Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire kell komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell komolyan venni az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés
A férjemről tegnap derült ki, hogy egy másik nővel levelezget, olyan dolgokról, amiket szerintem velem kellene megbeszélni. Azt mondja, csak cukkolta a csajt.

2014. dec. 7. 05:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Ezt sajnos a legtöbb meglépi, akkor is ha mindent megadsz neki. Ha most megbocsájtasz, ugyanugy megcsinálja majd.

Menjen a ribijéhez.

2014. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre en is rávágtam magamban, hogy válás, ki kell dobni, mekkora szemét...stb...


Ez iaz is, viszont kicsit mélyebben belegondoltam,mhogy könnyű tanácsokat osztogatni kívülről egyrészt, masreszt, mindig mindent kidobunk lecserélünk és ez kezd igaz lenni a kacsolatainkra is



Szerintem egy átbeszelést megér a dolog. Néha az ember idegennel könnyebben beszeli meg a problémáit, és ebből lesz a válás felrelépés,

De ettől még nem biztos, hogy nem szeret, csak nem tudja felhozni a problémáit, aztan ennek folyományaként bele sem gondol mit művel a nővel ( nezzük kicsit naívabban a dolgot)


Tehát én adnék egy esélyt a problémáink megoldásának, ha nem működik, nem együttműködő a férjem, akkor életbelépne az első gondolat.

Szerintem is nagy probléma, ha mással beszéli meg a problémákat, fel kell nyitni a szemét,mhogy nem is javulnak, ha nem tudsz te is róluk.

2014. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy, hogy ismeretlen nő volt( esetleg prosti) vagy egy ismerőse, barátja, kollegája. nem azt mondom, hogy így teljesen rendben van, de valószínűleg tényleg zavarják ezek a dolgok és talán csak meg akarta beszélni valakivel. Tudod, a pasik enm szívesen mondják el az ilyeneket a haverjaiknak, mert ők másképp működnek. Nekik ez beégés. Szégyellik bevallani, hogy kevés a szex, ők úgy adják elő egymásnak( ha beszélnek erről), hogy minden szuper és ők a nagy csődörök, akiért odaig van az assozny.

Persze, ettől függetlenül, az is lehetséges, hogy meg akart csalni a nővel, de én azért nem szaladnék egyből a bíróságra. Próbáljátok megbeszélni és változtatni a dolgokon.

2014. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%
Mivel család vagytok, mindenképpen meg kell beszélni. Ő a ferjed! de attól meg férfi es vágyik ő is a bizsergesre, lehet ez s nő udvarolt neki, es ez feldobta, + ez egy kis titkos rosszalkodas volt, ami lehet nem vezetett volna sehova.Ezzel nincs baj. Szerintem ha te most úgy állsz hozza, hogy higgadtan elmondod, hogy miért bánt ez téged, es nem mászol bele a beszélgetés részleteibe a nővel, hagyod hogy egy kis titka maradjon, sokkal jobban fog értékelni téged, mert tudni fogja nem az a tipikus hazisarkany feleség vagy. A legboldogabb férj lesz, mert büszke lesz az okos feleségére. A megbocsátás nagy erény.
2014. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azért ott is baj lehet, ha kevés a szex, sokat veszekednek a pénzügyeken, nem találsz munkát, és te emellett úgy gondolod, hogy jó a kapcsolatotok. A férjed próbált már esetleg veled is beszélni a dolgokról? Ilyen esetekben nem egyszer előfordul, hogy a másik félnek, mint neked, fel sem tűnik, hogy van valami gond, hiába járatja a száját az ember.


Természetesen nem mentség, hogy más nőnek öntötte ki a szívét, de ha ő nem írt neki megjegyzéséket, csak panaszkodott, akkor az is lehet, hogy már tényleg nem tudta hova forduljon a problémáival. Ettől függetlenül én is nagyon haragudnék rá.

2014. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

Persze hogy le kell pontozni akinek igaza van. Szánalmas nép vagytok.

akkor maradj vele.

2014. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jo tanács, hogy köpd szembe es rakd ki. :S Ezt azok mondjak, akiket átvertek vagy gyengék esetleg buták ahhoz, hogy megküzdjenek a kapcsolatukert. Egyből menekülnek.
2014. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azoknak a tanácsára hallgatok, akik azt mondják, hogy egy kapcsolatot meg kell próbálni megjavítani.

Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 7. 16:11
 19/20 anonim ***** válasza:

Azzal, ha hallgatsz, nem mented házasságod.

Ha rögtön lapátra teszed, azzal sem.

.

Nézetem szerint le kéne ülnötök egy-két komoly beszélgetésre!

Világosítsd fel, hogy téged bánt és sért, hogy a veled kapcsolatos valódi/álproblémáit mással, nem pedig veled, akire tartozik, beszéli meg.

Olyan nincs, hogy nem tudja valaki, hova forduljon személyes problémáival, hiszen az a természetes, hogy ahhoz, akivel problémája van.

Szépen megmagyarázni, ha problémás kapcsolatotok, arról ő is tehet, ha panaszkodik önmagára is teszi, hiszen az ő választása is, hogy együtt vagytok!

Együtt! - nem pedig csupán egymás mellett, egy lakásban.

Felteheted neki azt a kérdést is, hogy esne neki, ha te is a háta mögött panaszkodnál rá, nem neki szólnál?

2014. dec. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Így szokott kezdődni, amikor egy nős pasi csajozni akar. Elővezeti, hogy mennyire szar a házassága. Ha nem így gondolja, akkor is. Ez csak a duma része. Utána fogja szépen elővezetni a többit. Megfordult a fejében ezek szerint, hogy megcsal. Nem biztos, hogy már ott tartanak, de én figyelnék.
2014. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!