Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok tervezni olyan...

Ti tudnátok tervezni olyan férfival, aki 3x volt nős?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy férfival. Tudtam, hogy elvált, én is az vagyok. Pár hete találkozgatunk, és nagyon szimpatikus, nagyon tetszik, az első pillanattól egy hullámhosszon vagyunk, és régen fogott meg ennyire valaki.


Ma kiderült, hogy már háromszor vált el. Ez számomra lesújtó info volt, azóta ezen pörög az agyam. És kicsit úgy vagyok vele, hogy egy ilyen ember szava vagy ígérete nem sokat számíthat. Mert még egy válás olyan, hogy megesik az emberrel, hogy rosszul választott, fiatal volt, a másik lépett félre mittudom én, de 3x!!!???

Ti megtudnátok bízni egy ilyen emberben? Bele tudnátok menni egy akár komolyabb kapcsolatba?



2014. nov. 5. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne tudnék? Nem embert ölt vagy bankot rabolt. Persze azért az sem mindegy mi volt a válasok oka!
2014. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

az jon le hisz a hazassagban hiszen nem 3 elettarsa volt az jobb lenne?

talan kerdezz ra miert valt el

2014. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez sok lenne.
2014. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnám kideríteni, miért vált el. 3 válásnak már komoly oka lehet. De nem csak az ő verziója érdekelne, hanem az ismerőseié is.

A legnagyobb szélhámosok tudnak nagyon szimpatikusan viselkedni.

2014. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb szélhámosok tudnak nagyon szimpatikusan viselkedni.

Hogy ez mennyire igaz.

2014. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan nem. Akinek túl sok kapcsolata volt, az számomra komolytalan, felszínes ember, és valami nem stimmel azzal, aki már háromszor elvált.
2014. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
79%
Nem tudnék tervezni vele. Nem szívesen lennék a 4. exfeleség.
2014. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy elragadó egyéniség, de kizártnak tartom, hogy 3-ból 3x a nő legyen a hibás a válásban. Inkább úgy gondolom, ha valaki először rosszul választ, akkor ad magának még egy esélyt, a második házastársát sokkal óvatosabban választja meg. Ha megint pórul jár, akkor többet nem házasodik. (Talán már másodszor sem.) Ellenben ha nem a partnerrel van a probléma, az illető akárhányszor házasodik, hosszú távon ugyanaz a vége. Úgy gondolnám, aki 3x elvált, nem lehet túl kitartó. Nem tudom, hány éves lehet, de ha még partiképes, akkor nem férhetett bele az életébe 3 megfontolt választás, inkább csak beleugrott valamibe, aztán az első problémára lelépett. Ha három élettársi kapcsolata lett volna, az azért kicsit más, annak vannak stádiumai a megismeréstől a megállapodásig (házassággal vagy anélkül), és az első bizonytalan időszakban szakítás vagy fél év után az érzések elmúlta miatti eltávolodás nem ér fel egy válással. Aki számára viszont a házasság jelenti a koronát egy kapcsolatban, az csak akkor házasodik, ha BIZTOSAN ki tudja jelenteni ország-világ előtt, hogy az illetővel éli le az életét. Ő ebben már háromszor biztos volt. Nem tudnám túl komolyan venni az önismeretét és megbízhatóságát.
2014. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem kétszer vált el 35 éves koráig, és 9 év kellett, hogy rájöjjek, ez mennyire intő jel volt már akkor is. De a szerelemtől nem láttam, most meg örülnék ha megszabadulnék tőle, de nem könnyű. Jól teszed ha ezzel a férfivel nem tervezel semmi komolyat. Tudod, nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél.
2014. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3-szor már elcseszte. Lehet, hogy negyedikre sikerül, de - és nem folytatom,. A te döntésed.

Gyerek azért van vagy 2-3?

2014. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!