Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így leléphetek már otthonról?

Így leléphetek már otthonról?

Figyelt kérdés

Nos, betöltöttem a 18-at, nemsokára 19 leszek.

A szüleimmel nem jó a kapcsolatom.

Munkám van, és egy kis félretett pénzem is.

Elszeretnék költözni albérletbe, de a szüleimnek nem szeretnék szólni róla, csak hagyok nekik egy levelet, hogy innentől soha többet ne keressenek, és nem akarom őket látni.

Szerintetek így korrekt? Nem tudnak semmit sem tenni ugye?

Köszönöm!


2014. aug. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg azért, mert valójában tudod, hogy gyerekes ez az egész...
2014. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
44%
akkor vágj bele,de ne ilyen formában.... magadnak keresed az ellenségeket,a saját szüleidet.Szerintem ha most lemondasz róluk,ők is.Onnanstol kezdve,az út már csak befelé visz.Az meg,hogy ez neked korrekt volna,ha a te fiad ezt megtenné veled?Én biztos,roppantúl szégyelném,hogy ilyen gyerekem van.Nem mondom,hogy látni se szeretném többet,de biztos megharagudnék rá... de figyelj,ez a te életed.Ha ezt akarod,felőlem csinláld.
2014. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
48%

Ha ide nem fogod leírni, akkor szinte száz százalék, hogy semmi komoly nem történt otthon, max nem engedtek a barátoddal aludni :P


Ha most nem csinálsz hülyeséget, akkor nem teszed tönkre az életed.

2014. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
44%
Hát valóban megteszi-e..nem hiszem,de ha igen.AKkor is kiváncsi lennék 1 nap után az arcára.Úgyis megbánná előbb vagy utóbb,na utánna az lenne a kellemetlen.Visszakuncsorogni magát.Saját magad alatt vágod a fát kölyök!Ezzel én be is fejeztem,az atyai jó tanácsokat.
2014. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az oka, hogy így döntöttél legyen a te magánügyed. Ha nem akarod szóban közölni velük, hogy lelépsz legalább hagyj üzenetet arról, hogy elközöztél.

Nehogy a rendőrségre rohanjanak azzal,hogy eltűntél. Tele van a facebook, a hírek eltűnt személyekkel. Ezzel másokat is felkavarsz, főleg azokat akik szeretnek Téged!

Bármi is történt ez nem vicc.

2014. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
67%
óh hagyad már,csak figyelem felkeltést akar csinálni,holott majd ő b@.szik rá a saját hülyeségére ezzel.neki ez a nagy probléma megoldás,hogy eltünök.ne keressetek..."szép" kitudja követni ezt a dedós "logikát".elfogyik a pénzed,feléled...következ fizetésig nemtudom,hogy húznád ki.plussz elkönyeveled magad a rokonságban,szüleidnél.kihez fordúlsz ha baj lesz?ez a megoldás,mész csövezni brávó....majd belekeverdsz valamibe,vagy rákényszerítenek.de te továbbra is mennél még a saját hülye fejed után?na jól van.
2014. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Igen, pont azt akartam tudni, hogyha hagyok üzenetet, akkor ugye nem kerestethetnek a rendőrséggel.
2014. aug. 19. 00:05
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rendőrségre mennének, megkérdezik majd hagytál-e üzenetet. Ha igen nem kerestethetnek, mivel nem áll fenn az oka a bűncselekménynek.

Ha nem állsz gondnokság alatt, bárhová változtathatod a lakóhelyedet.

2014. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi rosszindulatú ember, az eszem megáll...

Azért aki ennyire menekülni akar otthonról, az valószínűleg nem csak egy kis ejnyebejnyét kapott.

Akár fizikailag akár lelkileg bántalmazták nem lényeg, az a lényeg, hogy menni akar. Miért biztatjátok arra, hogy maradjon egy szar helyzetben?

Leírta, hogy van munkája és megtakarítása, de szerintetek mivel "csak" 18 éves borítékolva van a bukása? Nem is értem, rengetegen lépnek le otthonról 18 évesen, aztán meg vannak valahogy. Ha nehézkesen is, de legalább nyugalomban.

2014. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
91%
Miert n mondod meg nekik h szeretnel egyedul elni a sajat eletedet stb.sziasztok....es ha akarok keresed oket ha nem akarod nem...ez igy korrektebb sztem.akarmi is volt otthon csak a gyerekuk vagy...es akarmilyen hihetetlen szeretnek!!!
2014. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!