Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akinek a párkapcsolatát a Hit Gyülekezete nagyban megnehezíti?

Figyelt kérdés
A párom gyülis és egy héten legalább háromszor majdnem az egész napját elveszi valamelyik alkalom. Nehéz összeegyeztetni a munkát és ezeket a megkötöttségeket. Van másnak is ilyen tapasztalata?

2015. márc. 25. 16:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/162 mi a fene ***** válasza:
92%
Jól tetted, hogy Te kezdeményezted a szakítást, lássa hogy erős és határozott vagy. A gyüliben majd összejön vmi hasonló h.vel, majd meglátja mi lesz, ha kettőjük pénzét nyúlják le. Lehet hogy ez is a cél. Járhatnak ketten téríteni, aztán se kaja, se tiszta ruha, se rendes otthon ! Ne sajnáld,soha nem fog megváltozni !
2015. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/162 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted, hogy szakítottál. sok rossztól megkímélted magad.

nekem egy ismerősömnek a tök helyes, aranyos barátja hülyült meg. de ő nem ebbe a szektába lépett, hanem valami távol-keleti dologba, pontosan nem tudom, melyikbe.

elhatározta, h többet nem fekszik le a lánnyal, meg ilyenek. elég rosszul bánt vele, mert csak kísértésnek tekintette. de nem szakított vele, csak kikészítette.

aztán végre szakítottak, a lánynak azóta családja van. a fiúról nem tudok semmit.

2015. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/162 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a tanácstalanságod és biztos nagyon nehéz lehet a döntés, de sajnos jobb előbb, mint utóbb meghozni. Félig élni lehet, de nem biztos, hogy jól jössz ki majd belőle.. Ha szereted Istent és fontos számodra a hited, akkor meg még inkább.:( Érdemes alaposan átfontolnod a pozitív ill. negatív oldalait a párkapcsolatotoknak, valamint, hogy ezek fügvényében milyen jövőt jósolsz a kapcsolatotoknak. Hosszú távon van-e értelme? Ha szereted és úgy gondolod, hogy képes vagy a saját határaidat az övéhez igazítani, bizonyára mükődni fog a kapcsolat, nem partnerként, inkább fölé-alá rendeltséggel. Van akinek ez ha nem is jó, de megfelel, ez is járható, lemondásokkal teli út. Ha mégis úgy gondolod, hogy fontosabb, hogy autonóm személyként saját magad dönts az életedről, hitedről, mégis jobb, ha nem rendeled magad alá a követelőzéseinek. Bárhogy is legyen sok sikert és ne hagyd megalázni magad! Kitartást!
2015. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/162 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat! Elég szomorú most ez a helyzet. Imázni kellene, hogy ő jöjjön ki onnan!!!
2015. márc. 29. 16:16
 65/162 anonim válasza:
37%
Az összes "vallást" legyen az bármilyen be kellene tiltani és elfelejteni, mert csak bajt okoznak és megosztják az embereket!
2015. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/162 anonim ***** válasza:
10%

Persze es az ateista matearilsta dolgokat is tilsd be

Igazsag a kerdezo exe tal al majd egy csinos hgy lanyt es 3 honap eskudni fog

Hozzavalo azonos felfogasu es ez igy van jol mindeki boldog amen

2015. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/162 A kérdező kommentje:
Hát, úgy legyen, találjon hozzá való hgy lányt. Csinosnak én is csinos vagyok, de nem hgys.
2015. márc. 30. 21:35
 68/162 anonim ***** válasza:
79%
2015. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/162 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt az egyetemen egy jó barátnőm akinek már akkor több éve tartó párkapcsolata volt. Boldogok voltak, nagyon jó párost alkottak. Aztán diploma után az esküvőjüket tervezgették, szervezték. A srác bekerült a HGy-be, egy frissen megismert kollégája által. A csaj először nem ellenezte, csakhogy egyre sűrűbben kezdett a gyülekezetbe járni, minden szabadidejét a gyülekezeti tagokkal töltötte és őt is rá akarta venni, h lépjen be, mert enélkül nem lesznek teljesek bla-bla-bla.. Aztán az esküvő előtt 1 hónappal a srác elhagyta, mert a gyülekezeti vezető kapott egy "isteni szikrát", és rámutatott egy gyülis lányra, hogy az Úr őt szánta a srác társául, és el kell vennie. Hát, rá 1 hétre megtartották a szektás mennyegzőt...és a barátnőmmel megszakított minden kapcsolatot egyik napról a másikra. Gondolhatod mekkora botrány volt... Ja és addigra a srác a szüleivel sem beszélt mert h nem voltak tagok, így a sátántól valók, és neki nem kellenek ilyen szülők akik ártanak neki és a gonosz lakozik bennük......szomorú nagyon...
2015. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/162 A kérdező kommentje:
Ez a legutóbbi a legbrutálisabb hozzászólás eddig. Valahogy én is úgy érzem ,hogy az újrapróbálkozásunk halálra van ítélve, mert én úgy sem járok a gyülibe -de azért próbálkozunk. (...) :(
2015. ápr. 15. 14:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!