Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki úgy megy férjhez...

Az a nő, aki úgy megy férjhez hogy egy rántottát nem tud elkészíteni, hogy akar családot alapítani, gyerekeket nevelni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 07:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
83%
Anya férjhez ment, felnevelt két gyereket, de a mai napig akkor járunk a legjobban, ha a konyhát nagy ívben elkerüli. Aztán valami csoda folytán még az egész család életben van, rendesen felnőttünk, senki nem halt éhen. Nem olyan ördögtől való dolog ez. Én amondó vagyok, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2015. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki tud rántottát 'főzni'. Még egy óvodás is. Én pedig kifejezetten szívesen főztem, amíg férj voltam.
2015. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
76%
En igy mentem ferjhez. Semmi hazimunkat, sot meg egy rantottat sem kellett csinalnom. Ferjemet nem zavarta, sot el sem varta. Minden nap vacsorazni jartunk, bejarono volt. Mikor gyerek 2 eves lett, nehezen tudtunk etteremben vacsorazni minden nap, egyikunknek futkarozni kellett utana. Ekkor kezdtem el megtanulni fozni, haztartast vezetni. Nagyon jol bele is jottem.
2015. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:
12-es, és milyen volt a FŐTT rántotta?
2015. jan. 26. 07:46
 15/82 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Anyósnak tetszik lenni?
2015. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
82%

Kire vagy irigy, kérdező?

Valakire, akit elvettek főzőtudomány nélkül is, míg te, a konyhatündér nem kellesz senkinek?


Egyébként, ha eddig nem halt éhen, ezután se fog, csak pénz kell hozzá. Mindent meg lehet venni készen is. A házi készítésű kosztot is.

2015. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo, te ferfi vagy vagy no? Hazas vagy?
2015. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:

Sütni, főzni, mosni, takarítani tudó házas személy vagyok.


Afféle divatjamúlt alak!

2015. jan. 26. 07:56
 19/82 anonim ***** válasza:
90%
és anyós?
2015. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen hülyeséget, én tudok főzni és menyasszony vagyok, de kb. havi egyszer szoktam. a reggelit nem főzzük, mi munkahelyn rendeljük a kaját ebédre, vcsodáni étterembe megyünk minden nap vagy szintén rendelünk. Nyilván ha gyerekem lesz és otthon leszek vele, akkor majd főzök a gyereknek. Ennyi. jah és takarítónőnk van, inkább a házimunkával eltölthető időt is együtt töltjük és programokat csinálunk.
2015. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!