Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam a szüleimet szexelni...

Hallottam a szüleimet szexelni :S Mit tegyek hogy ezt feldolgozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elmúltak 50évesek, és anyukám elég konzervatív típus. A szex tabu téma a mi családunkban.

Tegnap este szexeltek apámmal, és sajnos végig kellett hallgatnom. Elég nagy sokkot kaptam. Legszívesebben elköltöznék itthonról.

Nem reagálom túl a dolgot!!

Aki átérzi a helyzetem, az írjon.

Hogyan közöljem velük hogy akkor csinálják mikor nem vagyok itthon? Vagy hogy engem ez zavar?!


18/ L


2010. febr. 17. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

Édi vagy! Apám éjfélkor jött meg a piálásból!

Nem miattam nem csinálták...

2010. febr. 17. 15:21
 32/72 anonim ***** válasza:
73%
De már nem vagy kislány.Felnőtt nŐ vagy
2010. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Tudom hogy felnőtt vagyok, de ők 30 év mulva is a szüleim lesznek, akármennyi vagyok!
2010. febr. 17. 15:22
 34/72 anonim ***** válasza:
77%
Képzeld, én is hallottam már a szüleimet, és nem 18 évesen, hanem általános iskolásként, talán 10-11 évesen.. Nem kaptam sokkot, nem okozott semmiféle mentális problémát. Tényleg túlliheged, a helyett, hogy próbálnád elfelejteni, és másra terelni a gondolataidat. Néha felidéződik majd benned, akarva-akaratlan, de ha ezen csámcsogsz, akkor az életben nem leszel túl rajta. És ne nekünk mondd, hogy kompromisszumot kéne kötni, vagy kötöttetek, hanem édesanyádnak! Mi nem tudunk segíteni, max a mi meglátásunk szerint ítélkezni egy ilyen véleményeket nagyon is megosztó kérdésben. Szóval beszéld meg velük, hogy téged ez nagyon kiakasztott, és problémákat okoz neked. Néma gyereknek anyja se érti a szavát.. :)
2010. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
78%

Azt érzem, hogy Neked nem is azzal van gondod hogy meghallottad Őket, hanem az apáddal.

Ha szexelnek akkor talán szeretik egymást, és akkor nem fognak elválni bármennyire is szeretnéd

Nem az a Te bajod?

2010. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
75%
Ez igaz, de azér mert a szüleid pici lánya vagy attól még a felnőttként kell gondolkoznod, élned
2010. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

Nem. Annyira borzasztóan nem akarom hogy itt válás meg neis nyúljanak egymáshoz...

Csak az egész szituáció...

2010. febr. 17. 15:26
 38/72 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk azt mondasz amit akarsz, de legalább magaddal legyél őszinte

" minden héten válnának ami nekem megváltás lenne"

2010. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
77%

Sok-sok probléma van a családotokban, ez (hallottad őket) csak a jéghegy csúcsa. Marakodnak, apukád iszik, és még gondolom számtalan ezzel járó baj. És bizony távolról sem vagy még bölcs, tapasztalatokkal rendelkező felnőtt, aki helyén tudná kezelni az ilyesmit. Ahhoz még hosszú idő kell.


Írtad, van két idősebb nővéred. Beszélj velük, kérj tőlük segítséget! Talán sikerül valami hatásos ötletet (akár elköltözés?) kitalálnotok. Mindenesetre sok sikert és erőt hozzá:)!

2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy te tényleg csak most döbbentél rá, hogy a szüleid is hús vér emberek és bizony "malackodnak" is néha. Szerintem a szüleid meg voltak "győződve" arról, hogy alszol és semmit sem hallasz. Elvégre eddig sem hallottad ha együtt voltak. Mert biza eddig is megtették. Ennél diszkrétebbek( megvárják még szerintük alszol) nem hiszem, hogy lehetnének. S valljuk be, bár nem kellemes, de elég nagy vagy ahhoz, hogy nyelj egy nagyot és tovább lépj. S ha többször is fölébredsz rá, szólj anyunak, hogy este halkabban a tollasbálban, mert nem tudsz tőlük aludni. Egyszer, ha lesz gyereked, meglátod mosolyogsz majd az egészen. Hiszen amikor egy gyerek megszületik, jó pár évig nem megy sehova, hogy anyuék kivárják a távozását. Sok kis tesó nem születne meg, ha a párok nem szeretkeznének addig, még a gyermek eléggé önálló nem lesz annyira, hogy leküldjék a boltba egy röpke numera idejére. Próbáld feldolgozni, szüleid egészséges felnőtt emberek, akiknek a veszekedések ellenére is vannak szükségleteik. Lehet éppen ez tartja még őket össze...
2010. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!