Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire kell komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell komolyan venni az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés
A férjemről tegnap derült ki, hogy egy másik nővel levelezget, olyan dolgokról, amiket szerintem velem kellene megbeszélni. Azt mondja, csak cukkolta a csajt.

2014. dec. 7. 05:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan miről levelezgettek? Konkrétumok nélkül eléggé nehezen lehet érdemben válaszolni.
2014. dec. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Arról írt a férjem, hogy kevés a szex, az asszony nem dolgozik(keresek munkát, ami nem egyszerű), veszekszünk a pénz miatt, úgy állított be mintha vmi házisárkány lennék. Pedig szerintem tök normális volt a házasságunk, van két gyerekünk. A ribi meg azt írta, hogyha nem hagy ott engem, akkor nem is fog változni semmi-gondolom a férjem életében (ez a mondat különösen fájt).
2014. dec. 7. 05:39
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Hat ha a ferjem igy kibeszelne, plane egy masik novel, legkozelebb a birosagon talalkoznank, a valoperen.
2014. dec. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet az lesz a vége.
2014. dec. 7. 05:53
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Mindketten hibásak vagytok, mindkettőtöknek változtatnia kell. Ülj le vele őszintén megbeszélni a dolgokat és hogy hogyan tovább. Sok sikert. :)
2014. dec. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Cukkolta, meg felhívás keringőre. Én biztos kidobnám.
2014. dec. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy nős férfi egy másik nőnek panaszkodik a házasságáról, akkor az egyértelmű jelzés, hogy "szenvedek, ments meg!"
2014. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Kevés a szex? És nem veled beszéli meg?


Nos,ez komoly dolog.


ENgem mindig lepontoznak ebben a kategóriában, de ha ezt mással beszéli meg, akkor ott nagy gond van!


Én rúgnám ki nagy ívben, ha nem tisztel meg azzal, hogy velem beszélje meg első körben.


De emészd magad, bocsáss meg neki sokszor.


Ja, mert megtehetem, keresek éppen annyit, hogy ne függjek egy balfax pasitól.

2014. dec. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van, hogy az ilyen embertől el kell válni, de szeretem, megbízható (általában), és úgy érzem ezen az eseten túl kell lépni. Egy ilyen dolog miatt nem érdemes válni, főleg ha gyerekek is vannak.

Köszi a válaszokat.

2014. dec. 7. 08:04
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Gyerek miatt együtt maradni nem jo ötlet. Az én szüleim is ezt csináltàk es évekig szagoltam a feszültséget a levegőben.

Te mennyit bírsz el a ferjed dolgaival szemben, az a te döntésed, de a férfi egy nővel ossza meg a szexuális problémáit, az ordít.

Ez nem baráti beszélgetés volt, te is tudod.

2014. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!