Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is egy szobanövény?

Más férje is egy szobanövény?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.....

Otthon vagyok a 17 hónapos fiammal gyed-en, egész napomat elveszi, a férjem este 9 körül v utána jár haza, ilyenkor már a gyerekkel nincs nagyon feladat, de ha altatás van akkor az rám hárul. Az tiszta sor, h mivel itthon vagyok főzök, takarítok, amennyire a pici engedi, de a férjem gyakran a fejemhez vágja, h kosz van nálunk és rendetlenség....pedig ő nem segít semmiben, sőt inkább keresztbetesz.....a tányérját életében nem rakta el a mosogatóba (nem h elmosogatni), csak úgy dobálja a szennyesét az egész lakásban, még az is nagy eredmény, ha megeszi a főztömet....gyakran csak nincs kedve hozzá aztán eszik máshol.....én meg persze dobom ki. Anno azt beszéltük, h vannak női és férfi feladatok....szerinte pl a kert, a fűnyírás....na van egy 10 m2-es kertünk, abban a füvet is gyakran én nyírom.....persze ez csak idénymunka.....szerintem

Én nem várom el h főzzön, mosson.....de legalább megbecsülhetné, ha én csinálom....lehet h többet keres (h én gyeden), de ha el kéne vinnie mosatni a ruhát, takarítania kellene.....lehet h meglepődne mennyiért vállalnák, amit ő lenéz.

Ha véletlenül hazajönne, akkor is inkább lemegy az edzőterembe, számtalan vitánk volt, már nem is akarom meggyőzni h én is ember vagyok, én is szeretnék néha mást is csinálni, mint a szart vakarni.....erre egyébként az volt a válasza h vigyem át a gyereket az anyósomhoz, aki mellesleg utál......ez meg klasszikus

Szóval a panaszkodásból ennyi, arra lennék kíváncsi, h ez másnál is így megy, ez egy nő szerepe? örülnék pozitív példáknak is, esetleg FÉRFIAK is írhatnának, h erről mi a véleményük.....vidítsatok fel!!!

Néha azt kérdezem h kell e ez vajon nekem, teljesen kiábrándultam a férfiakból!


2010. márc. 2. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
37%
Legalább van munkája. Mi lenne, ha munkanélküli lenne? Nézd a jobb oldalát, dolgozik, nem kell azt nézned, hogy otthon ül egész nap, mert még munkája sincs. Az én apám nem dolgozik úgy, hogy csak 9 után jön haza, hamarabb itthon van, és mindig elmosogat, reggel megcsinálja a reggelit, de a férfi házimunkát nem szívesen végzi el, azért anyunak kell nyaggatnia, ha valami már nagyon fontos, és mindig ki kell zavarni apámat a konyhából, néha úgy viselkedik, mint ha ő lenne a nő.
2010. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen nem elég valakit megszerezni, azt meg is kell tartani. Nagyon sok anyukától hallom ezt hogy a férje nem törödöm lett a házasságuk után, sőt a gyerekkel sem igazán foglalkozik. Akkor mi a fenének nősül meg az ilyen. Nincs felelősségtudata, ahogy esik úgy püffen. Adjál neki ultimátumot, ha eddig és eddig nem fog alakítani a viselkedésén le is út, fel is út. Neked meg ne legyen lelkiismeret furdalásod. törödsz a gyerekkel, elvégzed amit kell, akkor mi a fene baja van? Ne hagyd magad!!
2010. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
56%
szükséged van segítségre, ez nem vitás. ezt a férjedtől nem kapod meg, ez is vitán felül áll. nincs valaki, anyukád, tesód, bárki, aki vigyázna néha a gyerekre? sokat segítene...én férjem sem egy házitündér, a konyhába pl nem engedem be, mert ön- és közveszélyes, ő azzal segít, hogy kifizeti a vasaló asszonyt, aki takarítani is segít néha. mivel már én is dolgozom, máshogy nem menne, semmi időm nem maradna magamra. meg nekem anyósom is sokat segít. Nektek helyrehozhatatlanul rossz a kapcsolatotok? ha így is van, az unokájára csak vigyázna néha...meg a fiad is nagy már, lehet nem elég önálló, vagy hogyhogy ilyen sok idődet leköti? lehet ezen is változtatni kéne...most hirtelen ennyi jutott eszembe...
2010. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
89%
Ami nálatok van, ez egyáltalán nem normális! Mi a férjemmel 3 éve élünk együtt és minden nap, minden egyes nap megköszöni az ételt, amit adok neki! Ha valamit elrontok véletlenül (bár ez ritkán fordul elő), akkor sem fújjogja le, hanem szépen megmondja, hogyha lehetne akkor legközelebb ne legyen ennyire sós, mert marja a nyelvem! de megeszi és ezt is megköszöni! Bár nekünk még sajnos nincs babánk, de egész nap dolgozom a munkahelyemen és ahogy haza érek neki állok főzni és takaritani! ő ezért nekem nagyon hálás, mert ő semmi sem csinál és én nem is várom el! legalábbis addig nem is várom el, amig látom rajta, hogy tényleg hálás nekem és értékeli azt, amit érte teszek! Ráadásul én úgy vettem ki a szavaidból, hogy egyáltalán nem törődik veletek! nem igazán érdekli, hogy mi van veletek! nem tudsz kikapcsolódni sem! nem ültetek még le egyszer sem, hogy tisztázzátok ezt a dolgot? hogy ez igy neked nagyon nem jó! ne haragudj, nem éppen ezt akarod hallani, de nem lehet, hogy a férjed már nem igazán szeret téged? és emiatt van minden!?
2010. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Nálunk 3hónapos a pici és hát ugye egész nap itthon vagyok vele!Megcsinálom amit tudok!Este hazajön a férjem és elviszi pancsolni a gyereket aztán alvás és éjjel álltalában ő szokta eteni is!Ha megkérem szívesen berak egy mosást és kitereget vagy éppen elmosogat!:)
2010. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
91%

