Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is egy szobanövény?

Más férje is egy szobanövény?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.....

Otthon vagyok a 17 hónapos fiammal gyed-en, egész napomat elveszi, a férjem este 9 körül v utána jár haza, ilyenkor már a gyerekkel nincs nagyon feladat, de ha altatás van akkor az rám hárul. Az tiszta sor, h mivel itthon vagyok főzök, takarítok, amennyire a pici engedi, de a férjem gyakran a fejemhez vágja, h kosz van nálunk és rendetlenség....pedig ő nem segít semmiben, sőt inkább keresztbetesz.....a tányérját életében nem rakta el a mosogatóba (nem h elmosogatni), csak úgy dobálja a szennyesét az egész lakásban, még az is nagy eredmény, ha megeszi a főztömet....gyakran csak nincs kedve hozzá aztán eszik máshol.....én meg persze dobom ki. Anno azt beszéltük, h vannak női és férfi feladatok....szerinte pl a kert, a fűnyírás....na van egy 10 m2-es kertünk, abban a füvet is gyakran én nyírom.....persze ez csak idénymunka.....szerintem

Én nem várom el h főzzön, mosson.....de legalább megbecsülhetné, ha én csinálom....lehet h többet keres (h én gyeden), de ha el kéne vinnie mosatni a ruhát, takarítania kellene.....lehet h meglepődne mennyiért vállalnák, amit ő lenéz.

Ha véletlenül hazajönne, akkor is inkább lemegy az edzőterembe, számtalan vitánk volt, már nem is akarom meggyőzni h én is ember vagyok, én is szeretnék néha mást is csinálni, mint a szart vakarni.....erre egyébként az volt a válasza h vigyem át a gyereket az anyósomhoz, aki mellesleg utál......ez meg klasszikus

Szóval a panaszkodásból ennyi, arra lennék kíváncsi, h ez másnál is így megy, ez egy nő szerepe? örülnék pozitív példáknak is, esetleg FÉRFIAK is írhatnának, h erről mi a véleményük.....vidítsatok fel!!!

Néha azt kérdezem h kell e ez vajon nekem, teljesen kiábrándultam a férfiakból!


2010. márc. 2. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
61%

Elolvastam a kérdésedet. Kiábrándítalak a válaszommal. Nálunk is ez a helyzet. Azt tudom mondani, hogy idővel még rosszabb lesz nem pedig jobb. 11 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van és semmi segítségem. Elejében még azt gondoltam, hogy idővel megváltozik. Eljár dolgozni és ennyi. A fizetése minimálbér körüli. Néha azt gondolom, hogy csak azért van velem, mert itt vagyok, ingyen főzök, mosok. Valószínű ha szétmennénk nem nagyon tudna kijönni a fizetéséből. Csak azt nem tudom, én miért vagyok még vele? Valószínű azért mert félek a magánytól, attól, hogy nem tudok ennyi évesen társat találni? A második gyerek születése után fölszedtem vagy 20 kg súlyfelesleget. Azóta alig van testi kapcsolatunk. Tehát magyarán mondva több mint két éve alig van szex. Mindenféle kifogásokkal él, vagy fáradt vagy épp beteg.

Ha megkérem, hogy vigyázzon rájuk míg bevásárolok (nem szórakozni és kikapcsolódni megyek), a perceket is számolja. Mire hazajövök a lakás úszik. Turbóba kell kapcsoljak, hogy utolérjem magam.

Tehát sajnos én sem tudom mi ilyenkor a teendő, de szerintem rád is ez vár ha kivárod a 11 évet, megváltozni nem fog.

