Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról és miért?

Figyelt kérdés

És megbántátok hogy elköltöztetek?

(írjatok kort is)



2014. aug. 6. 12:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24 évesen, azért, mert már ideje volt :D csak előbb be akartam fejezni a sulit.
2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

19 évesen, mert eljöttem egyetemre a fővárosba, azóta itt élek.


A barátom 21 évesen költözött el a szüleitől (ő budapesti), mert Bsc után már dolgozott egyből, és nem tartotta már normálisnak, hogy otthon éljen annyi idősen:)


28N, 28F

2014. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen költöztem össze a barátommal. Nem bántam meg, azóta összeházasodtunk. :)

Nekem egy kicsit nehéz volt kijönni apámmal, de a szétköltözés mindent helyretett, nem vagyunk benne túlságosan egymás életterében, így nem öljük egymást.

2014. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja és szüleitek miként reagáltak a költözésre?
2014. aug. 6. 12:56
 5/23 anonim ***** válasza:
Először 18 évesen lettem kollégista, de azt még nem nevezném különköltözésnek, mert néha anyuék besegítettek, ha megszorultam, amikor pl. nyáron nem kaptam ösztöndíjat. Tulajdonképpen 1 éve, miután összeházasodtunk a férjemmel, azóta élünk a szülőktől külön. Én 24 éves vagyok. A férjem korábban élt már külföldön évekig, előtte az édesanyjától 400 kilométerre dolgozott, ott is lakott természetesen. Tehát én 23, ő kb. 20 éves kora óta nem lakik otthon. Nagyon szeretjük egymást a férjemmel, tökéletes a kapcsolatunk, de néha még rám tör a honvágy, hogy lássam anyuékat. Szerencsére a város másik végén laknak, így bármikor leugorhatok hozzájuk. :)
2014. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

23,5 voltam majdnem napra pontosan. Sajnos csak fél évvel az egyetem befejezése után találtam munkát, az ország másik felében, úgyhogy vettem egy szakadt opel corsát, lehajtottam a hátsó üléseket, belepakoltam a cuccaimat és költöztem. Egyetemre is messze jártam (200 km), meg utána gyakornoki képzésre (100 km), de akkor még hazajártam, és anyagilag is segített apukám, bár már az egyetem alatt is dolgoztam ezt-azt, főleg diákmunkát.

Egyáltalán nem bántam meg, mentem volna már hamarabb is, apukám akkori feleségével borzasztó rossz volt a viszonyunk, de előbb nem tudtam lépni.


34/N

2014. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
19 évesen amikor befejeztem a gimit és részmunkaidőben elkezdtem dolgozni. Azért mert szükségem volt a függetlenségre. Persze voltak hátulütői, de nem bántam meg. A szüleim elfogadták, mert már kiskoromtól mondtam, ha lesz biztos keresetem, megyek.
2014. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

22 évesen, akkor már 3 éve laktunk ott az azóta már férjemmel, ideje volt, aztán 24 évesen " vissza" mert a teljesen leválasztott hátsó telekre építkeztünk.

Kicsit meglepődtek, mert hirtelen jött és megvoltunk, de ég és föld a teljesen különlakás. Nem bántunk meg semmit.

2014. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
3. vagyok, aki 21 éves korában költözött. A szüleim nem sok mindent szóltak, addigra már 7 éve együtt voltam a barátommal, apukámnak elkerekedtek a szemei, amikor mondtam, hogy megyek, de inkább csak meglepődött, nem haragudott, vagy nem próbált meg visszatartani.
2014. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

22 évesen mikor befejeztem a sulit. 21 évesen suli mellett már dolgoztam és gyűjtögettem a pénzt a költözésre. Párommal költöztem össze, lassan 2 éve. Szeptemberben lesz az esküvőnk.

Anyukám azóta se nagyon tudta feldolgozni pláne, hogy bátyám január óta külföldön van.

2014. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!