Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam a szüleimet szexelni...

Hallottam a szüleimet szexelni :S Mit tegyek hogy ezt feldolgozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elmúltak 50évesek, és anyukám elég konzervatív típus. A szex tabu téma a mi családunkban.

Tegnap este szexeltek apámmal, és sajnos végig kellett hallgatnom. Elég nagy sokkot kaptam. Legszívesebben elköltöznék itthonról.

Nem reagálom túl a dolgot!!

Aki átérzi a helyzetem, az írjon.

Hogyan közöljem velük hogy akkor csinálják mikor nem vagyok itthon? Vagy hogy engem ez zavar?!


18/ L


2010. febr. 17. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjatok már azzal hogy az a bajom hogy szexelnek!

Meghogy én hogy születtem! Ennyire nem vagyok maradi!

Én arra vagyok kíváncsi, kinek mi a véleménye arról hogy ha a szüleit hallja szexelni? Az én családomban, ismételten tabu téma a szex!

De tudjátok mit? Örülök hogy igy lettem nevelve, örülök hogy némeikőtök hülyének tart mert ez engem megrázott!

Mert az a beteg akinek természetes oda lökni egy dumát hogy " Halkabban odaát fiatalok "

Lehet hogy anyám hibázott mikor nem világosított fel! De valamilyen szinten jó, hogy nem mesélte el nekem a családom szexuális életét.

Jó hogy nekem még a szex egy olyan dolog ami 2 emberre tartozik!

Köszönöm a sok választ, sikerült rájönnöm hogy mit kell édesanyámmal megbeszélnem!

2010. febr. 17. 16:50
 52/72 anonim ***** válasza:
22%
Drágám, gondolj bele, hogy neked is lesznek gyerekeid. És lehetsz bármilyen diszkrét, bármilyen csöndes, a gyerekeid előbb-utóbb meghallják. Akkor mit teszel? Elcipeled orvoshoz? Sose tudhatod, hogy épp amikor azt hiszed a 3éves mazsola alszik a szobában, rajtad meg apuka épp... akkor a mazsi be nem lép a szobába anyucit keresve. Rázd meg magad és ne ess depibe mert hallottad a szüleidet. Gondolj rá, hogy te is kerülsz majd ilyen szituba. És ne mond, hogy nem, mert nem tudhatod ;)
2010. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el hiba volt nem beszélni nekik NEKED a szexről...én is olyan családban nőttem fel, ahol a szex tabu volt. 18 évesen mikor másfél éve voltam a párommal, anyukám megkérdezte, hogy "van-e valami olyan dolog amit tudni szeretnék?" hát hidd el, elég viccesen hangzott...16 évesen amikor megismertem a barátomat, semmit nem tudtam jóformán a szexről...mindenre ő "tanitott meg" persze fokozatosan...több mint egy év telt el mire lefeküdtünk...én meg folyton bűntudatot éreztem emiatt...mert ezt nevelték belém a szüleim, hát hidd el nem volt valami jó érzés. több mint 3 év telt el, ameddig szépen lassan sikerült "helyrerakjam" magamban a dolgot...még mindig együtt vagyok azzal a fiúval (férfival) akivel először éltem át "dolgokat". Azóta felnőttem és sok mindent másképpen látok. El is határoztam, nálunk a szex nem lesz tabu a családban, mert annál kellemetlenebb dolog nincs is...már 2o fele közeledek és anyukám mindig görcsöt kap, ha arra gondol, hogy a páromnál alszom, mire való?

Nem lenne jobb ha megtudnám beszélni vele a problémáimat? ha nyiltan beszélhetnék erről vele? de, sokkal jobban érezném magam...

Szerencsére a párom nagyon nyilt es vele mindent megtudok beszelni ilyen téren, és tudom, hogy majd pár év múlva, mikor gyereket nevelünk nem követjük el szüleink hibáját...

Szerintem a szexről muszáj, nem lehet, hanem KELL beszélni. és minél lazábban annál jobb...bárcsak az én anyám döngette volna meg a falat annak idején, hogy csendesebben, vagy valami...bárcsak látnám, hogy a szüleim még mindig boldogok, "hallanám" hogy van szexuális életük. Annélkül egy kapcsolat sem működhet... Kicsit nőlj fel én is azt tudom tanácsolni...nem rossz indulatból...nekem a nővérem is rettenetesen prűd ilyen szempontból pedig 21 éves, de a szex szó hallatán bezárkózik...megbotránkozik a szexjeleneten és még sorolhatnám...pedig ennél természetesebb dolog nincs is az életben!!!

Vannak olyan barátaim akikkel lehet beszélgetni a szexről és van akivel nem lehet. akivel lehet beszélni a szexről sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb életet él...nem azt mondtam, hogy "ocsmánykodni" a szex ről, hanem beszélni róla...néha...tanácsot adni egymásnak élményt mesélni ilyenek...bizalom kérdése...

a párom nélkül most én sem ilyen felfogással lennék, de szerencsére Őt találtam meg. Ne haragudj, hogy saját életemből példálóztam, de szerintem érthető amit mondani akartam. Igy tudtam leginkább elmondani amit akartam. Légy kicsit nyiltabb! Nekem a pszichologia is sokat segitett, azt hallgatok, es érdemes néhány könyvet elolvasni a témában...mint Csernus: No, vagy "Miért sir a nő, miért hazudik a férfi?" (ez inkább vicces) és még számtalan ilyen könyvet találsz. nem kell elhinni amit ezek irnak, de fontolora lehet venni...

Sok sikert

2o-L

2010. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
52%
Aki azt írta h költözzön el otthonról attól csak azt kérdezném, hogy mégis miből? Egy 18 éves lánynak még nincs saját keresete pláne nem annyi, hogy eltartsa saját magát, albérlet stb. Amúgy meg szerintem igaza van a kérdezőnek. Én is hallottam már anyám szexelni és én sem fogadtam valami jól... Egy kicsit a szülők is tekintettel lehetnének a gyerekeikre. Én sem ordítozok itthon ha a barátommal szexelek, mert tudom, hogy ez a többieknek (is) kínos lenne.
2010. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező!


Ne foglalkozz ezekkel, jó sok hülyeséget összeírtak itt neked. Teljesen kiforgatják. Szerintem is ez 2 emberre tartozik, főleg ha a szüleidről van szó. Megbeszélni meg hogy akarod? Kérdőre vonni őket? Vagy mit mondasz nekik? Elég kínos. Max lefekvés előtt szólj, h legyenek csendben mert aludni szeretnél.

2010. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg két emberre tartozik, de ne felejtsük el, hogy éjszaka történt a "dolog"( amikor elvileg a pici lány már aludt,aludnia kellett volna).

Komolyan gondoljátok, hogy aszülés után már csak akkor szeretkezzenek az emberek,ha üres a lakás?

2010. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
50%
A költözzön el ötlet se rosszabb mint az ,hogy a szülők ne szexeljenek csak akkor amikor a 18 éves pici babukájuk nincs otthon
2010. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
46%

Ha a szülők ordítozva szeretkeznének akkor a kérdező valószínű nem most hallotta volna öket elöször.

Szerintem

2010. febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
38%

Emberek!

Gondolkodjatok már!!

Ha a szüleitek nem csináltak volna ilyet,

most ti sem ülhetnétek a gép előtt!!!!!!!

2010. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a legjobb, ha te is felviszed a baratodat es teszteled, hogy ok hogy viselkednek forditott esetben. Gyakorold elotte a nyogest hangosan, amikor nincsenek otthon, hogy hatasos legyen! Meg legyel perverz, kibalj csunya szvakat!
2010. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!