Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így leléphetek már otthonról?

Így leléphetek már otthonról?

Figyelt kérdés

Nos, betöltöttem a 18-at, nemsokára 19 leszek.

A szüleimmel nem jó a kapcsolatom.

Munkám van, és egy kis félretett pénzem is.

Elszeretnék költözni albérletbe, de a szüleimnek nem szeretnék szólni róla, csak hagyok nekik egy levelet, hogy innentől soha többet ne keressenek, és nem akarom őket látni.

Szerintetek így korrekt? Nem tudnak semmit sem tenni ugye?

Köszönöm!


2014. aug. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
97%
Igaz, már két kommentet hagytam de a kérdésedre még nem válaszoltam bocsi. Akkor most. Azzal, hogy te elmész nem tudnak tenni semmit. Viszont ha hasonlóan kezelik az iylen helyzeteket és haragtartóak, akkor ha egyszer szarba kerülsz és mennél vissza, tudnak mit tenni: nem segítenek. Mert miért tennék ha te csak úgy lekoptattad őket...Megtehetik minden további nélkül. Az már más kérdés, hogy ez is éppolyan személytelen és undorító lenne mint a te terved. Vigyázz mert lehet, hogy ezzel szarod el az életedet...
2014. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
95%
nem is azzal van a bajunk,hogy elakarsz költözni.hanem "hogyan?".azt hiszed,ezzel visszavágsz nekik.te fogsz a legjobban bőgni,ha szarnak rád egy nagyot,és visszahallod.hogy kinem állhatnak,mert ezt csináltad.És ha nem úgy alakulnak a dolgok,majd mész hajlesznak?Bocs,de azt kell hogy mondjam,ez tényleg 12-13éves gondolkodás mód.
2014. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
igen, akkor hajléktalan leszek, de ide nem jövők vissza. Amint kiléptem az ajtón, úgy tekintek rá, mintha nem is léteznének ezek az emberek
2014. aug. 18. 23:13
 24/57 anonim ***** válasza:
40%

Hát akkor menjél, végülis mindenki úgy teszi tönkre a saját életét, ahogy akarja.


18 éves forrófejű GYEREK vagy, nagyon meg fogod bánni, de addigra felégetsz magad mögött mindent. Azért kérdezz meg egy-két hajléktalant, hogy mennyire buli az utcán élni, máris nem lenne ilyen nagy arcod.


Hálátlan dög vagy, és visszakapod az élettől még ezt a pofont, amit a szüleidnek adsz. Kamatostul.

2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Mondjátok meg
2014. aug. 18. 23:18
 26/57 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, ha egy szülő nem BŰNT követ el a gyermeke ellen, akkor nem érdemli meg ezt a viselkedést.


Molesztáltak otthon? Folyamatosan vertek?


Ha nem, akkor igenis állj eléjük, és mondd meg, hogy szeretnél külön költözni.


Anonim oldalon vagy, áruld el, mi ez a nagy harag irányukban?

2014. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
56%
Ne légy makacs.....Próbáld ki költözz el,de ne hisztizz ezzel az ovodás viselkedéssel.Mond meg nekik,hogy tervezed hogy külön szeretnél élni,esetleg haverokkal.Hidd el,nem fogják leordítani a fejed.De ez mi már? Most sajnáltatni akarod magad,hogy hagysz egy levelet,meg amit tőlük kaptál ott hagyod egy szó nélkül...bocs,de erre nem tudok mit mondani.Amúgy én is hagytam már pár kommentet.De sztm itt senki sem akar neked rosszat.Csak makacs vagy,kész.Ha meg olyan rossz a viszonyod,miért nem mentél már jóval hamarabb,Hahh?Most biztos felkurták otthon az agyad,és azért írtad ki....Nem igazam van?
2014. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Nem már régóta tervezem
2014. aug. 18. 23:22
 29/57 anonim ***** válasza:
90%
Szóval mit tettek a szüleid, amiért ennyire haragszol rájuk?
2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
ide nem fogom leírni
2014. aug. 18. 23:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!