Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akinek a párkapcsolatát a Hit Gyülekezete nagyban megnehezíti?

Figyelt kérdés
A párom gyülis és egy héten legalább háromszor majdnem az egész napját elveszi valamelyik alkalom. Nehéz összeegyeztetni a munkát és ezeket a megkötöttségeket. Van másnak is ilyen tapasztalata?

2015. márc. 25. 16:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/162 A kérdező kommentje:
Már szétnéztem és nem érdekel az egész. Ha koncertre akarok járni, keresztény koncertre megyek, a zenéik jók- ennyi. Engem a többi nem tud meggyőzni. A Szentlélek nem viselkedik úgy, hogy lealantasítja az embert -nem ordít, meg óbégat. Őrület az egész és ők pedig be vannak ebbe záródva.
2015. márc. 25. 22:28
 42/162 A kérdező kommentje:
Ja, és én, keresztény emberként, nem a gyülisségébe szerettem, hanem belé -és ez különbség!
2015. márc. 25. 22:30
 43/162 anonim ***** válasza:
98%
Az én bátyám kb.az itthoni kezdetektől, azaz huszonx éve gyűlis, van némi rálátásod sajnos...abban egészen és tuti biztos lehetsz, hogy ha nem lépsz be - márpedig nem fogsz, mert mint tudjuk, ez egy bizniszegyház, a hithez túl sok köze nincs - akkor ez a kapcsolat gálya ment, feleségül sose fog menni és ezt ne is sajnáld. Ez az ember már nem az, akibe beleszerettél, ő már csak egy újabb szolga,mráadásul önkéntesen. Nincs alternatíva, le kell lépni.
2015. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/162 anonim ***** válasza:
92%
*galyra és feleségül venni
2015. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/162 Bence_ ***** válasza:
78%

"Szentlélek nem viselkedik úgy, hogy lealantasítja az embert -nem ordít, meg óbégat." :)

Az szörnyű amikor zsarolnak. Szeretetről, megértésről kéne szólnia nem az erőszakosságról.

Számomra roppant érdekes amikor másik vallást lenéznek.

Legyen az zsidó,budhista,stb ha valaki olyan helyen születik ahol nem is hal a gyülekezetről avval mi lesz?

2015. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/162 anonim válasza:
13%
Ha nem vagy megtérve soha nem fogod megérteni.Nem te körülötted forog a világ. Miért nem keresel magadnak egy babát ha arra van szükséged?
2015. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/162 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom együtt se vagytok.. Úgy... mert, hogy ők csak házasság után lesznek egymásé! Van a családban HGy-s .. hát én menekülnék!
2015. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/162 A kérdező kommentje:
Meg vagyok térve, nyugi. Csak én nem vagy elvakult, fundamentalista -sem sérült, függő szenvedélybeteg. (...) :(
2015. márc. 26. 11:21
 49/162 anonim ***** válasza:
12%
Jaaaa, azt nem mondtad eddig, hogy te is meg vagy térve....mármint a gyülis szokások szerint, megmártózva, cakkonpakk? Akkor nem értem, mi a bajod? Tudod, mivel jár a gyüliség...
2015. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/162 Bence_ ***** válasza:
100%

"Én is keresztény hívő vagyok, kedves legutolsó író!

Csak én keresztény katolikus vagyok"

2015. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!