Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszacsaltam! Szerinted?

Visszacsaltam! Szerinted?

Figyelt kérdés
Megcsalt a feleségem. Én gondolkodtam fél évig, hogy visszacsaljam-e. Most megtettem! Mindenhol azt olvastam, hogy ez nem fog vigasztalni! Pedig k.rva jó érzés! Most már én is olyan szemét vagyok, amilyen ő volt! Eszembe sem jut, amiken fél évig rágódtam! Csak gondoltam elmondom!
2010. jan. 27. 20:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
30%

szia! szerintem még mindig jobban tetted, mintha csak emiatt elválnátok :) ha a feleségednek is van annyi humorérzéke mint Neked, akkor most itt az idő, 1:1 lehet tiszta lappal indulni :)


nálunk is volt ilyen, hogy a férjem megcsalt, visszaadtam és helyreállt a lelki békém :) meg a kapcsolatunk is, mert azért mindkettőnknek átfutott az agyán, hogy akár el is veszíthettük volna a másikat.

2010. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Ezen az elvesztős dolgon már túl vagyunk! Először én is be akartam bizonyítani, hogy sokkal jobb vagyok mint a másik. Fogytam 15 kilót, belőttem a hajam, dezodorok tömkelege, szoli stb. Aztán borzalmasan szerelmes lettem a feleségembe. Egyszer csak kiderült, hogy valamit eltitkolt még előlem. Mintha elvágták volna, vége lett minden érzelmemnek. De közben, mivel adtam magamra, rájöttem, hogy tetszek a nőknek. És most itt tartok, nem énmiattam.
2010. jan. 28. 22:07
 43/61 anonim ***** válasza:
49%
Jól tetted, hiába fognak lehurrogni és lepontozni. Sőt! Ha lehetek szemét, mond is el neki, élvezettel, élje csak át ő is azt, amit te annak idején. Aztán lehet leejteni az állakat. Ügyi vagy! Ha kellessz a nőknek, add oda magad, a feleséged meg megérdemli, így járt, nem vigyázott rád.
2010. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ügyesnek nevezném,hanem iszonyúan gyerekesnek.Mondjuk ízlés kérdése.Szerintem az ilyen húzásoknak alapból nincs sok értelmük.
2010. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
36%
az életben nem mindennek van értelme :) mégis jó...
2010. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
75%

"dezodorok tömkelege"


:DDD

azelőtt büdös voltál? :D

2010. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:
Nem, azelőtt egy teljesen átlagos szürke kisegér voltam, aki a normál higiénián kívül nem nagyon használt kozmetikumokat. Amúgy ennyit sikerült kiemelned ebből a 4 oldalból?
2010. jan. 30. 01:18
 48/61 anonim ***** válasza:
65%

Aztán telik múlik az idő ,megöregszel és lesz egy tele deo-val, gyötört lelkü,beteg öregember.Aki nem tetszik majd a nőknek .

Micsoda példamutató eljárás.

2010. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
83%

Eleg laza csavo vagy!:)

Most akkor elmondhatod, hogy nyitott hazassagban eltek. Boldog vagy?

Az a baj, hogy most a feleseged megint megcsal majd, hiszen nem tetszik majd neki valoszinu, hogy kiegyelitetted az allast. O akar vezetni, o akarja elmondani, hogy 2:1-re vezet:) Akkor jossz majd megint te. Es ez igy megy tovabb. Szoval egyfolytaban megcsaljatok egymast.

Csak azt nem ertem, hogy kozben ki figyel a gyerekekre, veluk ki foglalkozik?

Vagy a te gyereked is idejar a gyk-re, es ir, hogy a szuleim csak magukkal vannak elfoglalva, nem is foglalkoznak velunk...stb. Szoval erre jol vigyazz! Azt hiszed, hogy a gyerekek ebbol semmit nem ereznek es tudnak meg?! Tobbet mint hinned!

Inkabb beszelj asszonyoddal es legyetek ujbol joba, ugy mint regen! Udvarolj neki, ugy mint regen! Hidd el lesz ertelme! Szeresd a csaladodat, senki mast!

2010. jan. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa :)!


Az jobb, ahol a féltékenységi jelenetek miatt röpködnek a konyhakések?

2010. jan. 31. 21:10
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!