Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról és miért?

Figyelt kérdés

És megbántátok hogy elköltöztetek?

(írjatok kort is)



2014. aug. 6. 12:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez, mint a 3. válaszolónál :) ÉN sem jöttem ki apukámmal, azóta normalizálódott valamennyire a viszonyunk, csak én 20 voltam, és azóta mi is összeházasodtunk :) 27N
2014. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11. vagyok. Hát apukám nem hitte el először, utána láttam, hogy nagyon szomorú, és nem hitte, hogy meg tudok állni a saját lábamon, akkor még a férjemet is utálta, úgyhogy nem volt egyszerű :(

De azóta rendben van minden szerencsére, most azt akarja, hogy költözzünk haza :D

2014. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23évesen,mert ugy éreztem ideje különköltözni, nem bántam meg, külön sokkal jobb, azóta van házam,férjem,két gyerekem!
2014. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20 évesen, mikor elmentem egyetemre.
2014. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19 évesen, nem vettek fel az egyetemre, ugyhogy fogtam magam és kmentem Angliába. Pár év után hazajöttem, vettem Pesten -a szüleimtöl 150 km-re egy lakást, majd kiköltöztem Ausztriába, majd Svájcba, Franciaországba. Ennek 11 éve. Nem bántam meg. A szüleim büszkék voltak rám, hogy mindent magam értem el.
2014. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14 évesen,kollégiumba,aztán amikor 17 évesen végeztem,akkor abban a városban maradtam dolgozni,és nővérszállóra költöztem,azóta vagyok tőlük teljesen független,anyagilag is.
2014. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.Nem,nem bántam meg,nagyon jó volt,és azt hiszem sokkal könnyebb volt így mikor férjhez mentem,hisz a kisujjamban volt már a háztartás vezetés,pénzbeosztás,megtanultam addigra a saját bőrömön,hogy mit hogyan csináljak,hogy könnyebb,okosabb.És persze,mivel nem velük éltem,nem szóltak bele,mikor hová megyek,vagy mit veszek magamnak,ez volt akkor(17 évesen) a legjobb az egészben :)))


41/N

2014. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17 es fel voltam. 5 testver kozul a legkisebb es a legcsendesebb, problema mentesebb. Meg gimis voltam de mar utolso eves es a baratnom alberleti szobajaba koltoztem es a diakmunkambol fizettem.

Apukam sokat dolgozott este jart haza es nem tunt fel neki, hogy egy gyerekkel kevesebb van otthon. Anyukam nem mondott semmit mert akkoribban sok problemaja volt a noveremmel.

Nem bantam meg mert azutan lett jo kapcsolatom a szuleimmel es testvereimmel. Most 25 vagyok mar rendes munkam van es bar reszben hitelbol de sajat lakasomban elek es boldog vagyok.

2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Látom akkor nem bántátok meg a költözést.:)

2014. aug. 6. 14:45
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

Most hol vannak azok, akik az összes kérdést szétoffolják, hogy "miért költöznék el 30 éves korom előtt, ha itthon tudok spórolni, és amúgyis jól kijövök a szüleimmel" meg a "majd 20 év múlva hasonlítsuk össze az életünket, mikor nekem már saját házam lesz"?:D


Már várom őket, de valamiért ennél a kérdésnél csak önálló emberek vannak. Bár...ha belegondolok, az otthon lakók a szüleikkel nyaralnak épp, én meg dolgozom...istenem, mindenben igazuk volt:))


(2-es voltam)

2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!