2010. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez az itt irod ez a dolog árnyaltabb akkor lehet meg is csal??Biztos hogy edzőterem vagy más ?
2010. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:
a gyereknek nem jó, már sokszor volt kalap-kabát.....már a pohár is betelt......tudom ennél csak jobb lehet
2010. márc. 2. 13:18
 44/72 anonim ***** válasza:
86%

A lényeg az, hogy a kérdések alapján mindig ez van: Anyuka mindent megtesz, aranyos kisgyerek, finom kaja, tip-top háztartás stb stb és a gonosz apuka semmit nem értékel, alig van otthon és egyébként is milyen majom.

A baj csak az, hogy ebből a történetből mindig kimarad valami lényeges.

2010. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
86%

sok mindent szeretnék írni, de most csak egy gondolatra van idő:

nem vagy te már gyerek, hogy mindenhez engedélyt kérj, vagy hogy szülői felügyelet kelljen neked. A 17 hónapos gyerek már nem olyan kicsi, hogy ne tudnál vele sehova kimozdulni. Most a férjed jellemén túl: hidd el, hogy már önmagában az, hogy ki tudnál egy kicsit kapcsolódni, sokat segítene neked. Igenis menj el fodrászhoz, csak épp menj akkor, amikor a kicsi alszik. A fodrász már biztos látott kismamát, nem fog hanyattvágódni, ha felébred a gyerek... 1 óra az egész, neked meg lelki felüdülés. Ugyanez a helyzet más dolgokkal is. Ekkora gyerekkel már túrázni lehetne menni. Ne engedd, hogy a 4 fal bezárjon!

A férjedet meg jól seggbe kéne rúgni. Az, hogy ilyen, nem a te hibád. Attól, hogy többet suvickolsz, nem fog másképp érezni, vagy jobban tisztelni. Jobban tisztelni akkor fog, ha egyszer a saját szép kis kezével megcsinálja ugyanazt, amit te, és majd látni fogja, mennyi meló van benne...

Te meg menj, épülj-szépülj, legyél szexi.

2010. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
90%

Talan eleged van az orokos otthonletbol, ez lehet a legnagyobb gond.

Mar unod, hogy te "csak" a hazimunkat vegzed es a jatszoterre jartok a kicsivel. Unod.

Mint mar irtam, add bolcsibe a gyerkocot, kezdd is el intezni, mert varolista van.

Es ha van munkad menjel vissza ha lejar a gyed. Ha nincs munkad akkor pedig kezdjel el keresni!

Es ha vallalkozo akkor gondolom azert nem keres rosszul. Amikor te is dolgozol majd mar, vegyetek fel egy bejaronot, egyszer egy heten elmegy es ami neked nehezedre esik hazimunka o elvegzi. A tobbit meg te.

Tobbet a parodnak ne szuljel, ha konyorog akkor se.

Az utolso kommentedbol pedig ugy erzem, hogy nem csak dolgozik, hanem mashova is elmegy munka utan. Gondolom no van a dologban.

2010. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
70%
13.11 vagyok. nemhogy a védelmére kelnek a férjednek, még le is pontoznak mert az írom hogy a férfinak is tisztelnie kellene a nőt. röhej..
2010. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
77%
Úgy tűnik, szakítottál egy olyan "növényt", aminek nem tetszik az illata. Akkor engedd útjára, és el kell válni, aztán keresni egy olyant, ami jobb lesz. Szerinted a gyerek ezt hogy fogja tűrni? Mit fog érezni, ha felnő? Hogy a szülei csesztek odafigyelni rá, és csak egymást utálták, és neki ezt kellett hallgatnia, miközben nem tudott odafigyelni másra, majd ellóg otthonról, mert nem akarja tovább hallgatni...
2010. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

igen edzőterem, amit boncolgathatnánk h ott van v sem....mellesleg megrögzött hazudozó....

sajna ez egy férfias világ, a férfinak elég, ha van munkája, azt csókolom....

a fiamat azért majd megpróbálom emberré nevelni

2010. márc. 2. 13:24
 50/72 anonim ***** válasza:
100%
kérdéskiíró: ti egyébként hány évesek vagytok?
2010. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!