Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk, a párkapcsolat, házasság...

Nôk, a párkapcsolat, házasság és a gyerek a ti viszonyotokat is megváltoztatta a barátnôitekkel?

Figyelt kérdés
Hogyan és milyen irányba? Én az egyik barátnôm részérôl konkrétan versengést vélek felfedezni, azaz ki keres többet, kinek a párja sikeresebb, kinek lesz elôbb saját ingatlana, saját gyereke stb. Annyira rossz, hogy îgy áll hozzá.:( Olyan görcsös és törtetô az élet minden területén. És amit utálok, hogy nagyon kritikus is.

2015. febr. 21. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, nem! :S Ez milyen baratno? Semmi nem valtoztt, csak kicsit kevesebbet talalkoztuk, amig nagyon picik voltak a gyerekeink, ennyi. Mi is kritizaljuk, oltjuk egymast legjobb baratnommel, de csak poen szinten. Nem bantanank meg egymast. Elgondolkodnek ezen a kapcsolaton. :/
2015. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Van az a mondas hogy "az ember a rokonait nem, de a baratait megvalogathatja".

Ezek szerint rosszul valasztottal.

2015. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És nincs ilyen barátnőm, mert számomra ez nem barátság, ha ilyen görcsösen akar nyerni velem szemben mindenben, hanem betegség.

Van egészséges versenyszellem, de annak sincs helye itt. A kinek a gyereke áll fel előbb értelmetlen. Miért, akkor mi lesz, esetleg következtetünk belőle, hogy ő lesz a következő nagy elnök, vagy mi?

2015. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már évek óta "beláttam" azt hogy jobb fiúkkal haverkodni,mert a csajok csak féltékenykednek, versenynek fognak fel mindent...

Velem egész életemben ez volt, ahány lánnyal sikerült összebarátkoznom, pár hónapon belül kijelentette hogy "nem számítuk barátoknak" hát köszi


Ezután egy 2 barátnőmmel azért ment tönkre a "nagy" barátságunk, mert elköltöztem a páromhoz, messze tőlük, és nem volt időm minden nap facebookon lógni, mert dolgoztam, illetve háztartást vezettem...

Mert ők még otthon laktak, szülőkkel, nem kellett, mosni, főzni,nameg dolgozni.

az egyik barátnőmmel próbáltam még barátkozni, mikor a férjemmel az esküvőnkre készültem, erről beszélgettünk, és mikor mondtam a lánynak, hogy szeretnénk majd őket is meghívni rá, ( persze elmentünk volna személyesen ) benyögte hogy nem tud jönni, mert most vett új cipőt, és nem lesz pénze.

mondtam neki, 4 hónap múlva lesz csak az esküvő...honnan tudja hogy nem lesz pénze ? Egyébként meg, ő még diák, szóval féláron utazna ide, ajándékot pedig mondtuk, hogy egyáltalán nem kell hozni, hiszen nem azért hívjuk.


de egyébként ez volt az utolsó, innentől kezdve nem nagyon dumálok velük.

2015. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak az egyikükkel.

A többiek nem kezdtek el nagyzolni azzal, hogy nekik bezzeg van párjuk ill. férjük nekem meg nincs. Ő volt az egyetlen, aki felsőbbrendűnek érezte magát emiatt.

Azóta már sok idő eltelt, és nekem is lett párom. Ezzel a régi barátnőmmel már nem is tartom a kapcsolatot. Megutáltam. Mikor gyereke lett, nagyon csúnyán ordítozott vele a semmiért, rosszul nevelte, ültette órák hosszat az etetőszékében akkor, amikor még nem is tudott felülni magától, és egyéb tudatlan, sutyerák viselkedése miatt nem volt kedvem tovább járni hozzájuk. A kutyájukkal is csúnyán bánt, emiatt is megundorodtam tőle.

Korábban nem is sejtettem róla, hogy ilyen, normálisnak tűnt.

2015. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos a nővérem lett ilyen. Egy idő után rájöttem,hogy nem igazán velem van baja,hanem a béka feneke alatt egy méterrel van az önértékelése,mert "csak" otthon ülő anyuka és háziasszony,ezért próbált minden úgy feltüntetni,ami velük történt,mintha a világ legújabb csodája lenne. Velem kapcsolatban mindenbe,ami létezett belekötött, azt nem jól csinálom, ez is szar, az is hülyeség. Elég rosszul esett egy ideig, míg meg nem tudtam,hogy a színfalak mögött a tökéletes házasságában a férje minden nap ledagadtozza,nem vehet magának új ruhát, nem lehet jogsija,mert üljön csak a ne mondjam mijén otthon, ugyanezért nem mehet dolgozni. Ő azt az utat választotta,hogy megbeszélés helyett próbálja takargatni a dolgokat, persze ez annyira hatékony mint dezodor a lócitromra. Nem lehet,hogy nálatok sem csak kettőtökről van szó? Talán azért próbál felülmúlni téged,mert saját magával van baja.
2015. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen (volt) barátnőm van, akivel kapcsolatban rá kellett jönnöm, hogy borzasztó irigy, és ahogy te is írod, kérdező, versenyez velem, de az ő mércéje szerint én sokkal "előrébb" vagyok, ami iszonyúan frusztrálja, és emiatt voltak nagyon gusztustalan húzásai, amiért én már nem nagyon keresem a társaságát. Röviden: én házas vagyok, félidős terhes, boldog, jók az anyagiak, minden happy és szuper, neki meg van egy szar kapcsolata, folyamatos veszekedésekkel, most rúgatta ki magát a munkahelyről (az ő hibája volt, tudom, mert egy helyen dolgoztunk), így most pénzük sincs. Nagyon szeretett volna 27 éves koráig férjet meg gyereket, idén lesz annyi, egyik sincs meg, és borzasztó irigy, mert nekem igen (nem én képzelem bele, részegen el is mondta ezt). Csak a bibi, hogy emiatt szemét módon viselkedik velem, nem részletezem, de nagyon bunkó, rosszindulatú, emiatt már alig beszélek vele. Hozzátenném egy szóval nem említem neki a babát, vagy hogy milyen jó az életem, mert nem akarom megbántani, de neki így is csípi a szemét.


A többiekkel a házasság semmit nem változtatott a kapcsolatunkon, egyikükkel 5 hónap különbséggel mentünk férjhez, de van, aki nem házas és nem is tervezik még egy darabig, mégse volt probléma. Most vagyok terhes az első babával, a velem egy évben házasodott barátnőm szintén, a többinek még eszében sincs gyereket vállalni, de ugyanúgy összejárunk, találkozunk, és lelkesen tervezik, hogyan dajkálják majd a lányomat, ha megszületik :D Én tudatosan figyelek, hogy ne csak a gyerek legyen a témám, de őket iszonyatosan érdekli :D

Aki igazi barát, az az is marad, aki meg olyan, mint a régi barátnőm (vagy épp a te barátnőd), azért meg nem kár szerintem.

27N

2015. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!