Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így leléphetek már otthonról?

Így leléphetek már otthonról?

Figyelt kérdés

Nos, betöltöttem a 18-at, nemsokára 19 leszek.

A szüleimmel nem jó a kapcsolatom.

Munkám van, és egy kis félretett pénzem is.

Elszeretnék költözni albérletbe, de a szüleimnek nem szeretnék szólni róla, csak hagyok nekik egy levelet, hogy innentől soha többet ne keressenek, és nem akarom őket látni.

Szerintetek így korrekt? Nem tudnak semmit sem tenni ugye?

Köszönöm!


2014. aug. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazamenni az biztos.
2014. aug. 18. 22:55
 12/57 anonim ***** válasza:
98%
Ha akarsz elmehetsz,de ha azt is meg akarod nekik mutatni,hogy felnőtt vagy,akkor mond el nekik a szándékodat,és utána menj el. Normálisan.Tisztességesen.Emberien.
2014. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Oké, majd még meggondolom.-
2014. aug. 18. 22:59
 14/57 anonim ***** válasza:
75%

10-esnek totál igaza van....



Ez olyan gyerekes viselkedés,figyelj már.Eddig etettek,ruhát,sőt még mobil telefont is vettek rád.

Tényleg olyan rossz sorsod van?Internet?Gondolom édesanyád főztjét eszed,ő mossa a pellusodat is..

tényleg én nem kötekedni akarok.De szerintem halvány ila gőzöd sincs milyen igazán önállónak lenni.És tudod,egy lakás 3havi kaució közösköltségek,plussz rezsi kaja,tisztálkodási szerek.Mind mind magadnak kell....Megoldani.Gondolod menni fog?És ha megszünik a munkahelyed,majd visszamész szüleidhez?Inkább mond meg nekik,hogy csak kiszeretnéd próbálni magad önállóan.Ha rossz a viszonyod,szerintem még örülni is fognak...

2014. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
37%

Nos, te tökéletes példa vagy arra, hogy 18-19 évesen papíron felnőtt vagy, de agyilag nem....

Mit csináltak veled, takarítanod kellett, tanulni, meg időben hazaérni?

2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, hogy kik csinálják ezt a levelet hagyok módszert a 13 éveseken és a filmhősökön kívül?? A gyávák. Akik képtelenek odaállni a szemükbe nézni és azt mondani, hogy puszipá, ne keressetek......
2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem így gondolnám, hogy ezt kéne tenned.

Nagyon be vagy indulva, de akkor se.

A harag rossz tanácsadó.

2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Legalább megtanulom az életet, valamikor ki kell szabadulni a családi fészekből. mükbe megmondani
2014. aug. 18. 23:04
 19/57 A kérdező kommentje:

De ne is vitatkozzunk erről, nem tudjátok a helyzetem, így felesleges.

Egyébként is akérdésem az volt, hogy nem tudnak -e semmit tenni.

2014. aug. 18. 23:06
 20/57 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnak tenni, jogilag felnőtt vagy. Hogy aztán életben maradsz-e egyedül, az egy másik kérdés.
2014. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!