Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezt érdemeltem?

Most komolyan ezt érdemeltem?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a férjemben. ELŐZMÉNY: Megdöglött az egyik kutyánk nemrég. Engem és a nagyobbik lányunkat (6 éves) nagyon megviselte. Ezért úgy döntöttem, hogy a másik kutyát a lehető legjobban tartom, hogy ő sokáig velünk maradhasson. Az eddigi kutyatápot (3 kiló 700ft) lecseréltem egy minőségi, drágább tápra (8 kiló 6 ezer ft) Amikor megtudta hogy mennyibe került nekem esett hogy nem vagyok normális, és milyen érdekes hogy eddig az olcsó tápon is elélt a kutya. Tudom hogy ez kis dolog, de engem nagyon megsértett. Hogy adjam tudtára, hogy mostantól nem fogok olcsó szemetet adni a kutyának?
2015. máj. 7. 15:17
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberként hadd döntsem már el hogyan fogalmazok oké?
2015. máj. 7. 15:35
 12/39 A kérdező kommentje:
9-es, köszi hogy a kérdésre válaszoltál. Szerencsére nem azon a pár ezren múlik, hogy eszünk-e vagy sem :)
2015. máj. 7. 15:37
 13/39 anonim ***** válasza:
98%
Akkor felnőtt emberként azt is döntsd el, hogy beszélj a férjeddel, ne itt kérj tanácsot!
2015. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%

azért nem a legolcsóbb sz..rt kell nekik adni, de egy középkategóriás táp is megfelel. a 700 ft-os jó gagyi lehetett, jó hogy lecserélted. Kérdezzétek meg az állatorvost melyiket ajánlja, ami nem a legdrágább. ennyi.


És a "megdöglött" nagyon csúnya!

2015. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha ti is felnőtt ember módjára viselkednétek és válaszolnátok? ELPUSZTULT. Igy remélem jó és nem mindegyik válasz erről fog szólni.
2015. máj. 7. 15:44
 16/39 anonim ***** válasza:
96%
Válaszoltunk.
2015. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Csak éppenséggel nem a kérdésre :D
2015. máj. 7. 15:46
 18/39 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén? Én is eléggé ki lennék bukva, ha hopp, hirtelen 5x annyit kellene költeni a kutyára.


Amúgy nem sok különbség van táp é táp között, csak az egyik márkás, és ettől kvadrága.

2015. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
97%

Hasonló stílusban ilyesmit már kérdeztél a kutyáson is.

Könnyen felismerhető. :)


Megdöglött. Van EQ-d, csak nem túl sok.

2015. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Eddig olyat kapott ami 3% hústartalmú. A mostani pedig 41%. Nem mindegy.
2015. máj. 7. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!