Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezt érdemeltem?

Most komolyan ezt érdemeltem?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a férjemben. ELŐZMÉNY: Megdöglött az egyik kutyánk nemrég. Engem és a nagyobbik lányunkat (6 éves) nagyon megviselte. Ezért úgy döntöttem, hogy a másik kutyát a lehető legjobban tartom, hogy ő sokáig velünk maradhasson. Az eddigi kutyatápot (3 kiló 700ft) lecseréltem egy minőségi, drágább tápra (8 kiló 6 ezer ft) Amikor megtudta hogy mennyibe került nekem esett hogy nem vagyok normális, és milyen érdekes hogy eddig az olcsó tápon is elélt a kutya. Tudom hogy ez kis dolog, de engem nagyon megsértett. Hogy adjam tudtára, hogy mostantól nem fogok olcsó szemetet adni a kutyának?
2015. máj. 7. 15:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem ide való kérdés!
2015. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként is kimerült a mai kamu keret.
2015. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Ezen mi a szösz lenne kamu?
2015. máj. 7. 15:24
 4/39 anonim ***** válasza:
42%
Közlöd vele, hogy te így döntöttél és kész. Amúgy mégis, miben pusztult el a kutyád?
2015. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Vérrög keletkezett az agyába.
2015. máj. 7. 15:31
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

Ha már szeretett társállatunkról beszélünk, akkor mondjuk elpusztult (bár ilyen esetben még a meghalt is belefér nekem) és nem megdöglött.


Másrészt meg nem értem, ha közös kasszán vagytok, akkor meg kellett volna beszélni a plusz kiadást, ha nem, akkor a saját pénzedből azt veszel, amit akarsz. Ha nem parfümöt vagy körömlakkot veszel hanem kutyatápot, az a te dolgod.

2015. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
A vérrögnek mondjuk baromira nincs köze ahhoz, milyen tápot evett.
2015. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
A tápon nem fog múlni, de ha tényleg annyira megviselt, akkor ne dögöljön már meg szegény, hanem pusztuljon el.
2015. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Attol fugg milyen osszegu penzbol gazdalkodtok, mert ha nagyon be kell osztani a penzt akkor erdemes megbeszelni meg egy ilyen kis dolgot is. Kulonben vannak olcsobb, es jo misegu kutyatapok. Olvass utana hogy a Te kutyadna milyen asvanyi anyagokra,vitaminokra mennyi szenhidratra, feherjere van szuksege es a kutyatapokon nezd melyik lenne jo neki, mert tenyleg vannak olcsobbak es megis jo kutyatapok is. A 700-asba biztos nem volt meg minden amire a kutyanak szuksege van, ilyen olcso tap mellett marhahus, majat foznek zoldsegekkel rizzsel. Tehat beszeld meg vele, hogy a nagyon olcso tap nem fedezi a kutya vitamin stb. szuksegletet es akkor valasszatok kozosen olyan tapot ami jo is es elfogadhato aron is van.
2015. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

"Megdöglött ... nagyon megvislete"


Ez így elég érdekes megfogalmazés.

2015. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!