Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém barátnője elviselhete...

Az öcsém barátnője elviselhetetlen. Mit lehetne egy ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
19 éves öcsémnek a kis barátnőjéről van szó. Enyhén egoista és beképzelt a leányzó ( irónia ). Folton nyávog, hisztizik, és pofátlanul viselkedik. Elvárja h öcsém kiszolgálja, és ha valamit nem kap meg jön a sírás, a sajnáltatás. Többször is kitette már a szűrét, de mindig visszasírja magát. A legnagyobb probléma pedig az, h teljes biztonságban érzi magát, mert édesanyám élettársának a testvérének a lánya... Már öcsémet is kérdeztem, h miért viseli ezt el tőle, de nem ad rá értelmes választ. Mellesleg a leányzó teljesen a befolyása alatt tartja.

2015. jan. 25. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És neked ehhez hol van közöd? Az öcséd úgy szúrja el a magánéletét, ahogy akarja! Nem kell vele foglalkozni! Idővel rájön, hogy a szex nem minden.
2015. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi közöm van hozzá, hogy egy házban lakunk, és én hallgatom a drámát minden nap. De abban igazad van, h az ő baja.
2015. jan. 25. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig az öcséd nem szakit, addig nem tudtok mit kezdeni ezzel a lánnyal.
2015. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Amíg gyökeresen nem változol, addig neked csak az irigység jut osztályrészül!
2015. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Irigység? :D Szerintem a kérdező minden, csak nem irigy egy ilyen csajra..
2015. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4-es válaszoló: Tehát akkor irigy vagyok, változtassak én, és alkalmazkodjak? :D

Köszönöm kedves #5-ös :)

2015. jan. 25. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nem egy szobában vagy az öcséddel, akkor nincs okod panaszra.

ha igen, akkor kérd meg hogy ne mindig a csaj jönnön, menjen ő is.

mást nem tudsz tenni.

2015. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem egy szobában vagyok. Viszont ő nem mehet a lányékhoz, mert az leányzó apja megtiltotta, h oda bármilyen fiú is menjen. Ez megy már több, mint 1 éve.
2015. jan. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!