény.... Tehát nem természetes, hogy a férfiak olyanok, mint a tiéd. Mindig is ilyen volt? Anyja kiszolgálta? Te kiszolgáltad az elején? Szóval a lényeg, ez nem természetes, amit csinál. Gondolom jól el van szállva magától, hogy ő a nagy vállalkozó, aztán majd mindenki a s...ggét nyalja. Mi van akkor, ha nem mosol, nem főzöl, nem vasalsz rá? Ne mondd, hogy a gyereked a fejére teszi az alsógatyáját a szennyesből kivéve, csukd be a fürdőszoba ajtaját. Ne főzz rá, majd eszik valamit. Ha az én férjem tudná, hogy meleg kajával várom haza, eszébe nem jutna máshol enni, vagy ha igen, az volt az utolsó alkalom, hogy főztem rá. A gyereketek később megérzi (vagyis már most is érzi), hogy nincs rendben anyu és apu között valami és ez rányomja bélyegét a lelki fejlődésére, én is gyakorló anya vagyok, 21 hónapos a lányom, tudom milyen fontos nekik a nyugodt légkör. Ha nálunk vita van vagy feszültség (szerencsére ritkán), a lányom is sokkal nyűgösebb, megérzi. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de ha nem szeretitek már egymást, válj el. Főként, hogy akadálya ennek nem lenne, mint írod.
2010. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
64%

nemrégen írtam ide, nem tudom miért kell az igazságot lepontozni!

Úgy látszik az a normális ebben a világban, ha nőt tönkreteszik szarrá aláznák!


Az ilyen megérdemelné azt is, hogy bepasizz !


Sok sikert kívánok Neked! És boldogságot! De EZ A PASI NÉLKÜL! Ez nem is dísznövény, hanem egy mélyen gyökerező gaz!

2010. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:

igen, a férjemet rendesen kiszolgálták, anno én is az elején, de akkor még megbecsült, sosem gondoltam, h egyszer majd koszos leszek és szar amit főzök, pedig klasszikus eset....valószínűleg az elején úgy gondoltam, h ő majd idővel alakul, de ő ugyanazt gondolta rólam.....h majd jobban betörök.....

köszönöm h megerősítettetek abban h ha valaki meleg ételt főz, akkor azt igen is becsülni kell....

anno én is felnéztem rá, de sajna az említettek miatt már ez nem megy....talán ez a legnagyobb baj egy kapcsolatban, ha már hiányzik a kölcsönös tisztelet

......hát sajna ez van.....de akad majd más is, szebb is jobb is.....köszönöm a bíztatást!!!

2010. márc. 2. 16:54
 70/72 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok válasz érkezett erre a kérdésre, köztük sok hasznos. Szerintem azokat fogadd meg, de úgy látom magadtól is tudod mi a jó és mit kell tenned :)

Szerintem ha komolyabb kapcsolatot tervezünk valakivel sosem szabad azt várni hogy változzon. Tudom közhely, de igaz, hogy az emberek nem változnak. Olyan ember kell akit a hibáival együtt el tudunk fogadni, szerintem érzékelhető a különbség a kettő között.

2010. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!