Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is egy szobanövény?

Más férje is egy szobanövény?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.....

Otthon vagyok a 17 hónapos fiammal gyed-en, egész napomat elveszi, a férjem este 9 körül v utána jár haza, ilyenkor már a gyerekkel nincs nagyon feladat, de ha altatás van akkor az rám hárul. Az tiszta sor, h mivel itthon vagyok főzök, takarítok, amennyire a pici engedi, de a férjem gyakran a fejemhez vágja, h kosz van nálunk és rendetlenség....pedig ő nem segít semmiben, sőt inkább keresztbetesz.....a tányérját életében nem rakta el a mosogatóba (nem h elmosogatni), csak úgy dobálja a szennyesét az egész lakásban, még az is nagy eredmény, ha megeszi a főztömet....gyakran csak nincs kedve hozzá aztán eszik máshol.....én meg persze dobom ki. Anno azt beszéltük, h vannak női és férfi feladatok....szerinte pl a kert, a fűnyírás....na van egy 10 m2-es kertünk, abban a füvet is gyakran én nyírom.....persze ez csak idénymunka.....szerintem

Én nem várom el h főzzön, mosson.....de legalább megbecsülhetné, ha én csinálom....lehet h többet keres (h én gyeden), de ha el kéne vinnie mosatni a ruhát, takarítania kellene.....lehet h meglepődne mennyiért vállalnák, amit ő lenéz.

Ha véletlenül hazajönne, akkor is inkább lemegy az edzőterembe, számtalan vitánk volt, már nem is akarom meggyőzni h én is ember vagyok, én is szeretnék néha mást is csinálni, mint a szart vakarni.....erre egyébként az volt a válasza h vigyem át a gyereket az anyósomhoz, aki mellesleg utál......ez meg klasszikus

Szóval a panaszkodásból ennyi, arra lennék kíváncsi, h ez másnál is így megy, ez egy nő szerepe? örülnék pozitív példáknak is, esetleg FÉRFIAK is írhatnának, h erről mi a véleményük.....vidítsatok fel!!!

Néha azt kérdezem h kell e ez vajon nekem, teljesen kiábrándultam a férfiakból!


2010. márc. 2. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
69%

"hogy szeret e?....nem már biztos h nem....de nem is ez a kérdés, mert ugye játszuk a család játékot és bizonyos dolgokat meg kell csinálni...."


Ne bántódj meg, de ezt naivitás elvárni. Ki tesz meg bizonyos dolgokat szívesen vagy nem szívesen olyas valakinek, aki csak púp a hátán?

Akkor ezt kéne tisztázni, minthogy elvárd tőle, hogy dolgozzon, aztán meg jöjjön haza és vágjon jó képet a családi játékhoz, amihez egyáltalán nincs is kedve.


Az a baj ezzel az oldallal, hogy minden egyes kérdésnél látjuk az egyik oldalt, de hogy a másikkal mi van, azt el is felejtik.

2010. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:
látom vannak pozitívabb példák is....nem, nem köt össze minket semmi, NEM EZ A KÉRDÉS, h jó e h tűrök v sem....persze nem jó, de mondtam, h számára max annyi segítség jöhet szóba, h az anyja vigyáz a gyerekre..szóval vannak e még normális férfiak, akik nem szobanövénynek képzelik magukat otthon?
2010. márc. 2. 12:47
 13/72 anonim ***** válasza:
91%

Az átlagnál az a normális, hogy olyan emberek élnek együtt, akik szeretik egymást és együtt akarnak lenni, nemcsak eljátszák, mert úgy illik.


Amennyiben ezt csináljátok, ne is várd, hogy "normális" legyen minden.


Egyébként relatív, hogy mi a normális, ha ti nem rendes család vagytok, csak együtt vagytok, mert hát így kell lennie, de amúgy nem jó ez így, akkor tkppen normális az, ami nálatok van.

2010. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
70%
szerintem valami nagyon nincs rendben nálatok, párterápiára lenne szükségetek. a férjed jól érzi így magát? ő boldog ebben az állapotban? kötve hiszem. szerintem vagy egy jó nagy, őszinte és komoly beszélgetés kellene nektek, vagy valami más drasztikus lépés a részedről. ez így szerintem nem normális. látszik, hogy nem vagy boldog, nem becsül meg a férjed, a gyereketeket szereti legalább? mondanám, hogy fogd a cuccod meg a gyereked és költözz el, de miből tartanád el magad is és a kicsit is? de valami megoldást találnotok kéne...
2010. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
91%

Ha kell a gyereknevelő/cseléd szerep, folytasd, egyébként, némi tanúval, egyéb módon gyűjtött bizonyítékkal a jóban és rosszban sem-el indokolhatóan el szabad válni. Rosszabb akkor se lesz.

