Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok tervezni olyan...

Ti tudnátok tervezni olyan férfival, aki 3x volt nős?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy férfival. Tudtam, hogy elvált, én is az vagyok. Pár hete találkozgatunk, és nagyon szimpatikus, nagyon tetszik, az első pillanattól egy hullámhosszon vagyunk, és régen fogott meg ennyire valaki.


Ma kiderült, hogy már háromszor vált el. Ez számomra lesújtó info volt, azóta ezen pörög az agyam. És kicsit úgy vagyok vele, hogy egy ilyen ember szava vagy ígérete nem sokat számíthat. Mert még egy válás olyan, hogy megesik az emberrel, hogy rosszul választott, fiatal volt, a másik lépett félre mittudom én, de 3x!!!???

Ti megtudnátok bízni egy ilyen emberben? Bele tudnátok menni egy akár komolyabb kapcsolatba?



2014. nov. 5. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, most már közel vannak a 60-hoz. Ő a férjének a 3.felesége, 37 éve házasok.
2014. nov. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

45 éves. Azt mondta, az első lényegében menekülés volt otthonról nagyon fiatalon. Kb másfél év után el is váltak. A második nagy szerelem 5 évig tartott, a nő kiment külföldre, ő nem akart, és nem működött a távkapcsolat hosszú távon. A harmadik 10 éves házasságból van két gyerek, ott állítólag közös döntéssel váltak el, mert eltávolodtak nagyon egymástól, már mindketten kifele kacsintottak, és nem látták értelmét folytatni.


Nem tudom mennyi igaz ebből vagy mennyi nem. Számomra - mint elvált nő - azért furcsa ez, mert pl. magamból kiindulva egy tönkrement házasság után azt hiszem rettenetesen alaposan meggondolom, hogy valaha valakinek ki merem-e még jelenteni, hogy holtáig, holtomig kitartunk egymás mellett. Lehet, hogy jön még valaki valaha, akivel sok év után úgy döntünk, de nem vagyok benne biztos. És az, hogy valaki ezt még kétszer "eljátsza", számomra elég hiteltelen és nem tudom mennyit lehet adni a szavának.

2014. nov. 6. 08:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, és én erre a megoldásra jutottam:

Adok neki egy esélyt, mert miért ne?

Addig maradunk együtt, amíg mindkettőnknek jó, később akár az összeköltözés is szóba jöhet. DE! Nem fogok vele összeházasodni. Egyrészt mert nekem nem fontos a papír, másrészt elég volt egyszer elválni, az is pénzkidobás meg stressz, és rettentő sokáig tart.


Szóval most randizgatunk, találkozgatunk, pont úgy, mintha nem lenne kétszeresen elvált, és hagyom a dolgokat alakulni. És ha érzem, hogy nekem ez nem jó, akkor meg majd szépen elválnak útjaink.

Közös gyerek nem lesz, ezt már letisztáztuk, hogy egyikünk se akar többet, az életközösséget meg bármikor meg lehet szakítani. Kap egy órát, hogy összeszedje a cuccait, és ennyi.

De egyelőre úgy néz ki, hogy működik a dolog. Még csak pár hónapja randizunk, szóval nem kiabálom el, majd 20 év múlva visszatérünk a kérdésre.

2014. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A nagyapámnak három felesége volt. Szerintem egyiket sem szerette, sőt saját magán kívül nem sok embert.
2014. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem Őt kellene megkérni,hogy meséljen róla. Lehet,hogy mindig ő volt a hibás, de tanult belőle.

Plusz abból,hogy milyen indulattal beszél, az is kiderül,hogy mennyire frusztrált, lezárta-e magában.

2014. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!