Amíg meg nem próbálja a férjed az ún. női munkákat egyszer-egyszer maga is, addig le fogja nézni! Majd, ha a saját bőrén megtapasztalja milyen, akkor respektálni is megtanulja.


Tarts időnként csajos napot, amikor ő veszi át a te feladataidat, mert ki kell néha neked is mozdulnod a "pelenkahalmok" közül:)!

2010. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
85%

SzobanövényxD Ez jó!:D

Ne locsolgasd!:)

2010. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
77%

Így van menj el hetente,kéthetente gyerek nélkül valahova egész napra.Aztán ha hazamész tedd szóvá,hogy szalad az egész ház,el sincs mosogatva,még a gyerek sem fürdött stb..

Sokat nem rontanál ezzel sem a jelenlegi helyzeteden.Ha észheztér jó,ha nem akkor a viszont látásra!!!!

Második gyereken még nem gondolkoztok ugye??

2010. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
51%
Hát ... tudod kinek kéne ilyen férj? Nekem biztos nem ,persze már összeköt titeket a gyermek meg sok idő de azért vedd figylemebe hogy nem vagy te egy kutya hogy igy bánjon veled tegyél érte hogy ne igy legyen ez a helyzet.Nálunk ez nem igy meg van hogy oda áll mellém és mosogatok ő meg törölget vagy valami,de ha nem tenné meg kkor sem viselkedne velem igy.Változtass,beszélj vele és mond meg neki hogy nem birod ezt a helyzetet.Ha ő nem akarja lenyírni a fűvet akkor te se valamit azért csináljon ő is elvégre nem egy selyem fiú az hogy dolgozik oké majd te is fogsz ha tudsz és után majd még gyereket nevelni háztartást vezetni.Világosid már fel !!!
2010. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

hogy szeret e?....nem már biztos h nem....de nem is ez a kérdés, mert ugye játszuk a család játékot és bizonyos dolgokat meg kell csinálni....

van segítségem, anyu, messze lakik, fél óra kocsival, hozzá szoktam menekülni, h egy kis szusszanásom legyen, az anyósommal a kapcsolatot nem lehet helyrehozzni, ha nála van a pici teletömik édességel, meg csúnya szavakat beszélnek.....azért van náluk is néha, de nem szeretem ha ott van, és én amúgy is úgy gondolom, h ahhoz h elmenjek pl egyedül fürödni, ahhoz nem kellene feltétlen az anyósom segítsége, a férjem is részt vehetne a család életében

a fiam nem önálló, mivel 17 hónapos, valamennyire el van egyedül, de folyamatos figyelmet igényel.....nem nagyon lehet mellette pl. fodrászhoz menni.....

jaja, dolgozik a szentem, ha itthon ülne valószínű már nem lennénk sehol

szóval az átlagnál ez a normális?

2010. márc. 2. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!