Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rafinált barátnő...

Ha egy rafinált barátnő magának akarja a házat, ami nem az övé, mit lehet tenni elenne hogy ne kapja meg a házat?

Figyelt kérdés

Egy nagymamának gyerekei, és több unokája is van.


(A nagymamát nevezem "A"-nak, a példa kedvéért).


A nagymama fiának a barátnője magának akarja a nagymama házát. Alíg 2 éve ismerik egymást csak!


A fiú barátnőjéről azt kell tudni hogy egy "csődtömeg",

aki nem dolgozik, és jelenleg is az anyja tartja el,

ez a barátnőcske 35 éves. 35-évesen az anyja tartja el őt teljes mértékben, dolgozni nem dolgozik, anyjától megkap mindent. Albérletben él a barátnőcske, a nagymama fiával, az albérletet a barátnőcske anyja kifizeti minden hónapban!


Azonban, a barátnőcske a hét napjaiból 5 napot,

a nagymamánál van "vendégségbe", mondván átmegy beszélgetni. Igazából azért megy át mert magának akarja a nagymama házát, természetesen ingyen!

Sőt a barátnőcske már úgy beszél arról a házról mintha ő rendelkezne felette.


A barátnőcske természetesen nem árulja el, vajon

hogyan akarja elérni, hogy a nagymama "Ajándékozza"

neki a saját házát.


Viszont én már tudom, h a barátnőcske megcsalja a nagymama fiát, a saját szememmel láttam!


Szerintünk megkapná a nagymama házát és "lelépne".


Mit mondjak én ennek a nagymamának "Finoman"

hogy óvatosságra intsem???!


2015. febr. 26. 13:28
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Nekünk nem kell az örökség. Szeretném megakadályozni, h

megkaparintsa a családi házat, majd otthagyja a fiút.


A fiúnak egyébként oda kell adni a barátnőcskének

a lakbér FELÉT, viszont ezt a barátnőcske magára költi,

nem a főbérlőnek adja oda mivel az anyja már kifizette.

2015. febr. 26. 13:51
 12/41 anonim ***** válasza:
20%

Mit számít az neked, hogy mire költi?

Őt segíti az anyja, miért fáj ez neked? Biztosan megtehetik, nem a te szádtól veszik el a falatot.

Dehogynem kell az örökség, különben nem érdekelne, hogy mi lesz vele.

Ha nekem nem kell valami, akkor nem foglalkozok vele, nem akarom megakadályozni, hogy másé legyen.

2015. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
44%
Baxus, te olyan sárga lehetsz, mint a kikerics. Ennyi irigység hogy fér beléd?
2015. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

"Nekünk nem kell az örökség"


Se neked, se a többieknek?

Ezek szerint ha oda kerül a sor, majd visszautasítjátok? Ha van eltartási szerződés, akkor meg sem támadjátok majd?

Ez nagyon hihető...

De azért írd már meg a pontos adatokat és a mama címét, én is szívesen átjártok hozzá, és ellátom, főzök rá, kitakarítok, ha ezért lesz egy családi házam, amiről ráadásul a család le is mondott.

2015. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

"""Persze, sokkal jobb lenne, ha neked adná. Nyilván te z egyik unoka vagy. Valószínűleg a "bartnocske " százszor jobb nálad. Te szingli vagy, neki van kapcsolta. Féltékeny vagy mint z állat, ezért kitalalod, hogy megcsalja a párját. Hogy a nagymama állandó látogatása mellett erre hogy szakít időt. ... Esetleg ha te is torodnel kicsit a nagyanyaddal. ... """


NEKED VÁLASZOLOM:


NEM, NEKEM NEM KELL, AZ NEM NEKEM JÁRNA HANEM IGAZSÁGOSAN MINDEGYIK UNOKÁNAK!!!

ÉS IGEN JÓL GONDOLOD, ÖTEN VAGYUNK UNOKÁK. NEM TALÁLOM KI HOGY MEGCSALJA A PÁRJÁT.

KIRE LENNÉK FÉLTÉKENY? A SAJÁT CSALÁDTAGOMRA? A FIÚ A ROKONOM HOGY TUDD...

ÉS IGEN, SZAKÍT RÁ IDŐT H MEGCSALJA! AMÍG A FIÚ REGGEL 6-TÓL ESTE 9-IG DOLGOZIK,

A BARÁTNŐCSKE SZABADON MOZOG, MIVEL NEM DOLGOZIK.

HA SZERINTED AZ NEM MEGCSALÁS, H VALAKIVEL EGYÜTT ÜL 1 KÁVÉZÓBAN MAJD CSÓKOLÓZNAK, AZ MICSODA?


SEJTETTEM HOGY EZ A BARÁTNŐCSKE EGY HASZONLESŐ. EZÉRT IS KÖVETTEM LE ŐT EGYSZER.

2015. febr. 26. 14:01
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a sztoriból számomra csak az jelent problémát, hogy a nő csalja a pasit. Egyébként pedig én is úgy látom, a srác egy csődtömeg, akit az élelmes nője eltart, és aki hajlandó törődni a nagymamával is, a motivációját pedig csak ő tudhatja. Ha a házért teszi, akkor is ott van mellette. Jogilag részesedhet a házból, ha nagymama úgy akarja, de nem lehet teljesen az övé. Az örökösei minimum a kötelesrészért megtámadhatják a végrendeletet, ha van. Egyébként a megoldás: járt te is heti 5x a mamához, legalább tudod, miről beszélget a nővel, és legalább egy vérrokon is mutat némi törődést felé. Egyébként sem értem, ha neked nem kell az örökség, akkor mit érdekel, ki kapja meg?
2015. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem lenne először!

A nagymamácska kicsifia, hogy engedheti, hogy a barátnőcske anyucikája fizesse az albérletet?

Nem lehet, hogy az kisfiúcska is világi nagy léhűtő? Ebből a szempontból teljesen összeillenek... Majd a kisfiúcska megszerzi a házat és boldogan élnek a barátnőcskével abban.

2015. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Cuncimokus, a bartnore vgy Féltékeny.Nem is kicsit. Betegesen. Kezelés magad
2015. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Senki nem érti itt meg, hogy engem nem az bánt ha valaki másé lesz az örökség, nem azért foglalkozok vele mert irigy vagyok, nem azért foglalkozok vele mert magamnak akarom, hanem azért mert NEM AKAROM HOGY ÁTVERJÉK A NAGYMAMÁT! A NAGYMAMÁT AKAROM MEGVÉDENI !


NEM AKAROM HOGY 65 ÉVESEN S NAGYMAMA OTT ÁLLJON MINT HAJLÉKTALAN!

ENNYI.

2015. febr. 26. 14:07
 20/41 A kérdező kommentje:

"""Dehogynem kell az örökség, különben nem érdekelne, hogy mi lesz vele.

Ha nekem nem kell valami, akkor nem foglalkozok vele, nem akarom megakadályozni, hogy másé legyen."""


NEKED VÁLASZOLOM: Én csak azt nem akarom, hogy a nagymama 65 évesen majd ott álljon mint 1 hajléktalan,

mert Átverték őt! Nem akarom h kihasználják, átverjék, becsapják őt ennyi.

2015. febr. 26. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!