Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam a szüleimet szexelni...

Hallottam a szüleimet szexelni :S Mit tegyek hogy ezt feldolgozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elmúltak 50évesek, és anyukám elég konzervatív típus. A szex tabu téma a mi családunkban.

Tegnap este szexeltek apámmal, és sajnos végig kellett hallgatnom. Elég nagy sokkot kaptam. Legszívesebben elköltöznék itthonról.

Nem reagálom túl a dolgot!!

Aki átérzi a helyzetem, az írjon.

Hogyan közöljem velük hogy akkor csinálják mikor nem vagyok itthon? Vagy hogy engem ez zavar?!


18/ L


2010. febr. 17. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
75%

De,túlreagálod.

Vannak olyan hangok,amik együttjárnak az ember természetes működédével.

Vegyél egy fülhallgatót.

2010. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
78%
Ha 11 éves lennél, megértem a "sokkot". De 18 évesen? Nincs veled valami más baj?
2010. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Ja, és dugjam be éjfélkor majd egy óra mulva vegyem ki.
2010. febr. 17. 15:00
 4/72 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért 18 évesen felérhetnéd ésszel, hogy ez normális. Miért ne csinálhatnák? Neked is szabad gondolom! Egyszer-kétszer én hallottam az enyémeket, de én kifejezetten örültem, hogy ilyen jól megvannak még mindig. Poénosan odaszóltam nekik: hogy fiatalok, kicsit halkabban a kamattyal, mert nem tudok aludni. Nevettek egy jót, felfogták és odafigyeltek rá. Nem kell ezt ennyire túllihegni. Ez legyen a legnagyobb problémád.
2010. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
78%
Ne légy ennyire konzervatív! Miért nincs barátod ebben a korban? Rájönnél, hogy a szex nem is olyan szörnyű dolog!
2010. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyesmit nem csináltak volna, akkor te sem élnél...
2010. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
67%

Kamu.

Amúgy meg menj le sétálni, ha zavar. Vagy szedj fel valami palit.

2010. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim válasza:
90%

Örülj neki hogy még mindig boldogok!

Majd ha te leszel ötven és a leendőbelidnek még mindig áll a cerka :), megérted.

Addigra azért csak feldolgozod valahogy :-D

2010. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
33%
én 17 vagyok és engem is kiborít.. nem is kiborít hanem hánynom kell tőle. pfejj nem értem miért nem akkor csinálják ha nincs senki a házban. undormány
2010. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
83%
Mért olyan nagy baj ez??? Ők nem csinálhaták? Elvégre otthon vannak! :)
2010. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!