Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam a szüleimet szexelni...

Hallottam a szüleimet szexelni :S Mit tegyek hogy ezt feldolgozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elmúltak 50évesek, és anyukám elég konzervatív típus. A szex tabu téma a mi családunkban.

Tegnap este szexeltek apámmal, és sajnos végig kellett hallgatnom. Elég nagy sokkot kaptam. Legszívesebben elköltöznék itthonról.

Nem reagálom túl a dolgot!!

Aki átérzi a helyzetem, az írjon.

Hogyan közöljem velük hogy akkor csinálják mikor nem vagyok itthon? Vagy hogy engem ez zavar?!


18/ L


2010. febr. 17. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
74%
én is jartam már így mondjuk én még 16 vagyok, de engem nem az zavart hogy csinálják, hanem hogy anyám hogy tud összeállni egy akkor r.ohadékkal mint apám .. mert ahogy olvastam, te sem vagy valami jóba apukáddal. Nálam is ez a helyzet, de mondom, engem az zavar h pont apámmal pffffffffffffffff a pof.amrol lesül a bör XD
2010. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
78%
Akármennyire is mondjátok, hogy túlzásba viszi, és hogy ez normális. Higgyétek el nem az, ha olyan családban nőtt fel ahol soha egy szó nem esett a szexről. Én is így vagyok vele mint a kérdező, és azért mert anyám nemhogy nem beszélt velem erről, hanem még ki is tért előle. 20/L
2010. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem is túl reagálod ők is emberek és kijár nekik is az élvezetből és most ha ezt benyögöd nekik hogy zavar téged még válás is lehet belőle addig örülj míg szeretik egymást és inkább felejtsd el !!! főleg ha az ö házuk !
2010. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
43%
Felesleges ennyire kiakadni. Én is hallottam őket . Nem foglakozom vele, nem gondolkodom rajta. Biztos ők is hallottak már minket.Ez van.
2010. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
88%
Én 28 évesen hallottam apámat a második feleségével,hogy nyögdécselnek..Minden lehetett hallani a másik szobában(pedig a hallásom sem jó),és bizony nekem is kínos volt..nem maga a szex,hiszen ez érthető.Az ember akárhány éves még nyugodtan szeretkezhet ha bírja.Inkább az zavart,hogy majdnem 2 órán keresztül a nyögés,és az ágy rugózása ami zavart.Mivel apám tudta,hogy csak egy vékony fal van a két szoba között,így feltételeztem,hogy megoldja diszkréten ezt is..(nem beszélve arról,hogy hajnalban mentem haza,így bőven volt idejük a hancúrozásra)reggel rájöttem szándékosan csinálták,hogy halljam az egészet,mert mindketten tettek egy megjegyzés,hogy "Na hallottad milyen csődőr vagyok??El kell viselned sokszor ilyen éjszakát.."( nem vagyok jóban a nejével,így ezt megkaptam)Akkor volt utoljára,hogy ott aludtam apámnál...
2010. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
39%
37 éves vagyok,és hiszed vagy nem,szexelek is...pedig a fiam lassan 18 éves lesz...és a barátnője szokott itt aludni,és ők is szoktak szexelni.Na és?Biztos vagyok benne,h néha már hallotta amikor mi szexeltünk(pedig külön emelet van)de ki sem borult,és a szemre sem vetette(pedig van egy 21 hónapos öccse,tehát biztos lehet benne,h ha furi hangokat hall,mi történik).Kicsit orvosi esetnek tűnsz.Először is,ha nem szexelnének,Te nem lennél.Másodszor,a saját otthonukban éjfélkor hagy csináljanak már azt,ami jól esik.Költözz el,és akkor nem fog zavarni.Én is hallottam már a szüleimet szexelni(kb.15 éves voltam),de egyáltalán nem akadtam ki.Sőt,mi több,azt is tudom,h most is aktív nemi életet élnek,pedig 60 évesek.ÉS?!EGÉSZSÉGÜKRE!
2010. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
33%
Az oké, hogy zavart hogy hallottad, vagy láttad is esetleg, de az a gáz, hogy úgy viselkedsz mint egy kisgyerek. 18 éves vagy könyörgöm. Megtörtént, kész. Lépj ezen túl. Mit kell ezen feldolgozni? Nehogy már sokkot kapj, vagy szívrohamot! Nem is értem miért tetted fel a kérdést. Ép eszű ember biztos nem teszi!! Valami gáz lehet veled, de most komolyan.
2010. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
24%
Én azon csodálkozom, hogy-hogy csak most hallottad először? Eddig nem szexeltek? Nálunk olyan vékonyak a falak, hogy minden hallatszik, hiába van különszoba. De az furcsa lenne, ha csak akkor szexelnék a párommal, mikor senki sincs itthon, mert az kb egy évben kétszer van. Persze próbálunk síri csöndben lenni, de az már nem egy önfeledt szerelem. Ha zavar, tekerd fel a tv-t nagy hangerőre, de kíváncsi vagyok, te hogy fogod majd ezt a dolgot megoldani a gyerekeid előtt folyamatosan. Mert egy normális férfinak másnaponta igénye van a szexre.
2010. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
29%

Elolvastam minden kommentedet és minden hozzászólást, és ha ennyire másképp látod ezt a helyzetet, mint ahogyan sokan leírták, hogy ez normális és ne törődj vele.


De te nem tudsz ezzel nem törődni és segítségre szorulsz akkor az itteni emberek ezen nem fognak neked tudni segíteni, hogy "feldolgozd" .


Ezt a kérdést tedd fel egy pszichológusnak, ő fog tudni segíteni neked, ha elbeszélgetsz vele átlátja a helyzetedet és segít.

Ez teljesen normális dolog, hogy ha lelki segítségre szorul az ember akkor meglátogat egy pszichológust.


utóirat: én gyerekként hallottam a szüleim többször is és még sincs semmi gondom. Normális dolog.


utó-utó irat:

Fábri ezt így mondta (nem tudom szó szerint idézni)


"rengeteg megpróbáltatáson mentünk, keresztül.

Első, hogy nem a mikulás hozza.

A második, hogy nincs jézuska.

A harmadik, hogy hogy születik a gyerek.

Ezt amíg nem a te szüleidről van szó könnyedén feldolgozod.

De az, hogy a te jó édes apád.

A zuhanyozóban oly meghűt petyhűtten lógó srófos, keménykalapos, rettenetes, eres, veres szerszámát bele veri a te jó édes anyádba. Ezt nem lehet feldolgozni, nem lehet...."

2010. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
19%

OFF Na ja, de a Fábry ezt viccből mondta, mert meg van győződve róla, hogy


1, ez vicces

2, ő egy vicces ember


- én meg nem vitatkozom. :P ON


Ami kérdés lényegét illeti, az az, hogy MIÉRT ZAVARÓ ez?

Akkor lehet feldolgozni a problémát, ha már tudjuk, mi a probléma. NEM elegendő a tünetet ismerni. Ez itt csak a felszín, a tünet. Lehet ezt is kezelni, de értelme szerintem nem sok lenne. Egyértelműen én is a szakember bevonása mellett voksolok ebben a helyzetben. Mert nem megértő szavakra, vagy együttérzésre van szükséged, hanem a probléma feltárására. Még ha ez fájdalmas is lesz. E nélkül nincs továbblépés ilyen helyzetből, csak újra meg újra lefutott felesleges körök vannak. Sajnálom, ha elkeserítettelek, de ez van, nincs értelme hazudni.

2010. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!