Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akinek a párkapcsolatát a Hit Gyülekezete nagyban megnehezíti?

Figyelt kérdés
A párom gyülis és egy héten legalább háromszor majdnem az egész napját elveszi valamelyik alkalom. Nehéz összeegyeztetni a munkát és ezeket a megkötöttségeket. Van másnak is ilyen tapasztalata?

2015. márc. 25. 16:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/162 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül ők tartják be a Bibliában leírtakat? Hogy tönkremennek miatta párkapcsolatok, mindenkire sátánt köpködnek, aki nem osztozik a hitükben, a gyülekezeteken meg rángógörcsöt kapnak, mint egy epilepsziás, mondván, épp a szentlélek munkát bennük? LOL Menekülj! :D
2015. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/162 anonim ***** válasza:
88%

Ez még "csak" másfél év. Még így is jobb, mintha lenne mögötted 20 elpazarolt év, egy elfuserált házasság és mondjuk két gyerek. Gondolj legalább csak arra, mi lesz, ha majd gyerekeitek születnek? Biztosra veheted, hogy nyomatná nekik is a hülyeségeit.


Az én nevelőapám is nagy vallásrajongó, és pár év alatt sikerült elérnie, hogy már a vallás szóra kirázzon a hideg. A vallásosak sosem lesznek képesek elfogadni a másik nézőpontját. Legalábbis a legtöbbje. Csak az számít, az a jó, amit ők gondolnak, és sose fogod tudni nekik megmagyarázni az ellenkezőjét.


Én a helyedben menteném magam és a leendő gyerekeimet. A rokonainkat nem választhatjuk meg, de a barátainkat igen. A párod nem hiszem, hogy megváltozik majd később. Miért is tenné, ha neki ez jó? Ha megfordítva nézzük, akkor gondolom te sem kezdenél el rajongani ezért a marhaságért csak azért, mert a párod ezt szeretné.

2015. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/162 Bence_ ***** válasza:
14%

Ezek az emberek ott kapnak valami számukra fontosat amit máshol nem.

Az meg a közösség tragédiája ha valaki erőszakossá válik.

Heteroszexuálisok közösségébe tartozom de nem rohanok mindenkihez, hogy legyél hetero mert az jó.

Ki kér kap, ki keres az talál, ki zörget annak ajtót nyitnak. Ha valaki a HIT gyülit keresi az meg is fogja találni.

Minden ember önző párod is. Neki saját maga fontos. Neki kell a gyüli. Hiszen ha te elég lennél akkor nen járna oda.

2015. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/162 A kérdező kommentje:
Mindenki azt írja, hogy meneküljek. Egyetlen egy valaki tanúsított valami megértést, mondván, kompromisszum legyen. De azt hiszem ,ez az ember nem hajlandó kompromisszumra. Nekem kell otthagynom.
2015. márc. 25. 20:05
 35/162 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem vetted volna észre, az az egy hit gyülekezetes agymosott volt. Legyen végre eszed !!!!
2015. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/162 Bence_ ***** válasza:
30%

Nem hit gyülis volt.

Igaza van a kompromisszum terén. De ehhez két ember kell. Szeritem a lány bele menne ha pasi úgy viszonyulna ehhez mintha mondjuk edzésre járna és nem szarozna le mimdenkit aki más.

2015. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/162 anonim ***** válasza:
15%

Az igazsag az ha nem vagy es nem is leszel megtert hivo akkor a fiu ott fog hagyni.

egy kereszteny soha nem fog nem hivot felesegul venni vagy hazassag elott elni vagy szexelni vele

tahat nem kell elhagynod megtaszi majd o ezt

2015. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/162 A kérdező kommentje:

Én is keresztény hívő vagyok, kedves legutolsó író!

Csak én keresztény katolikus vagyok, de úgy látszik, ez már egyeseknek nem elég. Nem "csak arra" kell nekem ő. (kellett).

2015. márc. 25. 21:56
 39/162 anonim ***** válasza:
10%

Üdv!

A Hitgyüli nem szekta.

Sok baromságot mondanakrájuk.

Viszont az h bele avatkoznak a hívők magán életébe az TELJESEN IGAZ.

Meg aztán nem egyszer hallottam már olyat h volt egy pát akinek az egyik fele Hitgyülis volt és szakitott vele mert nem tért be.

2015. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/162 anonim ***** válasza:
3%

Ha kereszteny vagy akkor tuti hazassagon kivul nem fog veled se egyutt elni se randizni.

A HIT gyulisek ezt nem tartjak helyesnek.

kereszteny hivo /kerdes megtertel e es betartod az ige szabalyait pl hazassag elotti onmegtartoztatas =

Ha igen menj vele gyulibe es nezz ott korul

A hit gyulis ott fog hagyni ha ezt nem teszed meg ez 100%

2015. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!