Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam a szüleimet szexelni...

Hallottam a szüleimet szexelni :S Mit tegyek hogy ezt feldolgozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elmúltak 50évesek, és anyukám elég konzervatív típus. A szex tabu téma a mi családunkban.

Tegnap este szexeltek apámmal, és sajnos végig kellett hallgatnom. Elég nagy sokkot kaptam. Legszívesebben elköltöznék itthonról.

Nem reagálom túl a dolgot!!

Aki átérzi a helyzetem, az írjon.

Hogyan közöljem velük hogy akkor csinálják mikor nem vagyok itthon? Vagy hogy engem ez zavar?!


18/ L


2010. febr. 17. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
75%
De túlreagálod! Miért kaptál sokkot? Nem értem.Miért tudták hogy otthon vagy? Azt nem közölheted velük hogy ekkor meg akkor csinálják az nem úgy megy.Mintha nem volnál elég felvilágosult.
2010. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:

Csak tudod, a szüleim rengeteget veszekednek, az apámmal borzasztó a kapcsolatom, állandóan bántja anyámat, minden héten válnának ami nekem megváltás lenne.

Lehet hogy ez a baj... Nem tudom...

2,5éve van barátom és korábban is volt szexuális életem, de szégyellem magam akárhányszor itthon szexelünk. Lehet azért mert anyám elsírta magát mikor megtudta hogy nem vagyok szűz....

2010. febr. 17. 15:03
 13/72 anonim ***** válasza:
66%
Ne hisztizz.
2010. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
78%

hehe, én anyósékat hallottam. feldolgoztam.

szerintem tök jó az, hogy 50 évesen tényleg szeretik egymást. lehetnél kicsit lazább ezügyben!

nem vagy már kislány!

2010. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
63%
Már ne is haragudj, de irtó gáz vagy! És igenis túlreagálod. Miért ne érezhetnék jól magukat? Tegyél egy párnát a füledre és csicsika! Vagy talán az a baj, hogy neked nincs senkid? Tegyél róla, és hagyd őket békén!
2010. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
77%

Döntsd már el mi a bajod.

A szex vagy az állítólagos veszekedés, vagy az hogy nem jössz ki apáddal, vagy............?

2010. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
69%

"én 17 vagyok és engem is kiborít.. nem is kiborít hanem hánynom kell tőle. pfejj nem értem miért nem akkor csinálják ha nincs senki a házban. undormány"


Magadtól is hánysz? Mert te is így lettél! Ezek szerint nem kellett volna.

2010. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
48%

Én megértelek, mert én a nagyszüleimet (!) hallottam annak idején. Lehet, valamivel fiatalabb voltam, mint te most, de nagyon megundorodtam, és a mai napig is eszembe jut sokszor.

Szerintem aki azt írja, hogy hisztizel, az nem élte ezt át.

2010. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
74%

kiborít?

ÉS amikor te szexel az nem undorító?

2010. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
74%

A szülő, a nagyszülő is EMBER.

Miért kéne a gyerek megszületése után abbahagyni a szeretkezést?

Sőt tök jó hogy idősen is még szeretik, kívánják egymást :)

2010. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!