Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rafinált barátnő...

Ha egy rafinált barátnő magának akarja a házat, ami nem az övé, mit lehet tenni elenne hogy ne kapja meg a házat?

Figyelt kérdés

Egy nagymamának gyerekei, és több unokája is van.


(A nagymamát nevezem "A"-nak, a példa kedvéért).


A nagymama fiának a barátnője magának akarja a nagymama házát. Alíg 2 éve ismerik egymást csak!


A fiú barátnőjéről azt kell tudni hogy egy "csődtömeg",

aki nem dolgozik, és jelenleg is az anyja tartja el,

ez a barátnőcske 35 éves. 35-évesen az anyja tartja el őt teljes mértékben, dolgozni nem dolgozik, anyjától megkap mindent. Albérletben él a barátnőcske, a nagymama fiával, az albérletet a barátnőcske anyja kifizeti minden hónapban!


Azonban, a barátnőcske a hét napjaiból 5 napot,

a nagymamánál van "vendégségbe", mondván átmegy beszélgetni. Igazából azért megy át mert magának akarja a nagymama házát, természetesen ingyen!

Sőt a barátnőcske már úgy beszél arról a házról mintha ő rendelkezne felette.


A barátnőcske természetesen nem árulja el, vajon

hogyan akarja elérni, hogy a nagymama "Ajándékozza"

neki a saját házát.


Viszont én már tudom, h a barátnőcske megcsalja a nagymama fiát, a saját szememmel láttam!


Szerintünk megkapná a nagymama házát és "lelépne".


Mit mondjak én ennek a nagymamának "Finoman"

hogy óvatosságra intsem???!


2015. febr. 26. 13:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%
Mami, ez a riban@ félredug. Tudod?
2015. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Mond el a fiúnak, hogy megcsalja.

Nagyinak mond el, hogy a drága kis fiát megcsalta, átverte a csaj.

Gondolom, ezek után már nem látná olyan szívesen.

2015. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rávette a nagyit, hogy írjon egy végrendeletet.

Amit persze majd meg lehet támadni, és a rokonok megkapják a köteles részt, de kap belőle ő is.

Méghozzá úgy tudja manipulálni a nénit, hogy csak ő jár hozzá, méghozzá elég gyakran, és úgy vettem ki a szavaidból, hogy lényegesen gyakrabban van nála, mint a mama saját gyerekei és unokái.

És lehet, hogy nem is kell nagyon manipulálni, mert ez rosszul esik a mamának, sőt örül, hogy van valaki, aki törődik vele, aki átjár hozzá, akinek van pár kedves szava, nem csak hetente 1x felhívja.

Így a mama részéről még érthető és jogos is, ha ezt szeretné valahogy meghálálni. Ha számításból megy át a nő, ha nem, a mamának szüksége van a törődésre, amit a családjától nem kap meg.

2015. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ez a te szempontod. Én meg kívülállóként tudod mit látok: a lány (az édesanyja pénzéből ugyan) tartja fenn teljesen azt az albérletet, amiben a pasijával együtt lakik, ami anyagilag biztos nagy segítség a srácnak, ráadásul hetente ötször átmegy a pasija nagymamájához, törődik vele, beszélgetnek, talán még kisebb dolgokban segít is... ha annyira szúrja ez a többi unoka szemét, nyilvánvalóan a leendő örökség miatt, akkor tessék gyakrabban átjárni a nagyikához!
2015. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
14%
És jogilag ezt hogy gondolta, most őszintén?
2015. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

Ez a mondat tök fölösleges a sztoriban:

"(A nagymamát nevezem "A"-nak, a példa kedvéért). "


hány éves a nagymama?

2015. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%

Azért a nagyi fiát sem kell félteni. Ingyen lakik a csajnál, amit a csaj anyja fizet. Szóval a fiú ráadásul egy idegen kegyeit élvezi :)

Járjál te is el a nagyihoz, beszélgess vele, és akkor kiderül, hogy szervezkedik-e a csaj valamit.

2015. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 tetro ***** válasza:
100%

13.40

eltartási szerzödés. Én barátnöcske heti öt nap segitek a nagyinak, nagyi cserébe nekem adja a házat, pont.

2015. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
26%
Persze, sokkal jobb lenne, ha neked adná. Nyilván te z egyik unoka vagy. Valószínűleg a "bartnocske " százszor jobb nálad. Te szingli vagy, neki van kapcsolta. Féltékeny vagy mint z állat, ezért kitalalod, hogy megcsalja a párját. Hogy a nagymama állandó látogatása mellett erre hogy szakít időt. ... Esetleg ha te is torodnel kicsit a nagyanyaddal. ...
2015. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

Ez eszembe sem jutott, de jó válasz. És azt már kevésbé lehet megtámadni. És az az igazság, hogy nem csak a nő, de a mami is jól jár vele.

Aki nem jár jól, az a haszonleső család, akik nem látogatják, nem segítik, nem törődnek vele, de máris igényt tartanak a házára.

2015. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!