Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam a szüleimet szexelni...

Hallottam a szüleimet szexelni :S Mit tegyek hogy ezt feldolgozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elmúltak 50évesek, és anyukám elég konzervatív típus. A szex tabu téma a mi családunkban.

Tegnap este szexeltek apámmal, és sajnos végig kellett hallgatnom. Elég nagy sokkot kaptam. Legszívesebben elköltöznék itthonról.

Nem reagálom túl a dolgot!!

Aki átérzi a helyzetem, az írjon.

Hogyan közöljem velük hogy akkor csinálják mikor nem vagyok itthon? Vagy hogy engem ez zavar?!


18/ L


2010. febr. 17. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
74%

Nem a szex borítja ki, hanem hogy a SAJÁT szüleit hallotta... Óriási különbség!!

Fábrynak volt erre egy nagyon jó dumája, hogy tudja ő, hogy mennek a dolgok, de hogy az Ő édes jó anyja meg az Ő édes drága apukája csinálja... azt el sem tudja és nem is akarja képzelni!

2010. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:

Na kár volt feltenni ezt a kérdést.

Örülök ha van szexuális életük. De legyen az a kettőjük dolga.

Én sem szexelek a barátommal úgy hogy ordibálok közbe.

Nagyon kellemetlen volt éjjel hallani őket. És mivel az én anyám is szóvá teszi az ilyeneket, akkor kössünk már egy kis kompromisszumot könyörgöm....

Tökre nem értitek az egészet.

Mindegy, azért köszi a válaszokat.

Látom itt mindenki imádja hallani meg látni a szüleit,anyósát-apósát, kishugát, bátyját szexelés közbe.

Nekem ez még egy olyan dolog ami két emberre tartozik. Boccs

2010. febr. 17. 15:12
 23/72 anonim ***** válasza:
77%
Ha elköltözöl akkor soha többé nem ébredsz fel a szüleid "ordibálására"
2010. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
85%
Én is átéltem ezt 10 évesen! Ma is rosszul vagyok, ha rá gondolok! Emberek! Még is ki kíváncsi a szülei nem életére? Nem azzal van a baj, hogy csinálják, hanem, hogy nem elég diszkréten!
2010. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Rátapintottál a lényegre kedves Fábryval példálkozó! Ott szexelnek ahol akarnak, annyiszor amennyiszer akarnak csak ne halljam, ne lássam. Mert csak az anyám és az apám. Nem a baráti társaságomból vagy a szomszédból valaki.

Köszi

2010. febr. 17. 15:14
 26/72 anonim ***** válasza:
72%
Az anyukámék is sexelnek minden nap mi a hugommal jókat nevetünk rajta:).Azt hallottam egy pszichológustól, hogy amíg a szüleid szexualitását nem tudod elfogadni nem vagy érett a nemi életre.
2010. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
80%

Kaptál hideget-meleget, nem akarlak még én is bántani, de a 18 év alatt ez most fordult elő először? Mármint, hogy hallottad őket?

Gondolom azért akadtál ki, mert nálatok nem természetes dolog a szexualitás, így az átlagnál sokkal nehezebb dolgod van, de semmi sincs veszve! Sok válaszból leszűrheted, hogy -szerencsére- ez nincs mindenhol így. Próbáld "átprogramozni" magad ezen a téren, hiszen valóban szép, sőt csodálatos dolog lehet a szex a szerelmünkkel:)

2010. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
77%

Senki se kiváncsi senki szexelésére!

De ha valaki mégis meghallja akkor nem kell így felfújni,vagy beszélnie kell a szüleivel, vagy el kell menni pszichológulshoz, vagy el kell költözni

2010. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
68%

Én is hallottam már őket, 2x!

Viszont én a szüleid mellé állok! Legalább vártak vele éjfélig.... nem 9-kor kezdték el, amikor még tuti nem alszol. Lehet azt hitték, h. már rég szunyálsz!

2010. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:

Egyszer kisebbkoromban kacagást forgolódást hallottam, és akkor esett le hogy miért lehet, akkor elis pityeredtem rajta, mivel mint mondtam, konzervatívak a szüleim és előttem nem mutatták semmi jelét akár a szexnek akár a vonzalomnak. Ők pl. sose csókolóztak előttünk(van 2 nővérem)

Nem mutatták szerelem vagy vágy jelét egymás iránt. Értitek?!

2010. febr. 17. 15:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!