Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezt érdemeltem?

Most komolyan ezt érdemeltem?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a férjemben. ELŐZMÉNY: Megdöglött az egyik kutyánk nemrég. Engem és a nagyobbik lányunkat (6 éves) nagyon megviselte. Ezért úgy döntöttem, hogy a másik kutyát a lehető legjobban tartom, hogy ő sokáig velünk maradhasson. Az eddigi kutyatápot (3 kiló 700ft) lecseréltem egy minőségi, drágább tápra (8 kiló 6 ezer ft) Amikor megtudta hogy mennyibe került nekem esett hogy nem vagyok normális, és milyen érdekes hogy eddig az olcsó tápon is elélt a kutya. Tudom hogy ez kis dolog, de engem nagyon megsértett. Hogy adjam tudtára, hogy mostantól nem fogok olcsó szemetet adni a kutyának?
2015. máj. 7. 15:17
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még ott.
2015. máj. 7. 15:55
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

Nem kellett volna megvárni, hogy elpusztul, már eleve nem szeméttel kellett volna etetni.


A férjeddel meg meg lehet ezt normálisan is beszélni, nem hipp-hopp 180 fokos fordulatot venni. mindenesetre nehogy visszaálljatok a 3%os-ra, mert az már állatkínzás.

2015. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem a táptol PUSZTULT el kedves utolsó, de mostantol már nem etetek ilyennel az tuti.
2015. máj. 7. 15:57
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is ez a kérdés, amit nem tekintettél válasznak, nem értem miért:

"Másrészt meg nem értem, ha közös kasszán vagytok, akkor meg kellett volna beszélni a plusz kiadást, ha nem, akkor a saját pénzedből azt veszel, amit akarsz. Ha nem parfümöt vagy körömlakkot veszel hanem kutyatápot, az a te dolgod."


Ismét kérdem, külön vagy közös kasszán vagytok és miért nem beszéltétek meg előre???

2015. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az ilyen stílusú ember bármit is megbeszél bárkivel?
2015. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
82%

A vérrögnek nincs köze a kajához. Én is kiakadnék, ha a közös pénznek a dupláját kezdenéd el teljesen indokolatlanul költeni.

Ha a saját pénzed, a te dolgod.

2015. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

"Felnőtt emberként hadd döntsem már el hogyan fogalmazok oké?"

HA FELNŐTT EMBER VAGY, NE KÉRDEZZ! DÖNTSÉL" Primitív szóhasználat -a kedves állatainkkal szemben - a "megdöglött" szó. Mikor a pulim elment az örök vadászmezőkre ki nem ejtettem volna ezt a szót.

2015. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen válaszolok a kérdésre, a többi válaszoló és a saját hozzászólásidat is elolvasva: Igen, ezt érdemelted, mert egy bunkó, idióta nőszemély vagy.
2015. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
33%

A mi állatorvosunk, azt mondta, hogy a táptól lesznek betegek a kutyák. Mi, ha nem muszály, nem is adunk tápot. Amelyik kutyáinkra emlékszem szép kort éltek meg (13 és 15 év).

Szerintem biztos nem a prémium tápon fog múlni az élete. A férjednek igaza van.

2015. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
93%

Vannak betegségek amik vissza vezethetők a táplálkozásra, de ebben az esetben a kutya nem a helytelen táplálkozásba pusztult bele.

Nem tudom mivel etetsz most, de ezért a pénzért biztos, hogy nem egy szuper prémium tápot veszel. Ha már mindenképpen helyesen és olcsón akarod etetni a kutyát szerintem hagyd el a tápot. Jobban jársz ha vagy főzöl neki vagy nyers hússal, csonttal és belsőséggel etetsz (nekem 60 kilónyi kutya kajája jön ki így havi 10 ezer forintra).

Azt meg nem tudjuk, hogy a férjed miért fogja ennyire a pénzt: mert így is kevés van, Te nem dolgozol stb. Értem én a közös kasszát, de nekem furcsa lenne, ha a párommal ennyire minden fillérről elkéne számolnom. Nálunk csak a nagyobb kiadásokat szokás megbeszélni, hogy most eszek a barátmnőimmel egy fagyit vagy veszek egy fülbevalót az nem egy olyan tétel amiről beszámolok itthon, mint ahogy arról sem, hogy épp mennyit költök a mi vagy a kutyáink kajájára. Persze, ha máshol kicsúszik a pénz a kezedből akkor talán érthető, ha kicsit jobban számon kér a férjed.

2015. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!