Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rafinált barátnő...

Ha egy rafinált barátnő magának akarja a házat, ami nem az övé, mit lehet tenni elenne hogy ne kapja meg a házat?

Figyelt kérdés

Egy nagymamának gyerekei, és több unokája is van.


(A nagymamát nevezem "A"-nak, a példa kedvéért).


A nagymama fiának a barátnője magának akarja a nagymama házát. Alíg 2 éve ismerik egymást csak!


A fiú barátnőjéről azt kell tudni hogy egy "csődtömeg",

aki nem dolgozik, és jelenleg is az anyja tartja el,

ez a barátnőcske 35 éves. 35-évesen az anyja tartja el őt teljes mértékben, dolgozni nem dolgozik, anyjától megkap mindent. Albérletben él a barátnőcske, a nagymama fiával, az albérletet a barátnőcske anyja kifizeti minden hónapban!


Azonban, a barátnőcske a hét napjaiból 5 napot,

a nagymamánál van "vendégségbe", mondván átmegy beszélgetni. Igazából azért megy át mert magának akarja a nagymama házát, természetesen ingyen!

Sőt a barátnőcske már úgy beszél arról a házról mintha ő rendelkezne felette.


A barátnőcske természetesen nem árulja el, vajon

hogyan akarja elérni, hogy a nagymama "Ajándékozza"

neki a saját házát.


Viszont én már tudom, h a barátnőcske megcsalja a nagymama fiát, a saját szememmel láttam!


Szerintünk megkapná a nagymama házát és "lelépne".


Mit mondjak én ennek a nagymamának "Finoman"

hogy óvatosságra intsem???!


2015. febr. 26. 13:28
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én tök megértem a problémádat de abban is igazuk van a többieknek,hogy ti alig látogatjátok a nagyit. Attól,hogy ez a nő ott van. Kit érdekel?! Max te is teheted rá a megjegyzést. Te nem hozzá mész hanem a mamádhoz.

Mondd el a nagyidnak,hogy láttad ezt a nőt egy másik pasival. Menjetek át hozzá ti is sűrűbben mondjuk hétvégente. Beszélj a nagyiddal őszintén. És mond meg neki,hogy te mire gyanakszol. Hátha meggondolja.

2015. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!