Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akinek a párkapcsolatát a Hit Gyülekezete nagyban megnehezíti?

Figyelt kérdés
A párom gyülis és egy héten legalább háromszor majdnem az egész napját elveszi valamelyik alkalom. Nehéz összeegyeztetni a munkát és ezeket a megkötöttségeket. Van másnak is ilyen tapasztalata?

2015. márc. 25. 16:27
 111/162 anonim ***** válasza:
38%
mi valtozott szeretne egy gyors menetet mielott szep tiszta szuz gyulis lannyal frigyre lep .
2015. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/162 A kérdező kommentje:
Ez elég szemét hozzászólás volt, kedves utolsó. Semmi ilyesmiről szó sincs.
2015. máj. 13. 21:07
 113/162 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt dolgom hitgyülekezetivel. Az okos bibliai idézettel póbált megnyerni egy bírósági tárgyalást. Mikor mondtam neki, hogy a Bibliát én nem tekintem jogforrásnak, sem a felvett kölcsön visszafizetése alóli felmentő indoknak elkezdett átkozódni a bíró előtt, konkrétan mindtettőnket a bírót meg engem és a bírót is a sátán megszállotjának tekintett. Mondanom se kell 100%-ban pervesztes lett. Sajnos a folyosón megvárt hogy közölje a pokolra jutok...

Én nem tudom, hogy mint ennyire elvarázsolt vagy én fogtam ki különösen életképtelen példányt de esküszömn m tudtam sírjak-e vagy nevessek...

2015. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/162 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a kesze-kusza válaszért vacakol a telefon...
2015. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/162 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. máj. 18. 17:02
 116/162 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó kérdés, ami biztos ki fog akasztani pár embert - mert azt hittétek, hogy vége.


***

Milyen szinten tolerálnátok, ha az állítólagos kedvesetek azt mondaná: Pünkösdkor fontosabb neki a gyülekezet és neked, mint dolgozó nőnek, szombat este lenne pár órád és vasárnap napközben, estig -és a partner azt mondaná, ez önzés a részedről és meg kell érteni, hogy ekkor nem jó. Mindig csak akkor legyek vele, amikor neki jó. Szerintetek ő nem önző egy icipicit? Csak olyanok véleményére vagyok kíváncsi, aki nem akar kioktatni -mert tudom, hogy nem érdemes már ezen az emberen gondolkodnom. Nem is fogok, már lezártam. De tényleg, kíváncsi volnék, ki mennyire szokott úgymond megalkudni egy emberért... Szóval, várom a véleményeket! Köszi.

2015. máj. 21. 17:52
 117/162 anonim ***** válasza:
100%
más a te helyzeted és más az enyém.. a te pasid mindig csak elvár, ő nem képes megalkudni. az enyém is néha önző, de van mikor ő enged.
2015. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/162 anonim ***** válasza:
100%
ja eddig nem máshogy szólt a kiírásod címe? Ha jól emlékszem eddig a tönkretette szót használtad... te menthetetlen vagy
2015. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/162 A kérdező kommentje:
Nem vagyok menthetetlen, hanem csak hülye - de már befejeztem
2015. máj. 21. 18:41
 120/162 anonim ***** válasza:
100%
kérdező.. eddig is azt mondtad befejezted, mégse.. most se fogod, hiába mondjuk. csak magadnak okozol több fájdalmat, kutyából nem lesz szalonna. sőt, ha látja hogy minden hülyeségét tolerálod még jobban kihasznál majd.
2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!