Egy kapcsolatnak addig van értelme, míg a belefektetett energia és a kinyert egyenlege min. 0. A leírtakból a férjed max a fizetését hazaadni jó, de amúgy kevesebb problémád volna, ha nem is létezne.


Esetleg lehet mellőzni az ő ellátását, a cuccait úgy hagyni, nem főzni rá, füvet nem nyírni, megkérdezni, kinél nincs kosz és rendetlenség, netán hölgy-e az illető, stb. Mindazt, amit nem vesz észre, szembeötlővé kell tenni. Csinálja meg egyszer, vagy épp mutassa, hogy a gyorsabb és jobb. Hátha tényleg tud valamit :)

2010. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, de úgy tűnik egy sima cselédnek néz téged. Utálom az ilyen hálátlan pasikat, látnia kéne némelyik feleséget, akik pl. már a házasság elején kijelentik, hogy nem fognak főzni,mosni stb. Nagyon szép, hogy dolgozik stb.,de mit ér mindez, ha nem értékel téged és amit teszel?

A gyereket azért szereti?

2010. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
89%

A legnagyobb atlagnal igy mukodik ahogy nalatok.

A no maganak szuli a gyereket.

Aztan a no mos-foz-takarit-gyereket nevel.

A ferfi meg "csak" dolgozik (essek hasra) es ugy el van. Meg van a tiszta ruha, van etel, kesz.

Latod neki jar az edzoterem, es neked???

Szerintem probalj vele kicsit szigorubb lenni, es igenis figyeljen a gyerekre amikor te elmesz fodraszhoz.

Ha lejar a gyed menjel vissza dolgozni, kicsit add bolcsibe, hidd el ha kimozdulsz neked is jobb lesz!

A hazimunkaba pedig segitsen be, ne csak az edzoterembe jarjon. Onzo, mint a legtobb "szobanoveny".

2010. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
81%
Férjem ugyan nincs, de ahogy elnézem, talán jobb is. A páromnak pl. van autószerelő végzettsége, mégis én cserélem az autóban az akkumulátort és én szedem szét a fürdőszobai lefolyót, mert ha rá várnék.... Hát most erre mit mondjak?
2010. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem normális,én nem viselném el,nekem párom besegit,ha én érek később haza,akkor elmosogat,és probál valami ehetőt összeütni,,a szennyesét bedobja a tartójába,néha még az enyémet is,ha szolok,megy boltba,vagy értem jön ha kérem,és amit főzök,megeszi,még ha épp nem kedvére valo,mert zöldséges kaja,akkoris


nem ezt látta otthon,anyukája csinál mindent,de szerencsére ha lassan is,de átnevelhető volt,szorgosan segitget nekem,és csillog a szeme ha dicsérem,hogy milyen ügyes,mint egy 4 évesnek :D


de anyám szerintem már annak is örülne ha mostohafaterom szobanövény lenne,legalább nem kérne annyit enni...havi 100ezer csak az ő kajája,annyit eszik,munka cimen éjjel elsétál polgárőrként (ritka falu,sosincs semmi nálunk),nappal alszik 2ig,utána meg tvzik,eszik,öcsém meg a vállalkozás anyámra marad végképp,azért is ugy kell könyörögnie hogy vigye el áruért (anya nem vezethet mert félig vak,én meg dolgozok,nemtudok hazaszaladgálni)

nem értem miért tűri,nem szeretik egymást,csak pénz és időpazarlás az ilyen férfi...

22/L

2010. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:

úgy értem az h engem mennyire szeret az mellékes, a gyerekét szereti állítólag, akkor meg miért nem tesz semmit?

miért gondolja h természetes, ha van egy pótmamája, aki kitörli mindig a seggét.....

....tényleg nem ismeritek a másik oldalt, de ez most nem is fontos.....tény: ő nem érez semmit feladatának, tény: a dolgokat el kell végezni.....h púp vagyok a hátán....lehet....a púpod összeszedi és kimossa az alsógatyáidat?

2010. márc. 2. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!