Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akinek a párkapcsolatát a Hit Gyülekezete nagyban megnehezíti?

Figyelt kérdés
A párom gyülis és egy héten legalább háromszor majdnem az egész napját elveszi valamelyik alkalom. Nehéz összeegyeztetni a munkát és ezeket a megkötöttségeket. Van másnak is ilyen tapasztalata?

2015. márc. 25. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/162 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem jönnék össze hitgyülissel. Agymosottak. Nekik nem a család az első, hanem a csorda.
2015. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/162 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem menekülj amíg teheted. Nagyon rá fogsz b..ni előbb utóbb.
2015. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/162 A kérdező kommentje:
Hm, a válasz elég egyértelmű és elszomorító. További válaszokat is várok...
2015. márc. 25. 16:33
 4/162 anonim ***** válasza:
97%

Mar a megismerkedos fazisban bucsut intettem volna neki. Ezek az emberek a sajat anyjukat is eladnak a gyulekezet erdekeben.

Ez csak rosszabb lesz. Nekunk az egyik rokonunkat behaloztak, borzalmas milyen szintre lesullyedt...

2015. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/162 anonim ***** válasza:
94%
menekülj... téged is megpróbálnak majd behálózni. ha egyszer elmész onnan nincs visszaút. jó mondták a többiek, olyanok mint valami szekta.
2015. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/162 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem jönnék össze egy ilyen félnótással, egyébként is, ha szeretne, szakítana rád időt.
2015. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/162 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerős párból lett hitgyülis az egyik fél. Erőszakosan próbálta maga után rángatni a másikat, ez egyik esetben sem sikerült, viszont minden esetben ráment a kapcsolat/házasság.
2015. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/162 anonim ***** válasza:
96%

És sem állnék soha szóba agymosott gyülekezetessel.

Szerintem nem lesz jó életed, ha ő továbbra is gyülis marad és együtt maradtok....

2015. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/162 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek egy két gyerekes anyukát, aki Hitgyülis. Nem álltak nagyon jól anyagilag, de az asszony vitte nekik a pénzt. A férj kifogásolta, de eredménytelenül. Emiatt elvált a feleségétől. Az asszony azóta is viszi a gyerekeket is magával, és azt sulykolja beléjük, hogy az apjukat a SDátán megszállta. Ezért kell imádkozni és a gyülekezetbe járni szorgalmasan, hogy megtérjen és visszajöjjön hozzájuk.
2015. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/162 anonim ***** válasza:
9%
Ezeket össze kell egyeztetni, mindkettőtöknek engednie kell. Úgy nem jó egy kapcsolat, hogy probléma van emiatt.. Isten legyen az első az életünkben, de utána a család.. Igaz még nem vagy a férje.. Én is járok gyülibe, illetve a férjemmel együtt, bár nem a hit gyülibe és nekem is fontosak az alkalmak, csak sajnos a távolság miatt én nem tudok bejárni.. de bejárnék, ha közel lenne és a párom megértené, mert már beszéltünk erről... Isten szolgálata is egy munka... én kötelességemnek érzem ezt! E nélkül nem tudnék már élni... de ugyanúgy időt kell fordítani a férjemre, a családomra, mert az is a kötelességem. Szerintem kössetek valami egyességet, ami mindkettőtöknek belefér.
2015. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!