Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is egy szobanövény?

Más férje is egy szobanövény?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.....

Otthon vagyok a 17 hónapos fiammal gyed-en, egész napomat elveszi, a férjem este 9 körül v utána jár haza, ilyenkor már a gyerekkel nincs nagyon feladat, de ha altatás van akkor az rám hárul. Az tiszta sor, h mivel itthon vagyok főzök, takarítok, amennyire a pici engedi, de a férjem gyakran a fejemhez vágja, h kosz van nálunk és rendetlenség....pedig ő nem segít semmiben, sőt inkább keresztbetesz.....a tányérját életében nem rakta el a mosogatóba (nem h elmosogatni), csak úgy dobálja a szennyesét az egész lakásban, még az is nagy eredmény, ha megeszi a főztömet....gyakran csak nincs kedve hozzá aztán eszik máshol.....én meg persze dobom ki. Anno azt beszéltük, h vannak női és férfi feladatok....szerinte pl a kert, a fűnyírás....na van egy 10 m2-es kertünk, abban a füvet is gyakran én nyírom.....persze ez csak idénymunka.....szerintem

Én nem várom el h főzzön, mosson.....de legalább megbecsülhetné, ha én csinálom....lehet h többet keres (h én gyeden), de ha el kéne vinnie mosatni a ruhát, takarítania kellene.....lehet h meglepődne mennyiért vállalnák, amit ő lenéz.

Ha véletlenül hazajönne, akkor is inkább lemegy az edzőterembe, számtalan vitánk volt, már nem is akarom meggyőzni h én is ember vagyok, én is szeretnék néha mást is csinálni, mint a szart vakarni.....erre egyébként az volt a válasza h vigyem át a gyereket az anyósomhoz, aki mellesleg utál......ez meg klasszikus

Szóval a panaszkodásból ennyi, arra lennék kíváncsi, h ez másnál is így megy, ez egy nő szerepe? örülnék pozitív példáknak is, esetleg FÉRFIAK is írhatnának, h erről mi a véleményük.....vidítsatok fel!!!

Néha azt kérdezem h kell e ez vajon nekem, teljesen kiábrándultam a férfiakból!


2010. márc. 2. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem! megintcsak azt mondom, hogy nem! Én kérdeztem, hogy szeret-e?! de ebben az esetben sem normális, ami történik! tudod, a mai világban már egyre több apuka marad otthon a picivel és anyuka dolgozik, ebben az esetben fordul a kocka! kiváncsi lennék, ha ezt mondanád neki mit válaszolna! maradjon ő otthon, lássa el a babátokat rendesen, de a lakást is úgy takaritsa ki, ahogy azt kell és ne úgy, ahogy te, mert hát az ugyebár nem megfelelő! tessék, akkor lehet bizonyitani! és hadd mondja még valamit, ez a helyzet csak egyre rosszabb lesz, sokkal több vitátok lesz, mint most, ez már egyértelmű, de csak a baba miatt ne maradj együtt a férjeddel, ha odáig jutnátok, mert hidd el, ugyanúgy ártanál a gyermeketeknek is, mint ahogy magadnak!
2010. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%

Cseléd vagy ? Mert ez roh@dtul annak látszik már bocsi.

Hogy hogy megjátszátok a család szerepet?Fa pofával ezt hogy lehet tűrni???.

2010. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
81%
Persze, leírod, hogy a világon semmi nem köt titeket össze, de el kell játszani a "családot". Ne haragudj, de rohadt nagy élmény lehet hozzád hazamenni munka után. Nem elég, hogy nem szeretitek egymást, de még moralizálsz is arról, hogy el kell játszani a családi játékot stb. Ja. Tök jó lehet.
2010. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem fog változni! Én évekig harcoltam ezzel! Nálunk két gyerek van, mindkettőt a férjem szerette volna nagyon. De amint meglettek, ő ment mindenfelé...

Kb.fél éve költöztünk külön, ő ment az anyjáékhoz.

