Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy lehet hosszútávra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy lehet hosszútávra tervezni olyan férfival, aki még a holnapi napra sem tervez?

Figyelt kérdés

Aki csak annyit mond, hogy Majd lesz valahogy, Majd alakul. Ha kérdezed tőle, hogy akkor holnap találkozunk, arra csak annyi a válasz, hogy majd meglátjuk, lehet, de lehet, hogy nem, ki tudja azt még.

Olyan ember, aki csak sodródik az árral, aztán majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő, de neki konkrétan semmi célja, terve nincs a jövőre nézve, csak van.


Mert az én női mivoltomtól ez annyira távol van, mint Makó Jeruzsálemtől. Nekem konkrétumok kellenek, anélkül azt sem érzem, hogy létezem, csak vegetálok, annak meg nincs semmi értelme.


Olvastam már pár kérdést itt is, és a férfiak általában azt írták, hogy a legtöbb férfi ilyen, csak sodródik az árral, és a kínálkozó alkalmat vagy kihasználja vagy nem.


Most lányoktól kérdezném, hogy ilyen emberrel hogy tudnak hosszú távra tervezni? Lehet-e egyáltalán, vagy inkább hagyjuk őket meg maguknak. Bár akkor nagyon kevés marad, akikből választhatunk. :-))



2013. ápr. 15. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai létbizonytalanságban valaki hogy tervezzen hosszutávra? :) Nem mentegetni akaorm öket, csak tényleg felesleges eltervezni hogy mit szeretne egy vagy két honap mulva csinálni, mikor mindenki reszket az állásáért és az ország kizsákmányolja a szerencsétleneket :)
2013. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaj de örülök, hogy te lány vagy és neked olyannyira bejött az élet, hogy el se tudod képzelni, hogy milyen kilátástalanságban vergődni...a nők teljesen máshogy vannak, mint a férfiak. A férfiak sokkal jobban ki vannak szolgáltatva!
2013. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 10:48

persze mikor a pasiakt hamarab veszik fel mert pasi, a pasikat késöbb rugják ki mert pasik.

Ha a lány megkarcolja a kocsi oldalát "na mert biztos hogy nő"

ha pasi karcolja meg: "biztos valamelyik hülye p*csa ment neki"


ne általánositsunk, nemcsak a pasiknak mindenkinek sz*r most a helyzete MO-n :)

2013. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"hát szerintem a holnap találkozunk vagy nem" az nem a tervezetlenség hiánya hanem szimplán az érdeklődés hiánya feléd.


azért az ember még ha nem is tudja egy hét múlva mit csinál a holnapot nagyjából tudja, még ha közbe is jön valami...


az előző párom ilyen volt, és iszonyatosan idegesített nem letehet vele tervezni, de olyan szinten nem, hogy hiába mondtam neki hogy holnap x:y-onos busszal megyünk ida vagy oda, annyit bszakodott a tükör előtt hogy fszán lekéstük miatta... aztán így kényelmesen megjegyezte hogy hát ő ezért nem szeret tervezni...

pont hogy ezért kellene tervezni... mert ha tudom magamról hogy kell egy óra az elkészüléshez, 10 perc mire kijutok a buszmegállóba, és azért jobb pár perccel korábban kimenni mint ahogy irják a buszt nehogy hamarabb beérjen, akkor nem 10 perccel indulás előtt kéne hisztizni hogy akkor most mibe menjen (férfi létére)

2013. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, én nem tervezek, pedig nő vagyok,

honnan tudjam mi lesz, ő inkább tervez, én nem. lehet rosszul vagyok bekötve,

2013. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, mint az előttem válaszoló. Ha nem tudja mikor szeretne veled találkozni legközelebb, ha nem úgy búcsúztok el, h rögtön az a kérdése, h mikor lát legközelebb, akkor nem is érdekled igazán. Ne kérdezz ilyet! Figyeld meg, ha nem kérdezed egy ideig, nem keresed, eszi majd a fene, h hova lettél (már ha valóban érdekled, és reméljük így van) akkor ő fog majd téged keresni, és ő fogja majd megkérdezni a találka végén, h mikor láthat újból.
2013. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a balf@szok nem tudnak tervezni. Nincs állásod? Bukta! Olyan szakmát kellett volna tanulni ami biztos állást ad. Orvos leszek, egy dologban biztos vagyok, ha nem csinálok semmi orbitális baromságot akkor, mindig lesz állásom! De furcsa mód a mérnök ismerőseim sem nagyon sírnak, hogy nincs munka, sőt már egyetem alatt tudják, hogy hova mennek majd dolgozni! Kirúgtak? Bukta! Nem voltál nélkülözhetetlen! Érdekes módon apukám lassan harminc éve dolgozik a munkahelyén, szinte mindenkit kirúgtak a környezetében csak őt nem. Miért, mert becsületes, keményen és jól dolgozik. Anyukámnak pedig, ha jól számolom most éppen három munkahelye van, ő igazi találékony üzletasszony, aki a jég hátán is megél. Nem sír, hogy nincs munka, hanem keres és talál.

Az a probléma, hogy a mai világ tele van szájkaratés szerencsétlenekkel, akik semmi másra nem képesek csak az izmaikat feszítgetni, életcéljuk nincs, csak élnek egyik napról a másikra, dolgozni nem szeretnek. A szakmai tudásuk pedig csapnivaló.


Egyébként a nőknek meg meglátásom szerint pont a linkek kellenek, mert az a srác, aki tudja mit akar az élettől, megbízható, az már uncsi és nem menő...

2013. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért, mert becsületes, keményen és jól dolgozik.


nálam speciel ez volt a gond... mert nem kamuztam a darabszámmal, és nem irtam be többet, hogy aztán majd nézenek az irodában hogy miért használnak már a következő fázisban más napiszámot mikor még kéne lennie...


a selejtekkel se csináltam azt mint egyesek hogy nadrágzsebben hordták ki mert mondjuk elromlott a gép vagy ők bszták el...


dehát istenem, saját magam alatt vágtam a fejszét a fene nagy becsületeségemmel...

2013. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!