Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így leléphetek már otthonról?

Így leléphetek már otthonról?

Figyelt kérdés

Nos, betöltöttem a 18-at, nemsokára 19 leszek.

A szüleimmel nem jó a kapcsolatom.

Munkám van, és egy kis félretett pénzem is.

Elszeretnék költözni albérletbe, de a szüleimnek nem szeretnék szólni róla, csak hagyok nekik egy levelet, hogy innentől soha többet ne keressenek, és nem akarom őket látni.

Szerintetek így korrekt? Nem tudnak semmit sem tenni ugye?

Köszönöm!


2014. aug. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen oda mész ahova akarsz.
2014. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnak semmit tenni hivatalosan. De azért amikor az utolsó táskádat viszed kifelé, akkor szólhatnál nekik, hogy ne várjanak haza.

Ha rossz a kapcsolatotok, akkor meg úgysem fognak keresni.

2014. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
84%
Azert azt ne feled el hogy a gyerekuk vagy szoval illene szolni azert meg ha rossz a kapcsolatotok is..
2014. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
76%

Jogilag megteheted, de nem korrekt.


Semmit nem tudnak tenni, de akkor sem fognak, ha neked lenne majd szükséged rá, mert 18 évesen lelépni lehet, hogy érett nem vagy, az is biztos.

2014. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
94%
Ezt most csak hirtelen felindulásból írtad, vagy tényleg ennyire súlyos a helyzet, hogy csak egy cetlit akarsz hagyni magad után?
2014. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
58%

Írd be a levélbe azt is, hogy az örökségről is lemondasz ;) ha rossz volt velük élni, ne kelljen később se semmi tőlük.


Van egy olyan érzésem, hogy fogsz te még térden csúszva hazamenni.....

2014. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim válasza:
100%
Szerintem ha rossz is a kapcsolatod velük akkor is beszélj velük és monnd azt hogy ennyi idősen szeretnél a saját lábadra álni! ;) sok sikert! ;)
2014. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

le...de talán fölösleges...ha nem nagyon elviselhetetlen, akkor lehet érdemes még picit várnod...esetleg továbbtanulni és úgy lelépni...

törvény szerint persze mehetsz, de a felnőttségedet az is mutatja, milyen módon teszed...ez a lelépek és egy fecnit hagyok, még nem az...:)

2014. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze, lemondok én mindenről, még a ruháimat sem viszem amiket tőlük kaptam, majd veszek újakat, a telómat is otthon hagyom.

2014. aug. 18. 22:48
 10/57 anonim ***** válasza:
40%

Hogyha neked az a bosszú, hogy itt hagyod a ruhákat sőőőt azta kutyafáját még a telefonodat is?? hmm.

Na ezt elolvasva tudtam, hogy egy 13 éves szintjén állsz....

Valamelyik válaszoló mondta, hogy fogsz te még térden csúszva hazamenni. Egyetértek vele...

2014. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!