Azóta visszasírja azt, ami itt volt. Az anyja trehány, büdös, havonta 1x mos....de ide már nem jöhet vissza!

Tedd szépen ki a szűrét, menjen anyucihoz, ha ő ugrál neki!!!!

És ne alázd meg magad ilyennel!

Amíg még együtt vagytok, közöld vele, akkor lesz tiszta ruha, ha beteszi a szennyestartóba. Akkor lesz tiszta tányérja, ha elmossa legalább a sajátját.

Igenis fektess le bizonyos követelményeket, és adj neki 2hónap haladékot. Ha addigra megérti, hogy nem pólyás már, akkor oké, ha nem, viszlát.

Amikor fürödni mész, hagyd a kicsit a kiságyban vagy a járókában. Ha sír, ne rohanj ki, fürödj meg nyugodtan. Majd a drága szobanövényed megismerkedik a gyerekével, ha már eddig nem érdekelte!

2010. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%
Igen a 12:54-el értek egyet!
2010. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
73%
ja, az jó módszer egyébként, én is csináltam, hogy azt mosom ki, ami a szennyestratóban van. többit szépen összehajtottam, és letettem a szennyeskosár MELLÉ. nevelési célból, mert beletenni kevesebb energia lett volna, viszont a módszer egy hét után célt ért :)
2010. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válj el!!!Menekülj amíg nem késő! Ez az ember nem érdemel meg téged!

Az én férjem egy tündér! Mosogat, főz, mos, takarít, bevásárol és még a reggelit is az ágyba kapom hétvégén! Egyik héten én csinálom a házi munkát, a másik héten pedig ő! A héten van egy nap, amit csak egymással töltünk a gyermekünk pedig valamelyik nagyszülőnél van!

Nagyon sajnálom, hogy ide jutottatok!

2010. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:

gondolhatjátok h nem így indult....szia, leszel a pótmamám? persze....

én ebbe belefáradtam, ez már a katarzis....:)csak kíváncsi voltam h a mai világban milyenek a férfiszerepek....persze a legtöbben engem írnak hibásnak, ez is természetes, bár a kérdés nem ez volt, de a másik oldalt nem ismeritek....

minden itt leírtat probáltam, h a szobanövényemet fejlődésre bírjam, de sajna, csak egy bonsaid....:)

2010. márc. 2. 12:58
 29/72 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem normális. Kezd azzal, hogy rászoktatod, pakoljon el maga után. Mosni akkor mosod a ruháit, ha benne vannak a szennyestartóban. Ha szanaszét hagyja, hagyd ott. Ha reklamál érte, mutasd meg, csak az ő cuccai vannak szanaszét. Ne rakd el a mosatlan edényt utána. Hagyd te is ott. Neked a gyerekre kell figyelned. Ez a legkevesebb, hogy maga után elpakol. Próbáld meg először rövidebb, aztán kicsit hosszabb időre ráhagyni. (Mondjuk ehhez nem lenne hátrány ha éppen otthon lenne.) Ugorj el anyukádhoz, menj fodrászhoz, tornázni.

Az én férjemnek az anyukám azt mondta az esküvőnk után a háztartás nem egy ember dolga.

2010. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
83%

A bonsai is szép, ha tudod, mi kell neki, és mitől fejlődik úgy, ahogy te szeretnéd. :-)


Figyelj csak, ha ti - a te szavaiddal élve - eljátsszátok a családot, de nem köt össze - a gyereken kívül - semmi, akkor mit vársz, hogy viselkedjen, és miért vagy vele egyáltalán? Jó a pénz, amit megkeres? Tudod, hány kismama vállal munkát akár kereső férj mellett, mert másképp nem élnek meg? Nem az a nem normális, ahogy a férjed viselkedik, hanem az, hogy eljátsszátok a családot, miközben lelkiekben nem is vagytok család, mert nem köt össze semmi - te írtad.

2010. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!