Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is egy szobanövény?

Más férje is egy szobanövény?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.....

Otthon vagyok a 17 hónapos fiammal gyed-en, egész napomat elveszi, a férjem este 9 körül v utána jár haza, ilyenkor már a gyerekkel nincs nagyon feladat, de ha altatás van akkor az rám hárul. Az tiszta sor, h mivel itthon vagyok főzök, takarítok, amennyire a pici engedi, de a férjem gyakran a fejemhez vágja, h kosz van nálunk és rendetlenség....pedig ő nem segít semmiben, sőt inkább keresztbetesz.....a tányérját életében nem rakta el a mosogatóba (nem h elmosogatni), csak úgy dobálja a szennyesét az egész lakásban, még az is nagy eredmény, ha megeszi a főztömet....gyakran csak nincs kedve hozzá aztán eszik máshol.....én meg persze dobom ki. Anno azt beszéltük, h vannak női és férfi feladatok....szerinte pl a kert, a fűnyírás....na van egy 10 m2-es kertünk, abban a füvet is gyakran én nyírom.....persze ez csak idénymunka.....szerintem

Én nem várom el h főzzön, mosson.....de legalább megbecsülhetné, ha én csinálom....lehet h többet keres (h én gyeden), de ha el kéne vinnie mosatni a ruhát, takarítania kellene.....lehet h meglepődne mennyiért vállalnák, amit ő lenéz.

Ha véletlenül hazajönne, akkor is inkább lemegy az edzőterembe, számtalan vitánk volt, már nem is akarom meggyőzni h én is ember vagyok, én is szeretnék néha mást is csinálni, mint a szart vakarni.....erre egyébként az volt a válasza h vigyem át a gyereket az anyósomhoz, aki mellesleg utál......ez meg klasszikus

Szóval a panaszkodásból ennyi, arra lennék kíváncsi, h ez másnál is így megy, ez egy nő szerepe? örülnék pozitív példáknak is, esetleg FÉRFIAK is írhatnának, h erről mi a véleményük.....vidítsatok fel!!!

Néha azt kérdezem h kell e ez vajon nekem, teljesen kiábrándultam a férfiakból!


2010. márc. 2. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
félreértés ne essen, nem vagyok bezárva, az ügyeinket én intézem, megyünk jógára, barátnőzni, zenebölcsibe....mindig a gyerekkel
2010. márc. 2. 13:26
 52/72 anonim ***** válasza:
72%
A férjed egy szobanövény egy lusta disznó egy megrögzött hazudozó és egyáltalán egy fertelem, aki arra jó, hogy finanszírozza a zenebölcsit, a jógát, meg minden egyebet, és van pofája nem értékelni téged és nem megtenni mindent. Valami ebből biztos kimaradt.
2010. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
53%

Akkor most nézzük a férj szemszögéből:

"Reggel 6-kor kelek, hogy időben beérjek a melóba. Egész nap szaladgálok a munkahelyemen, és a főnök negyed óránként rám csörög, hogy elkészültem -e már a statisztikával, vagy hogy megvan -e már a beszámoló. Az ebédemet sem tudom rendesen végigenni, mert munka van, és be kell fejezni még ma. Végre eljön az este, hazaesek hullafáradtan 9-re, erre az asszony a fejemhez vágja, hogy semmit sem csinálok, és nem becsülöm őt. Ha hétvégente a hobbimmal merek foglalkozni, máris megkapom, hogy rossz apa és férj vagyok. Csoda, hogy már kiszerettem belőle?"

2010. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
69%
Picim, nagyon úgy tűnik nekem, hogy te nagyon szereted szidni a férjedet, de egyébként ez az állapot neked baromi kényelmes és eszed ágában sincs kilépni belőle - pedig a gyereknek az lenne a legjobb.
2010. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
83%

13:29 es nek --->ezért kéne válniuk nem?

Igazat irsz mert lehet igy van de nem jó egyik félnek sem.Szerintem.

2010. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:

életébe nem kelt reggel 6kor, nincs főnöke, max a szülei.....én is dolgoztam, dolgozni fogok.....nem kell engem eltartani, kitartani.....a luxus az életemben a 600 ft-os zenebölcsi....

.....akkor lépjünk túl a történeten....tegyük fel h elváltam.....szóval a legtöbbetek szerint ilyenekből lehet válogatni....és még tiszteljem is!!!

2010. márc. 2. 13:35
 57/72 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy válni kéne, csak lehet, hogy akkor le kéne mondani a jógáról meg a zenebölcsiről...
2010. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
egyébként meg én 26 leszek, ő meg 31 éves
2010. márc. 2. 13:37
 59/72 A kérdező kommentje:
látom vannak még itt szobanövények, az enyémen kívül is.....egy kis vizet???
2010. márc. 2. 13:38
 60/72 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez a dolog azért alakult így, azért lett a férjed szobanövény, mert mikor megszületett a kicsi és otthon maradtál vele evidensé vált, hogy mindent neked kell csinálni. Csináltad jó darabig, aztán nem hogy megköszönte volna, hanem olyan természetessé vált neki, hogy már észre sem veszi, hog yte teszel is azért valamit, hogy család legyetek. ebbe te belefáradtál, elkezdtél hangot adni a nemtetszésednek és ezzel el is érted, hogy már ne akarjon hazamenni.

NEM te vagy a hibás azért hogy ő ilyen. Te akkor voltál hibás, mikor az elején elkezdtél mindent megtenni, hogy a kedvében járj.

Én azért kipróbálnám, hogy egy-két napig abszolut semmit nem csinálnék, csak annyit, hogy a koszos tányérját a szennyesével együtt betenném a dolgozószobába és cső. aztán fognám a gyereket, elmennék nyukámhoz egy hétre és oldja meg!

Ja, az én férjem is kezdene szobanövényesedni, de Te pont jó példa vagy arra, hogy még most el kell kapnom a dolgot!

2010. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!